Odveta v dueloch

DeletedUser

Hosť
Zdravím, nápad jednoduchý, ale za to podľa mňa vhodný na vyváženie.

Takže, ide o to, že s príchodom nových setov do hry sa z duelovania stalo niečo, čo môže robiť každý, pokiaľ má tieto sety a pritom môže hrať inak úplne inú taktiku.
Zoberme si leveli 60, duelanta, ktorý sa postupom času duelovou úrovňou tak vypracuje, že musí napádať vyššie levely, nielen neduelantov, ale aj ich samozrejme. Prečo by povedzme level 100 mal mať výhodu 120 schopností z levelu + takmer tretinu viac schopností z oblečenia, toho istého, ako level 60 ?

Ale budíš, ak to tak tvorcovia chcú, len by som rád navrhol teda pozmeniť pravidlo o možnosti dať odvetu hráčovi, ktorý útočil. A to tak, aby odvetu do 45 minút od jeho posledného útoku, mohol zadať len hráč, na ktorého útočil a nikto iný, prečo by mal možnosť ma napádať niekto, keď už spím v hoteli, koho som ja vôbec nenapadol ?
Bez setov som tomu chápal, lebo neduelanti mali nevýhodu, ale teraz, keď dostali ešte aj nové sety, tak mám pocit, že duelantom sa berú všetky výhody a zručnosti, ktoré mohli mať a nadobnudnúť.
 

DeletedUser

Hosť
Nielen že zobrali všetky výhody ale dali im aj tých nezmyselných 45minút…fakt nejaký génius to vymyšľal... A to nehovorím ani o duelovom systéme(?)...ak vôbec nejaky je.. Aby som s 500presnostou trafil raz a s 500uhybom nevyhol nič je vrchol
 

DeletedUser

Hosť
Veď práve, ja som sa vrátil po dlhej dobe a ten systém je hrôza, proste byť duelantom sa neoplatí, pretože na level 100+ už Ti stačí len oblečenie a nič o dueloch nemusíš vedieť.
 
Hore