Obchod

  • Zakladateľ témy Supernova Gold
  • Vytvorené

DeletedUser10784

Hosť
ja som mal meniť s hracom BlueKing175 desmondovu koselu a James Marshallov zlatý opasok za howdah pištol

oklamal ma
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10114

Hosť
hráč jajo jajkl mal odo mňa povolenie kupit to meisto mna
 

DeletedUser10784

Hosť
a ty mas predavat veci hend jak sa dohodneme a nie vyhovarat sa na to ze to nebolo na forku
 

DeletedUser

Hosť
jasný úmysel tu bol oklamať
matus napíš ticket na supp, snáď ti pomôžu
 

DeletedUser10784

Hosť
JA matusnr davam pat desmondovu koselu
Raskovi4 dava cullenove nohavice

Vsetko v pohode
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10581

Hosť
tomas4 mi dá na trh bassov plášť za 100K a ja mu dám johnsovu pušku za 18K
 

DeletedUser10784

Hosť
ja matusnr menim z hracom domik15 vianocne nohavice na arizone za cullenove nohavky na delaware

nedal mi ich okradol ma
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10301

Hosť
Ja Prísavník mením s hráčom Go-ya-thle
Ja dám zlatý tomawhak za 100k
On dá pat desmodobu koselu,Pusku a revolver Allana Qatermaina,schultaz kona a sedlo,innogames opasok

All ok
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10784

Hosť
ja matusnr menim s hracom LenMar cullenovu bundu za full set NB sablu general granta vojenske nohavice goerga crooka a nohavice billiho kida s makymi chranicmi.

Vsetko ok
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja dám na trh vianočnú čiapku za 1$ a Bobek362 mi dá na trh [John Wesley Hardinov dragúnsky kolt] za 170k :)

+

hmm,okraodl ma s fake postavou a 5 minut nato si hodil do profilu že je to jeho bratranec,však jasné :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja dám na trh vianočnú čiapku za 1$ a Bobek362 mi dá na trh [John Wesley Hardinov dragúnsky kolt] za 170k :)

+

hmm,okraodl ma s fake postavou a 5 minut nato si hodil do profilu že je to jeho bratranec,však jasné :D

ale šak bola na trhu za 1dolar nemohol som odpitnut tvoja chyba nauc sa davat normalne ceni j zato nemozem
 

DeletedUser

Hosť
a čo tak sa priznať,že si tým tvojím druhým mulťákom tú vec kúpil? :) však podla ip sa to zistí :)
 

DeletedUser5985

Hosť
čauce mravce... ja dám na trh Cullen Bakerovu bundu pre adamecek1234 za 830k... opovážte to šlohnúť!
 
Hore