Odmeny

dobry den,ja by som chcel navrhnut ci by tie odmeny z uspechov,co dostavame za ne upd nemohli byt vo forme obalok,alebo nejak inak riesene..lebo napr. sa mi neraz stalo a nie len mne,ze mam 1980 upd a pride mi daka odmena z uspechu,dostanem 50,ale 30 mi vlastne prepadne...dakujem...

súhlas, odmeny z úloh by mohli byť v obálkach, zas taký rozdiel by to nebol, odmena rovnaká, akurát v inej dobobe prijateľnejšej pre hráčov

bola uz aj nejaka odpoved od inna???lebo neviem,ci sa daco zmenilo...a este by som chcel poukazat na tie odmeny co su v tych truhlach z dobrodruzstva...ako naozaj tie ocelove truhlice a z nej potom dostanem daky nabojovy opasok,alebo nieco podobne???to je za tych 5000 veteranskych alebo ked uz konecne padne daka ta truhla z dobrodruzstva si myslim kusok malo...a o tych posilneniach a napojoch co z tade padaju uz ani nehovorim...

Zdravím
Ten cirkus na dela je katastrofa :) odkedy som sem prešiel z buffala som nestihol dať ani jeden produkt a potom už kašlem aj na výstavbu. Ja viem , že pár ludí pracuje aj v noci a ked zbadajú cirkus , tak to naplnia za pár hodín a nedajú šancu inému a to isté by som urobil aj ja , ale preto by trebalo limitovať vklad suriek na 500 a potom by ten hráč musel stavať 2 hodiny cirkus a znova by mohol vložiť 500 a tak dalej .....a potom by mohli vložiť niečo aj smrtelníci.

S tym limitom na tie produkty nesuhlasim.. dost ze je limit na kine a 1500 predstaveni trva skoro rok kym si pozriete a este chcete na cirkus dat obmedzenie ? hej vlasne ano dajte dajte tam obmedzenie nech kazdy hrac da max 1 produkt a budu vsetci vyteseny..... proste to je vasa chyba ze nestihate tam nieco dat maximalne by bollo dobre presunut cas stavby cirkusu... na nieaku normalnu hodinu za to som... ale s tym obmedzenim nesuhlasim

Tiež som proti limitovaniu vložených produktov, jednoducho ak niekomu na tom tak veľmi záleží aby plakal kvôli tomu, nech si dáva budík na 3 ráno a čaká...Ten čas začatia cirkusu by sa fakt mohol presunúť ale veľmi pochybujem, že sa to zmení.

Úprava odmien v dobrodružstvách, cirkuse a podobne, je v pláne.
to je pekne ze je to uz v plane,len som zvedavy kedy sa tej zmeny aj dockame...ako nic v zlom,ale nemuseli by tak casto davat updaty a mohli by sa radsej sustredit na to,na com hracom aj zalezi...odmeny uz planuju hodnu chvilu zmenit a o pridani veci z odpadlika do shopu ani nehovorim..ci na tie odpadlikove veci v shope uz mozme zabudnut???lebo nieco sa spominalo uz do polovice minuleho roka,tak neviem,ci s tym este vobec pocitat :howgh:

Naposledy upravené :