oblečenie - krajčír je neúplný

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Od kedy hrajem túto hru tak nechápem prečo chodíme polonahí, ja by som chcel v hre vydieť nohavice a opasky , hned by bola hra zaujímavejšia. :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
Nohavice budú,no nie tak skoro,nie je to len tak dať do hry nové oblečenie,nie to rovno viac oblečenia ako nohavice,nemôžeš dať na každé nohavice +2vystupovanie napr.musí to byť zladené :)
Takže na tie nohavice si ešte počkáš,opasok sa neplánuje :zmurk:
 

DeletedUser

Hosť
tych druhov nohavic ale asi moc nebolo...
som zvedavy, co vymyslia ;)
 

DeletedUser

Hosť
Pridanie nohavic by bol zavazny krok do hry, musely by sa zmenit ulohy, sety.
 

DeletedUser

Hosť
anthraxx napísal/-a:
yeah, i can't currently say for sure when trousers will come. But currently we planed to have trousers one day :)

Keď to povie jeden z vývojárov, tak si myslím, že to skutočne plánujú :)
 

DeletedUser

Hosť
tak to znie ozaj zaujimavo :)
som zvedavy, ako to spravia :)
 

DeletedUser

Hosť
to by asi znamenalo aj zmenu setov pripadne nove sety :sibko:
ale ano bolo by to spestrenie hry
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som to nechal tak ako to je, predsa nezda sa ti divne ze ked niektory behaju "hore bez" tak potom by niektory zacali chodit aj "dole bez" :D keby nemaju na nohavice. tie nohavice su myslene tak ze si ich mas domysliet

Dufam ze chapete co som chcel napisat, ak nie tak sorry:(
 

DeletedUser

Hosť
Celý inventár by mohli zmeniť na 3D postavu... Ale potom kde by dali zviera a produkt? Takú Whyskey v ruke si viem predstaviť, ale ostnatý drôt:--):--)? Alebo Fajku mieru? :--):--):--)
 

DeletedUser

Hosť
Zviera by bolo pod tebou a produkt... na produkt by mohol byť nejaký ďalší rámik :D
 

DeletedUser

Hosť
no podla mna by to nevyzeralo dobre teraz je to všetko v jednej rovyne ale je my to jedno
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore