obchodovanie- vyhoda v predavani

Ste za?


  • Celkový počet hlasujúcich
    45
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Minule ma napadlo, ze ked v hre jazda na koni ovplyvnuje rychlost, tak by obchodovanie by mohlo ovplyvnovat vysku predajnej ceny...

Fungovalo by to asi tak, ze za kazdy bod v obchodovani (aj s bonusom) by sa ku predajnej cene predmetu pridaval +1$. No platilo by to iba pri predmete s nakupnou cenou vyssou ako 500$.

Uvediem priklad:
2 hraci si kupia tu istu vec s predajnou cenou vyssou ako 500$ (napr. Arab nakupna 2000$).
Jeden ma obchodovanie s bonusom 50 a druhy ma obchodovanie aj s bonusom iba 10... Obaja chcu kona predat, no prvy ho preda za 1050$ a druhy za 1010$.

Dufam, ze kazdy pochopil, a mozte hodnotit. :)
 

DeletedUser

Hosť
Takto nápad dobrý ale trošku to treba ešte vilepšiť len trošilinku. aj keď nwm ako
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad, ale iba po jednom dolári?
Aspoň po troch
 

DeletedUser

Hosť
Skôr by to mohlo byť v % ako napr. pri pevnostiach podľa počtu bodov dosiahneš určité % zľavu , resp. budeš drahšie predávať. Ale som za.
 

DeletedUser

Hosť
Nevím zda dát ano či ne.Nápad je to celkem dobrý,ale nevím zda by toho už nebylo moc.Museli by se předělávat buildy...Nevím nevím
 

DeletedUser198

Hosť
dám áno leb je to dobré ale súhlasim s taubdom ;)
 

DeletedUser

Hosť
Hm ja neviem či by to bolo dobré lebo nie každý si trénuje obchodovanie čo je pri rôznych prácach dosť užitočná vlastnosť a zvýhodnilo by ich to síce len o trochu ale predsa by mali výhodu tí čo trénujú obchodovanie oproti tím čo trénujú napríklad nástrahu pascí.Dávam nie. :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Ja nesúhlasím! Je to ne fér voči ostatným hráčom, ktorý si trénujú napr. stavanie a majú málo bodov v obchodovaní. Neviem ktorý hráč by si trénoval iba obchodovanie aby zarobil o niečo viac peňazí. A ten jeden dolár je málo, takže nesúhlasím.
 

DeletedUser3241

Hosť
ja idem na obcodovanie ale myslim ze penazi mam dost....aj tak by mi to velmi nepomohlo ..ja mam 225 obchodovanie ...takze to znamena ze vec za 1000 dolarov predam za 1225 dolarov...sry ale to mam za jednu robotu
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore