okradnutý

  • Zakladateľ témy DeletedUser3017
  • Vytvorené

DeletedUser3017

Hosť
čaute. chcel som si preniesť veci zo sveta3 na texas, napísal mi ****
že mi stým pomože, ked som mu poslal všetky veci a aj peniaze už sa mi neozval a dokonca blokuje moje správi ... dá s astým niečo robiť ? admíni by ho mohli upozorniť že sa pokúša o podvod a nech mi veci vráti na texase ... za odpoved dakujem :xmas5
 

DeletedUser

Hosť
tak po
1) treba si zistiť, že ten hráč je dôveryhodný, toto je veľmi častá chyba, že dávaš veci hráčovi ktorého nepoznáš
2) tu nič nevyriešiš napíš na Hernú podporu snáď ti veci navrátia
 

DeletedUser3017

Hosť
dakujem ... v poslednej dobe sa na svete 3 nenachádza vela hráčov a s níkým sa nedá dohovoriť ...
 
na hernej podpore s tym nic nespravia,kedze sme si za ucet a veci zodpovedni sami.podobnych pripadov je na weste vela,skor bola chyba ze si si nedal preniest veci pri prvom presune medzi svetmi, (myslim ze sa ti urcite vtedy presuvali niaky kamarati) kedze bolo jasne ze sa tie svety zrusia
 
skusit treba,len som chcel na to upozornit az nema velke ocakavania

glov , ak si si nevšimol moj nik nieje jablko,tak sa aj tak vyjadruj
 

DeletedUser4451

Hosť
Nemusis nikam pisat zapi to medovinou a nabuduce uz taku hlupost neurobis, bohuzial ti s tym nikto nepomoze, ani support pretoze proti pravidlam to nie je.

A tak ako sompisal aj ostatnym napisem aj tebe - nenadavaj tomu hracovi co tao kradol a hlavne mu nehovor ze je zlodej ani to nikde nepis - pretoze bohuzial TOTO proti pravidlam je (nazyvanie hracov zlodejmi ci uz je to pravda alebo nie) :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Nebuď úzkoprsý :xmas1

To mu za toho zlodeja môžu dať aj ban? :O

Mohli by, v pohode, a mimochodom, aj mňa už okradli, to som bol asi 45. úroveň, a z tých asi 60 vecí v inventári mi ostali iba dve veci, a tiež mi nikto nepomohol, a prečo? Lebo za svoje veci sme zodpovední sami za seba, a píše sa o tom aj tu, niekde na tomto fóre.
 

DeletedUser3017

Hosť
viem poznám pravidlá vôbec som mu nenadával ale on ma už ignoruje ... kašlem na to ked to nepojde cez alianciu tak už asi nijako .,.. o veci by som aj tak prišiel ked už sa ruší ten svet ... ale toto si zapamätám a znepríjemním thorn41 hru ...
 

DeletedUser5584

Hosť
Ako už chalani vyššie napísali, Herná Podpora nemá absolútne žiadny dôvod Ti s tým pomáhať,Bohužiaľ si sa poučil na vlastnej chybe...čo sa toho hráča týka, prekvapuje ma, že si mu veril, na viacerých svetoch som počul , že okráda..
 
Hore