Odesláno:Sedmospáč- doplnok

Páči?


  • Celkový počet hlasujúcich
    128
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Ani neviem, či to mám dať do návrhov, alebo len tak medzi grafické "výtvory", vzhľadom k tomu, že z návrhov aj tak nič neprejde.

... ale nakoniec prečo nie, veď sú tu aj väčšie blbosti :)

Napadlo ma, že by sa Sedmospáč mohol doplniť o dva ďalšie predmety, keďže sloty na náhrdelník a zviera ostávajú stále nevyužité.
Košeľa, papuče a čiapka sú veci (ak prižmúrim oko) celkom využiteľné aj medzi ostrieľanými zálesákmi, ale nočník s medvedíkom sa nesú v detskom duchu a toho som sa držal aj ja.
Je jasné, že tento set je zo strany autorov len taká recesia, tak som to vyhnal do ešte väčšej absurdity, čo sa pridaných predmetov týka.

Prvým predmetom je detský cumlík. K nočníku a medvedíku sa mi tak nejak hodil :)
Sedmospáč so siedmymi vecami by dával bonus regenerácie 29% (a samozrejme +1 praying)

Druhým predmetom je húpací koník. Rozmýšľal som nad posteľou, alebo nejakým matracom ... proste nad predmetom, ktorý by Sedmospáčsky set vrátil trochu do reality, ale nakoniec zvíťazilo moje "vtipné" ja a dopadlo to tak ako to dopadlo :)

Kompletný Sedmospáčsky set by zvyšoval regeneračné schopnosti až o tretinu, čiže by poskytol bonus +33% (+1 praying) a to je už celkom slušné číslo.
Všetko má ale svoje pre a proti a húpací koník má tú vlastnosť, že nech sa snažíte akokoľvek, moc veľkú rýchlosť na ňom nevyviniete :) A preto postava dostane postih mínus 100% k rýchlosti. Aké prekvapenie zažije hráč, ktorý sa pozabudne, s nasadeným húpacím koníkom nakliká 5-6 prác a odíde trebárs do školy? :)

Viem, že sú tu aj schopnejší grafici, tak buďte zhovievaví k amatérovi.
Tu je výsledok môjho snaženia:

Náhrdelník:

cumlikfinal.png


Jazdecké zviera:

hupacikonikfinal.png


Inventár:

inventarfinal.jpg


Bonus:

inventarfinalkpiakopie.png
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore