Obmena obchodu

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Neviema ako vy ale ja mam taky navrh.
Co keby sa raz za cas dajme tomu raz do mesiaca automaticky obmenoval tovar v obchodoch? Mne pride celkom blbe ked mam stale to iste mesiac je dost dlha doba .
 

DeletedUser

Hosť
neni zli napad ale ber totak ze toje ako bisi kupoval nový tovar a to neni zadarmo :)
 

DeletedUser

Hosť
je to celkom dobrý nápad, ale ja verím, že vývojári by chceli ten obchod a prípadne jeho obmeny realizovať práve v pevnostiach, už dlho sa o tom hovorí, tak musíme veriť, že to bude čím skôr, možno pribudnú aj toľko spomíname nohavice a prípadne aj oblečenie, ktoré by malo požiadavky medzi 50 a 90 úrovňou postavy.
 

DeletedUser

Hosť
A ako si predstavuješ tie obmeny? musel by si to celé spísať a nie v 3 riadkoch... aj na weststats je presne napísané na kt. leveli je čo. A ako by to bolo z obchodom? Je to síce len herná dohoda hráčov, ale ak je z Vás niekto obchodník v meste, tak Vám určite prišiel telegram typu : chcem kúpiť to a to... vy poviete, že dobre, ale on bude musieť čakať kým odíde z mesta (napr.: aj 48 hodín) a pokial bude môcť prísť do mesta - tovar sa zmení... Doplň si anketu :)
//a tento návrh tu už určite bol ;)
 

DeletedUser

Hosť
Keď vývojári spravili obchody, tak mali v úmysle to, aby sa ľudia medzi sebou naučili komunikovať, pretože keď niekto chcel nejaký predmet, ktorý v meste nemajú, a majú ho inde, tak museli napísať niekomu z toho druhého mesta aby si nakúpil, predsa len keby mali hneď v jednom meste všetky predmety, tak by to hru značne zjednodušilo a potom by hráči končili po mesiaci hrania, čo rozhodne Inno nechce, práve naopak, čím dlhšie hráč hrá, tým väčšia šanca, že si kúpi prémium, a tým väčšia šanca pre Inno, že dostane od hráča peniaze, takže toto by Inno rozhodne nezaviedlo... :zmurk:

Za mňa NIE.

\\Shanghaj - takéto návrhy tu už boli miliónkrát :zmurk:
 

DeletedUser

Hosť
blbost...
ale na ten obchod v pevnosti sa tesim :)
nevie niekto nejake blizsie info ?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore