Obmedzenie počtu bojov za deň

  • Zakladateľ témy DeletedUser3733
  • Vytvorené

Ste za obmedzenie fake útokov?

  • Áno, i pokiaľ by sa musel obmedziť počet bojov na deň pre celý svet.

    Hlasy: 30 31,6%
  • Áno, i pokiaľ by sa musel obmedziť počet bojov na deň pre alianciu alebo pre mestá.

    Hlasy: 22 23,2%
  • Áno, mám aj nápad, ako to urobiť.

    Hlasy: 2 2,1%
  • Áno, uvedené spôsoby sa mi ale nepáčia.

    Hlasy: 3 3,2%
  • Neutrálne stanovisko, nevadí mi to.

    Hlasy: 10 10,5%
  • Nie, som za používanie fake útokov.

    Hlasy: 28 29,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    95
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3733

Hosť
To čo sa deje na SK1 je už naozaj moc. Na každý jeden vyhlásený boj je automaticky vyhlásený protiútok, čo je samozrejme v poriadku, ale keď je tu 20 vyhlásených bojov, tak to mi už celkom normálne nepripadá.
Boje o pevnosti tým úplne stratili svoj význam, pretože z tých 20 bojov sú iba 2 (aj to niekedy) normálne, všetko ostatné sú fejky a toto už nemá nič spoločné so stratégiou, keď boli vyhlásime 2 útoky a jeden bude fejk a druhý riadny, tak to bolo v pohode.
Preto by som pristal, aby bol počet útokov pre celú SK1 obmedzený na určitú hodnotu, pretože tieto útoky už fakt stoja za bačkoru.

Má to ale zopár háčikov:
  1. ak napr. bude svet nastavený na max. 5 bojov a jedno mesto vyhlási 5 útokov, tak tie druhé mestá už budú musieť iba brániť a nebudú môcť útočiť
  2. ak by sa aj spravilo obmedzenie, že jedno mesto môže vyhlásiť max 2 útoky, tak ďalšie mesto by vyhlásilo ďalšie dva a ďalšie mesto jeden a sme v bode jedna a striehnuť kým bude možné vyhlásiť boj asi tiež nieje výhra
  3. nepomohlo by ani to ak by to bolo obmedzené na aliancie

Takže sa Vás chcem spýtať, či náhodou nemáte nejaký nápad, ako by sa to dalo vymyslieť nejako efektívnejšie
 

DeletedUser2397

Hosť
6 palcov hore. Tiež ma nebavia tie boje, keď niekedy máme vyhlasených aj 35 bojov za jeden deň, to už hraničí so psychom.
ps: chýba Ti anketa..
 

DeletedUser2929

Hosť
Podľa mňa je to fajn nápad ale neviem ako to nejako tak spraviť aby to mali všetci spravodlivé :( Ale určite je to dobré ;)
 

DeletedUser

Hosť
pozrite si arizonu dnes - to je fakt magorina - jedno mesto vyhlási xxx bojov - jednoznačne by to chcelo obmedziť
 

DeletedUser3733

Hosť
No anketu som mohol dať, aspoň na to že či ste za alebo proti :ehmehm:
Ešte aby som to upresnil hlavne bod č. 2, jedná sa o to že na SK1 sú vytvorené dva tábory a to West Wariors a Manchester United FC.
Dosť sa s tým skomplikovali boje o pevnosti, pretože je to v podstate len súperenie dvoch aliancií, ktoré vlastnia asi 95% pevností.
Preto som písal, že ak by bolo aj obmedzenie na jedno mesto, tak v aliancii je ich požehnane, takže ak by aj jedno mesto mohlo vyhlásiť iba jeden útok, tak aliancia ich môže vyhlásiť milión.
Možné riešenie by bolo aj také, že by sa zdvihla cena útokov, avšak to by bolo diskriminačné voči malým mestám s menej peniazmi.
Preto by som fakt uvítal aspoň niečo od čoho by sme sa mohli odraziť, pretože tak ako ste sami písali je to nanič a dosť ľudí opúšťa mestá len preto lebo ich už nebaví skákať hore dole ako panák.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Predložený nápad sa mi nepáči, kvôli tým háčikom. Silná aliancia/mesto bude každý deň vyhlasovať boje o pevnosť, kam nemusí ani nikto chodiť, menej početné mestá sa nikdy nedostanú k možnosti získať pevnosť, pretože im to budú blokovať silnejšie.

Obmedzenie existuje a to peniazmi v mestskej pokladnici.

Zmysel falošných útokov je v tom, aby útočník zmiatol obrancu, ktorý musí potom rozložiť sily.

Ako by mohlo mesto napr. s 10 obyvateľmi niekedy prebrať pevnosť silnému mestu, aliancii s 200 členmi, ktorá má 20 pevností, bez možnosti falošného útoku, veď to by bolo len ďalšie oslabenie možností útočníkov, kvôli fňukaniu obrancov, ktorí nie sú schopní ubrániť všetky svoje pevnosti.. To už je to riziko mať toľko pevností, alebo byť v aliancii a spoločne mať veľa pevností.

Asi takto: (neurazte sa)

Nemecko: Milé OSN, zakážte tým zlým Francúzom falošné útoky. Viete, my sme dobili 50 dedín vo Francúzsku, Belgicku a v Tramtárii a tí zlí rebeli robia to, že nám pošlú správu, že si ich dobijú späť, že zaútočia na Marseille alebo Brusel, no proste na veľa dedín a pritom majú záujem len o jednu!! My ako blbí ideme brániť všetky a oni zaútočia len na jednu alebo dve. To je fujky, takto nás pomýliť! A viete čo, zakážte aj nočné útoky, chceme sa trochu vyspať v noci. Vojna by mohla byť trošku kultivovanejšia OSN!

OSN: :odJackNoface:
 

DeletedUser3733

Hosť
Len chcem dodať, že niesom proti fejk útokom, pretože fejk útok by sa asi nedal odstrániť, keďže každý normálny útok sa môže zmeniť na fejk, ja som za to, aby bolo v hre možné za jeden deň vyhlásiť napr max. 10 útokov.
Koniec koncov bolo by to na skúšku a ak by sa zdalo hráčom, že je to zlé vrátilo by sa to naspäť.

Linteo vďaka za anketu, ale ten posledný bod je zbytočný, keďže sa bavíme o obmedzení bojov a nie fejkov.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Ok, len ako by sa dalo potom určiť, či z toho bude skutočný boj alebo bol boj vyvolaný len tak.. To sa dá predsa až po prebehnutí boja.
A čo je to vlastne skutočný boj, koľko ľudí sa musí zúčastniť, je 5vs2 boj alebo nie.. vedel by som ešte aj iné otázky napísať..
 
Systém vie presne ktoré pevnosti patria ktorým mestám (aj pridruženým), tak čisto teoreticky
by mal vedieť povoliť jednej aliancii napr. len 3 útoky denne :)

Linteo to čo si písal je pravda o vojne ale mi to chceme hrať, a keď už máš za sebou 100 fake útokov nemáš chuť :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
tak sa mi zda , ze "pan Linteo" je asi na strane MUFC :) ,
kedze na s1 bavia multi multi multi protiutoky (faky) len Juniora !
 

Deleted User - 4

Hosť
Neviem čo je to "Mufc" a nie som na nikoho strane. Ak nemáte argumenty prečo obmedziť útočníkom vyvolávanie bojov o pevnosť, tak ani nepíšte..
 

DeletedUser

Hosť
čo Vám na tom vadí ? je to hra silnejší vyhráva (bohatšia kasa):D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore