Obmedzenie počtu bojov za deň

  • Zakladateľ témy DeletedUser3733
  • Vytvorené

Ste za obmedzenie fake útokov?

  • Áno, i pokiaľ by sa musel obmedziť počet bojov na deň pre celý svet.

    Hlasy: 30 31,6%
  • Áno, i pokiaľ by sa musel obmedziť počet bojov na deň pre alianciu alebo pre mestá.

    Hlasy: 22 23,2%
  • Áno, mám aj nápad, ako to urobiť.

    Hlasy: 2 2,1%
  • Áno, uvedené spôsoby sa mi ale nepáčia.

    Hlasy: 3 3,2%
  • Neutrálne stanovisko, nevadí mi to.

    Hlasy: 10 10,5%
  • Nie, som za používanie fake útokov.

    Hlasy: 28 29,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    95
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3733

Hosť
A vie sa nejaký dátum, aspoň približne kedy by mal asi prísť update.
 

DeletedUser

Hosť
neexistuje dobre riešenie

riešenie s peniazmi nooo dajme tomu že to je asi najlepšie ...

1.)neviem či to tu niekto spomínal ale volba riešenia X útokov na deň pre celý server je úplna blbosť to by sa čas bojov konal vždy 00:01 a všetky by boli v ten čas šak ak obmedzíš boje pre celý server tak je jasne že ti na začiatku dňa jedna aliancia vyhlasi všetky boje a ostatny sa môžu isť akurat tak pozerať na tie fake ...

2.)obmedzenie pre alianciu .... začnu sa vytvarať falošne aliacie s jedným mestom a jedným hráčom na vyvolávanie útokov bzzz zlá volba

3.)obmedzenie na jedno mesto ani nebudem komentovať

no a teraz k tomu obmedzeniu na peniaze aj to sa dá obchádzať multiplikáciou falošných aliancii a podobne ... ak sa v rámci dvoch hodín ráta útok hociakého mesta tak zas môže nastať obmedzovanie pre menšie aliancie abo mestá nakolko si útoky väčšie aliancie rozplánujú tak aby si ostatní museli za svoje útoky priplatiť

ja vravím že nech sa akokolvek snažíte furt sa to len obráti proti Vám.

ja viem že sa Vám nepáčia fake útoky ktoré vam preberu vaše pevnosti ale aj to je jedna zo stratégii na všetko treba byť pripravený taká je hra.
 

DeletedUser

Hosť
Tak asi to nechápem

V novej verzii by to malo byť teda vyriešené tak, že druhý boj o pevnosť bude stáť 2x viac, tretí boj 4x viac, štvrtý boj 8x viac atď, v rámci dvoch hodín.

Takže už nebude možné (lebo nebudete mať toľko peňazí) vyvolať napr. 10 bojov o pevnosť za sebou.

Mimo tých dvoch hodín to bude ok.

Takže tým pádom v hre ostáva možnosť falošného útoku ako stratégie, ale zároveň sa výrazne obmedzuje možnosť útočníkov vyvolávať príliš veľa falošných útokov, čo znechucovalo veľa hráčov.

Pokial som správne pochopil tak je možnost vyhlásit fake utoky v priebehu dvoch hodin kolko chcem pokial mam na to peniaze. Ale pokial nastane dohoda v aliancii tak je možnost vyhlasit 10 fake utokov pokial ma alianicia 15 miest a hráči z tych 10 sa rozhodnu tie utoky vyhlasit a to uz nebude stat tolko penazi. Tak si myslim že by to malo byt v ramci aliancie.:grrr:
 

DeletedUser4989

Hosť
podla mna je to dobry napad ale teraz ked je ta nova verzia je to zbitocne lebo je to dost drahe
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore