Ochrana duelantov

Ste za zavedenie casoveho obmedzenia, kedy mozte postnut duel verejne na fore?


  • Celkový počet hlasujúcich
    41
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Moj navrh je jednoduchy a dava duelantom urcity cas sa chranit. V sekci dueli sa stanovia pravidla (http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=1045)kde sa budu moct postovat duely az po 24 hodinach po dueli alebo akonahle super upadne do bezvedomia. Viem ze na tomto fore si tuto dzentlemsku ochranu vela ludi cti, ale podaktorym to problem nerobi, napriek tomu ze boli nespocetne krat upozornovani a slusne poziadani. Aby ste presne vedeli o co ide a narazam napriklad vid prispevok http://forum.the-west.sk/showthread.php?p=95043#post95043 - nepacia sa mi napriklad tie duely, kde postol posledny a predposledny uzivatel mierenia a zranenia danych hracov okamzite po dueli.
Takto by sa stanovilo pevne pravidlo a to by dodrziavalo.
Poprosim o vyjadrenie sa a zahlasujte

P:S: pamatajte a majte na zreteli ze ani Vam by nebolo prijemne, keby tu verejne na fore videli superi vase zranenenie a mierenia ihned po dueli. A pevne dufam ze vsetkym to nebude jedno. Dakujem.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Súhlasím ale ako to obrániť? jedine cez moderátorov ktorý by také posty upravovali do formy kde by nebolo videné mierenie.

P
 

DeletedUser1059

Hosť
Súhlasím ale ako to obrániť? jedine cez moderátorov ktorý by také posty upravovali do formy kde by nebolo videné mierenie.

P
Videne smu byt, ale neskor, po 24 hodinach od duelu alebo pokial vies ze super si tie mierenia zmenil ( napadol on teba) . Ono to je cele o nejakom duchu fair play a istej ohladuplnosti, aby sa hracom nekazila hra. Pritom si myslim ze pre rozumneho jednotlivca nie je problem pockat a vediet si urcit vhodny cas na postovanie:).



Davam ano:). A som rad ze vidim verejnu anketu. Podla zoznamu ludi ktori zahlasovali Nie, mozeme vidiet ze sa najdu ludia, ktori si takymto netaktnym sposobom mierenia steluju.:) Len mi nie je jasna ta tretia moznost Urgo v ankete, preco si ju pridaval. Ta tam nema co robit. To ze to je niekomu jedno/neriadim sa podla toho , neznamena ze to neposkodzuje inych hracov, pokial tak nezahlasuje 100% hracov. Bolo by zaujimave dotiahnut sem hlavne duelantov, ktorym par jedincov takto zneprijemnuje hru a pocut ich nazory.:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1864

Hosť
tretiu moznost som tam dal ja..
nie som proti tomuto navrhu, ale ani ho nepodporujem..sam neduelujem, tym padom vobec nesledujem, ze kto ma ako nastavene mierenie a uhybanie, takze mi je uplne jedno, ci tento navrh prejde alebo nie..a ocividne je takych hracov viac..
 

DeletedUser1059

Hosť
tretiu moznost som tam dal ja..
nie som proti tomuto navrhu, ale ani ho nepodporujem..sam neduelujem, tym padom vobec nesledujem, ze kto ma ako nastavene mierenie a uhybanie, takze mi je uplne jedno, ci tento navrh prejde alebo nie..a ocividne je takych hracov viac..

No pozor, ono je o tom ze mozu duelovat teba, nie ty ich a ani o tom nevies:).
A treba sa zamysliet co sa tu riesi. Tu nie otazka ci to zaujima alebo nezaujima teba a inych ludi:). Ale otazka je ci podporujes alebo nepodporujes takyto styl spravania sa. Preto je ta 3 moznost uplna zbytocna v ankete, kedze nema ziadny dopad na jej vysledok ani vypovednu hodnotu a tie hlasy by sa mali preliat hlasovanim do ANO alebo NIE popripade nehlasovat vobec. :)
 

DeletedUser2498

Hosť
Ja som dal ANO a to aj preto ze hraci co sa doteraz expili priatelskymi duelmi teraz dost pouzivaju aj tuto moznost
ale na druhu stranu to velmi nepomoze lebo oni si vysledky budu posielat aj tak medzi sebou
 

DeletedUser

Hosť
Nie je to proti pravidlám,hráči si nemenia duelové uhýbanie dosť dlho,že urgo? ako ja :)
Alebo si ho menia hneď po útoku,taktiež dobrý duelant má vyhrať tak či tak :)
My máme práce tak akurát,nebudeme predsa kontrolovať keď hráč dá svôj duel na fórum,mňe to tak tiež neprekáža,komu by to fakt že prekážala tak mu to samozrejme zmazať môžem na požiadanie,ale inak nie :zmurk:
 

DeletedUser1059

Hosť
A ako vidim ozval sa clovek co to sam rad porusuje s oblubou:). Tvoj prispevok ma docela nastartoval napisat nieco po dlhej dobe na forum a vyvratit ti tvoje argumenty. Takze podme nato:

Alebo si ho menia hneď po útoku

...A zamyslel si ze ked zautocis na mna a postnes sem duel po 10 minutach ako to robi zopar jedincov, vcetne teba, pokial nie som aktivne za pocitacom, tak si tie mierenia logicky nezmenim. Ze? Nabuduce si prosim ta precitaj pozorne a podrobne cely napad a prispevky pod nim ako sa patri pred vyjadrenim sa. Pomaha to pochopit cely napad podrobne a zabranuje pisat veci ktore sa daneho napadu netykaju:)...


Taktiež dobrý duelant má vyhrať tak či tak :)

...Trufam si tvrdit ze som dobry duelant, teda teba som bezproblemu porazil vzdy ked si ma napadol a sokuje ma ze pokial si taky vyznavac tejto teorie a vies vopred urcit ci prehras alebo vyhras, vnara sa mi na jazyk otazka : Naco si ma preboha napadal?:). Pokial sa nemylim v dueloch existuje random a nastavenie miereni, tak mi tu netvrd ze vopred clovek vie ci vyhra alebo prehra. Jedine vtedy pokial je jeho styl duelovat cistych stavbarov o 20 levelov nizsich alebo ludi v pracovnom a bez zbrane:D, inak nie...

My máme práce tak akurát,nebudeme predsa kontrolovať keď hráč dá svôj duel na fórum

...Aku pracu? Myslim ze samotni uzivatelia by to dokazili bezproblemu skontrolovat a upozornit na to autora...


mňe to tak tiež neprekáža,komu by to fakt že prekážala tak mu to samozrejme zmazať môžem na požiadanie,ale inak nie :zmurk:
... A napadlo ta ze ten poskodeny nemusi vediet o existenci cloveka Janka Unahleneho Mrkvicku:), ktory rad postne vitazny duel po 10 minutach po zadanom dueli s vysledkom miereni a ranenim supera...Ako asi moze poziadat o zmazanie prispevku ked je mimo pc ? A co to pomoze a ako ho to odskodni, ked o to poziada po dni, ked ho niekto uspi na zaklade miereni ktore mu niekto dal na forum. A pokial si si nevsimol tak slusne ta tu ziadalo vela ludi a dlhu dobu aby si s tym prestal a nevidim ani naznak ze by si sa to snazil prijat a pochopit...

... No na zaver by som sa ta rad opytal osobnu otazku ? Vazne ti to robi taky problem vyckat par hodin, alebo sa uistit ze obranca sa stiahol do hotela a je online? Mne to uz pripada ze ty to robis schvalne, nedokazem si vysvetlit iny dovod. Osobne si myslim ze pre takychto ludi je tento napad vopred odsudeny. Ako mozeme my ktori toto nezdielaju proti tomu bojovat? Verim ze po precitani tohoto prispevku si vsetci ludia daju pozor na danu problematiku, hoci by napad nepresiel a budu dodrziavat fair play. A tych par jedincov co im to nerobi problem postovat napriek tomu ze sme ich o to nespocetne krat poziadali , si podame na weste:)...

Dakujem
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja osobne síce duelujem, ale nikdy si nenastavujem mierenie podľa ostatných, ak sa mám priznať, tak ja si skoro vôbec nemením mierenie :happy1:

Podľa mňa sa to dá ošetriť jedným jednoduchým prvkom: po každom prehranom dueli by sa vám automaticky zmenilo uhýbanie a mierenie, tým pádom by hráči nemali šancu vás napadnúť s rovnakým mierením za cieľom vyhrať ďalší duel... Jedine ak by ste naozaj boli stavbári o 20 levelov menší, ako povedal KENNE :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Toto je čisto o dohode medzi vami samotnými hráčmi. Vy si môžete kľudne vytvoriť nejaký etický kódex správania sa vás hráčov na fóre a dohodnúť sa medzi sebou, že ako budete zverejňovať duely. Nie je to úloha moderátorov takto zasahovať do možnosti hráčov zverejniť a pochváliť sa úspešným duelom, potom by sme vlastne mohli kľudne zrušiť celé tie témy o úspechoch a dueloch.
 

DeletedUser1059

Hosť
Vobec by sa nic nerusilo, to ze postnes duel duel trosicka neskor nema ziadny vplyv ze spominany duel zazrie svetlo sveta. No dohodnut sa chceme, ale nejako to nejde:).
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Nerozumieme si, tak ešte raz.

Vy ako hráči si môžete kľudne vytvoriť nejaký etický kódex správania sa vás hráčov na fóre a dohodnúť sa medzi sebou, že ako budete zverejňovať duely. Môžete sa ako hráči, ktorí to tak chcete, dohodnúť tak, že ich budete zverejňovať s oneskorením.

Nie je to však úloha moderátorov tohto fóra niečo také od hráčov chcieť, a nedajbože ešte za to aj trestať, že tu niekto zverejnil v téme na to určenej svoj výsledok duelu....Potom by to nemalo zmysel, taká téma.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore