Odmeny

  • Zakladateľ témy DeletedUser11046
  • Vytvorené

DeletedUser11046

Hosť
dobry den,ja by som chcel navrhnut ci by tie odmeny z uspechov,co dostavame za ne upd nemohli byt vo forme obalok,alebo nejak inak riesene..lebo napr. sa mi neraz stalo a nie len mne,ze mam 1980 upd a pride mi daka odmena z uspechu,dostanem 50,ale 30 mi vlastne prepadne...dakujem...
 

DeletedUser10856

Hosť
súhlas, odmeny z úloh by mohli byť v obálkach, zas taký rozdiel by to nebol, odmena rovnaká, akurát v inej dobobe prijateľnejšej pre hráčov
 

Deleted User - 4

Hosť
Už som to tuším preposielal v minulosti, ale pokojne môžem znovu, je to ok nápad.
 

DeletedUser11046

Hosť
bola uz aj nejaka odpoved od inna???lebo neviem,ci sa daco zmenilo...a este by som chcel poukazat na tie odmeny co su v tych truhlach z dobrodruzstva...ako naozaj tie ocelove truhlice a z nej potom dostanem daky nabojovy opasok,alebo nieco podobne???to je za tych 5000 veteranskych alebo ked uz konecne padne daka ta truhla z dobrodruzstva si myslim kusok malo...a o tych posilneniach a napojoch co z tade padaju uz ani nehovorim...
 

Deleted User - 4

Hosť
Úprava odmien v dobrodružstvách, cirkuse a podobne, je v pláne.
 

DeletedUser7318

Hosť
Zdravím
Ten cirkus na dela je katastrofa :) odkedy som sem prešiel z buffala som nestihol dať ani jeden produkt a potom už kašlem aj na výstavbu. Ja viem , že pár ludí pracuje aj v noci a ked zbadajú cirkus , tak to naplnia za pár hodín a nedajú šancu inému a to isté by som urobil aj ja , ale preto by trebalo limitovať vklad suriek na 500 a potom by ten hráč musel stavať 2 hodiny cirkus a znova by mohol vložiť 500 a tak dalej .....a potom by mohli vložiť niečo aj smrtelníci.
 

DeletedUser10939

Hosť
Moja reč ..... Cirkus ráno o 6:30 na 99% plný ...
 

DeletedUser10852

Hosť
S tym limitom na tie produkty nesuhlasim.. dost ze je limit na kine a 1500 predstaveni trva skoro rok kym si pozriete a este chcete na cirkus dat obmedzenie ? hej vlasne ano dajte dajte tam obmedzenie nech kazdy hrac da max 1 produkt a budu vsetci vyteseny..... proste to je vasa chyba ze nestihate tam nieco dat maximalne by bollo dobre presunut cas stavby cirkusu... na nieaku normalnu hodinu za to som... ale s tym obmedzenim nesuhlasim
 

DeletedUser5355

Hosť
Tiež som proti limitovaniu vložených produktov, jednoducho ak niekomu na tom tak veľmi záleží aby plakal kvôli tomu, nech si dáva budík na 3 ráno a čaká...Ten čas začatia cirkusu by sa fakt mohol presunúť ale veľmi pochybujem, že sa to zmení.
 

DeletedUser11046

Hosť
Úprava odmien v dobrodružstvách, cirkuse a podobne, je v pláne.
to je pekne ze je to uz v plane,len som zvedavy kedy sa tej zmeny aj dockame...ako nic v zlom,ale nemuseli by tak casto davat updaty a mohli by sa radsej sustredit na to,na com hracom aj zalezi...odmeny uz planuju hodnu chvilu zmenit a o pridani veci z odpadlika do shopu ani nehovorim..ci na tie odpadlikove veci v shope uz mozme zabudnut???lebo nieco sa spominalo uz do polovice minuleho roka,tak neviem,ci s tym este vobec pocitat :howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore