Obchod

  • Zakladateľ témy Supernova Gold
  • Vytvorené

DeletedUser10301

Hosť
Ja prísavník s hráčom otasek
ja revolver AQ
on nozik AQ

All ok
 

DeletedUser

Hosť
ja Supernova Gold kupim schultzovho kona za 350k od hraca pu.ma. + mu este kupim 60nugetov
 

DeletedUser

Hosť
ja Supernova Gold kupim schultzovho kona za 350k od hraca pu.ma. + mu este kupim 60nugetov

hm, zajímavé, citujem:
Nie je dovolené predávať, kupovať, ponúkať účty alebo ich časti výmenou za prémiové body, zlaté nuggety alebo za akýkoľvek iný finančný benefit v hre alebo mimo nej. Napríklad duel na iného hráča za zlaté nuggety či reálne peniaze, alebo aj predaj nejakého predmetu či herných peňazí za reálne peniaze.
 

DeletedUser10784

Hosť
zase mi zobral len revolver a nedal mi ten jeho a siel off
 

DeletedUser7526

Hosť
3.7.2014 o 22:56 ja ssamuraii s pobr74 menim ja dam freemanovho kona za 500k a on da cullenovu bakerovu bundu za 1M mame menovky

vsetko OK
 

DeletedUser6282

Hosť
Mením s hráčom blooodyMerry. Ja dávam Bob Daltonove sako a on dáva Jesse Chisholmove sedlo.

///Edit: Všetko OK.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5985

Hosť
Ahojte, mením ja s hráčom James Jameson. On dá na trh Black Bartove sedlo za 1.000.000$ pre mna a ja mu dám na trh Cullen Bakerovu britvu za predajnú sumu.
 

DeletedUser

Hosť
ja vymenim bob daltonove sedlo hracovy Prisavnik a on mi zanho da schultzovho kona
 

DeletedUser10784

Hosť
ja matusnr menim s hracom green skull cullenove nohavice za patov kolt
 

DeletedUser7526

Hosť
Ja ssamuraii a hrac WeTik1999 menime: ja dam nattyho bumppoa set(sako,nohavice,topanky,opasok,nahrdelnik a klobuk) a kresadlovku nattyho bumppoa a on da Black Bartove sedlo - mame menovky


vsetko ok
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10301

Hosť
Ja Prísavník mením s hráčom ssamuraii
ja dám black bartove gate za 360k
on dá black bartove boty za minimálku

ok all
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore