Obmedzenie počtu bojov za deň

  • Zakladateľ témy DeletedUser3733
  • Vytvorené

Ste za obmedzenie fake útokov?

  • Áno, i pokiaľ by sa musel obmedziť počet bojov na deň pre celý svet.

    Hlasy: 30 31,6%
  • Áno, i pokiaľ by sa musel obmedziť počet bojov na deň pre alianciu alebo pre mestá.

    Hlasy: 22 23,2%
  • Áno, mám aj nápad, ako to urobiť.

    Hlasy: 2 2,1%
  • Áno, uvedené spôsoby sa mi ale nepáčia.

    Hlasy: 3 3,2%
  • Neutrálne stanovisko, nevadí mi to.

    Hlasy: 10 10,5%
  • Nie, som za používanie fake útokov.

    Hlasy: 28 29,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    95
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3828

Hosť
Never tomu McNelly, sú mestá, ktoré majú prakticky bezodnú pokladnicu mesta.
A kvôli fake útokom som skončila moje účinkovanie na s1, práve preto, lebo sa tam nedalo na to naozaj pozerať, žiadem poriadny boj, alebo keď, tak len výnimočne, ak náhodou nemal juniur čas a nevyvolal dostatočný počet protiútokov.

každá pokladnica raz vyschne, tak treba zvýšiť na 50 000,-
 

DeletedUser2518

Hosť
A ako by si to potom riešil na nových svetoch? Tam by sa zase pri takej cene nedali vyvolávať boje vôbec.
Cena za vyvolanie boja podľa mňa nie je riešením
 

DeletedUser3828

Hosť
A ako by si to potom riešil na nových svetoch? Tam by sa zase pri takej cene nedali vyvolávať boje vôbec.
Cena za vyvolanie boja podľa mňa nie je riešením

jednoducho, získaných počtu bodov mesta a bojov o pevností...
napr: na začiatok by zostalo ako je a čím vyššie body tým drahšie...
 

DeletedUser

Hosť
Áno ja by som dal že za deň max. 5 bojov. Lebo to fakt čo je na Arizone tak to je moc!!!
 

DeletedUser

Hosť
jednoducho, získaných počtu bodov mesta a bojov o pevností...
napr: na začiatok by zostalo ako je a čím vyššie body tým drahšie...

Presne tak...To by som bral...
A Chick,nijaké mesto nemá bezodnú kasu...;)
Pri Nellyho taktike by každá kasa raz vyschla...
 

Deleted User - 4

Hosť
Poteším Vás, lebo tento nápad a problém nezapadol, nad niečím, čo by to mohlo vyriešiť sa už nejaký čas uvažuje, uvidíme, kedy to bude do hry upravené, snáď budete potom spokojný:)
 

DeletedUser4210

Hosť
Jak už tu bylo řečeno fake je součástí strategie. Ano je to pravda, ale jen pokud aliance vyhlásí dejme tomu 3 útoky a aspoň jeden z nich je ostrý. Pak ano, je to strategie jak donutit obránce rozložit síly. Ale to co předvádí někteří na Arizoně, nemá nic společného se strategií. Vyhlásí jen jeden boj a neráčí se dostavit. Což je podle mě to, co znechucuje hráče. Takže mě napadlo, že by se to dalo udělat takovým způsobem. Počet útoků asi neomezovat, ale aliance, která vyhlásila boje, by musela aspoň v jednom boji za den naplnit pevnost aspoň z 80% (nebo i jiné %). Pokud by to nedodržela, přišel by nějaký postih, např. hráči této aliance by se nemohli po určitou dobu lognout do boje.

Takže shrnuto, myslím, že není nutné omezit fake útoky, ale užívat je jen jako součástí strategie, nikoliv znechucení hry.
 
to by bolo príliš tvrdé

ja by som navrhoval že ten kto vyhlási boj od vyhlásenia boja ostane v pevnosti a nemôže robit žiadne práce po kým sa nezačne a neskončí boj
 

DeletedUser5419

Hosť
ja som za hrám sk1 aj arizonu a tie boje ma už fakt nebavia tie boje neorganizujú slabé aliancie vyhlasuje ich Kingdom of Heaven (ktorá má okolo 50 pevností) a niekedy minule napríklad vyhlásila 7 bojov a z toho bol jeden poriadny (ale podarilo sa im získať 2 pevnosti ale iba tie na ktorých bolo málo hráčov (to už mali ľahké prišli 3 tanky a prebrali si pevnosť to by mi nevadilo keby to spravilo nejaké malé mesto ale keby sa všetci ich hráči spojili boli by schopní získať tie pevnosti férovo ale ich organizácia upadá a naša aliancia ich dobieha a tak si svoje prvé miesto chránia fejkmi pretože inak by sa dostali na dno a podľa mňa si to zaslúži aliancia ktorá nato má a nie bezmocní fekovači tím som povedal asi všetko.

Ouuuu toto bol komentár len na prvú stránku ostatné som si nevšimol a už sa mi ich nechce čítať (upozornite ma ak to bolo odveci :xdxdxd:)
 

DeletedUser6360

Hosť
ja by som dal nieco take ze za fejk by im zmizla polovica penazi s mestskej kasy a mesto by za den mohlo vyvolat len jeden utok alebo s odstupom aspom 6 hod od 1 utoku
 

DeletedUser6360

Hosť
ja by som to dal ze menej ako: na malu 10
na strednu 20
na velku 30
alebo tak niako
 

Deleted User - 4

Hosť
V novej verzii by to malo byť teda vyriešené tak, že druhý boj o pevnosť bude stáť 2x viac, tretí boj 4x viac, štvrtý boj 8x viac atď, v rámci dvoch hodín.

Takže už nebude možné (lebo nebudete mať toľko peňazí) vyvolať napr. 10 bojov o pevnosť za sebou.

Mimo tých dvoch hodín to bude ok.

Takže tým pádom v hre ostáva možnosť falošného útoku ako stratégie, ale zároveň sa výrazne obmedzuje možnosť útočníkov vyvolávať príliš veľa falošných útokov, čo znechucovalo veľa hráčov.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore