obcianska vojna

  • Zakladateľ témy DeletedUser8849
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser8849

Hosť
Nielen mňa ale aj ostatných hráčov by bolo rad keby v hre bola občianska vojna (bojoval sever proti juhu keby niečo) a zapájať sa do bitiek alebo ich aj vyvolať.

- bojovalo by sa ako v boji o pevnosť ale s tom rozdielom že bojisko by sa menilo (tak ako je mapa v danom sektore mapy resp. boja) keby tam bolo mesto alebo pevnosť boli by tam budovy alebo hradby alebo časť hradieb.

- bojovalo by sa na kola, do posledného v súperovom tíme, obsadenia rôznych klúčovích pozícii alebo na časový limit (to sa vyberie pri vyhlasovaní bitky).

- taktiež na bojisku či na strane obrany či útoku by mohli byt npc sentryguny (nejaké statické zbrane napr. delostrelecká batéria, postavenie guľometu gattling alebo iné zbrane na podporu)

- taktiež v tej bitke budu hodnosti aj velitelia. taktiež by sa mohli vytvárať minimálne 4 max, 10 členné skupinky tzv. sqady, a rôzne tipy vojakov (napr. medic, sniper, support a engineer) to si tw team domysli ako čo bude vypadať. kazdemu sqadu by velil kapitan :Kapitán Severu

- taktiež by mohol byt v bitke použiteľný dynamit, nôž, na boj z blízka

- na budovách by bol damage buď po použití dynamitu alebo rany z dela aspoň by stavbári mali čo robiť. budovy by sa opravovali len za peniaze nebudú potrebne produkty a opravovanie by sa uskutočňovalo v radnici tak ako stavanie)

- viditelnosť by bola ako na bojoch o pevnosť daly by sa vyuzit balvany dokonca aj stromy a barikády ktoré by sa dali postaviť pred prvim kolom boja :Na púšti

- zbrane v bitkách budu ako v bojoch o pevnosť (lava ruka) dúfam že som nič nezabudol a že súhlasíte z mojim od prezentovaním tohoto návrhu :Lovec

dúfam že by to bolo možne uskutočniť alebo aspoň drvivú väčšinu z bodov ktorých som napísal. diskusie a otázky či doplnenie niečoho k téme v komentári. :Kapitán Severu:Vojak Severu:Vojak Severu :Vojak Juhu:Vojak Juhu:Vojak Juhu
 

DeletedUser7914

Hosť
skrepi toto by bol dobry napad no neviem ci to TW tym schvali no umna mas like :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som sa taktiež pridal, konečne by tu bolo trochu oživenia :)
 

DeletedUser2852

Hosť
No neviem či by to nebolo príliš náročné previesť do praxe, ale mňa to rozhodne zaujalo ;)
 

DeletedUser

Hosť
kde mas hlasovanie? dala by som ano

mozno ten pripravovany multiplayer bude nieco na tento styl.
 

DeletedUser5708

Hosť
Áno, ale...

Takýto nápad tu bol už asi 13-krát (2-krát odo mňa), a ani raz to neprešlo. Tak bohužiaľ nevidím dôvod, prečo tentoraz hej.. :neisty:
 

DeletedUser8849

Hosť
lebo to patrí k westu ako buritos :D ale nie lebo je to súčasť ameriky (ta občianska vojna)

a všetky komentáre k téme a ohlasy na ňu sú kladné
 

DeletedUser5708

Hosť
Ako som vyššie spomenul, takýchto nápadov tu bolo 13 (dva odomňa), a ani jeden neprešiel. Nebudem ťa kŕmiť klamstvami, preto ti na rovinu hovorím, že to neprejde. :)
 

DeletedUser

Hosť
Laudis má pravdu, ale ajtak musím uznať, že je to pekný nápad
 

DeletedUser8849

Hosť
ze to nedať do celého westu ale len na jeden server oddelene ale tam by neboly boje o pevnosť alebo keby bol boj o pevnosť a zaroven aj vedľa toho bitka tak by to bolo samostatne oddelene. to by sa rozbabralo keby to preslo ale zakiaľ to neprejde tak sa to nerozbabre do zakladu
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore