"Okradnutie" pri duely

Páči sa Vám môj návrh ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    105
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dostal som nápad.
Tak v krátkosti ...
Zoberte si že niekoho duelujete, a pošlete ho do bezvedomia.
Ak má protivník (ten čo je v bezvedomí) v inventári nejakú vec, mohli by ste ju získať.

Samozrejme to nebude také ľachké. podmienky:
1.) Musíte poslať hráča do bezvedomia
2.) Protivník musí mať v inventári nejakú vec
3.) Musíte mať šťastie :p .. napr. bude 40% šanca že niečo nájdeš.

Samozrejme, ak niečo nájdeš u protivníka, zoberieš si to, a jemu to z batoha zmizne :)

Oznámenie z duelu: xxx upadol do bezvedomia. xxx dostane 54 skúseností a od xxx dostane $ 45. xxx ukradol hráčovi xxx (napr.) Prak

Ak hráč nič nenájde, bude tam normálny výpis .. xxx upadol do bezvedomia. xxx dostane 54 skúseností a od xxx dostane $ 45.
 

DeletedUser

Hosť
nie..a inak je to znevyhodnenie stavitelov lebo chudaci dueluju ich a este by aj neco stratili...a sami zda ze tu uz bolo
 

DeletedUser

Hosť
súhlas. ale tá šanca k ukradnutiu by sa mala viazať ku nejakej vlastnosti. A mala by byť aj vlastnosť s ktorou by sa obráncovia voči tomu chránili.
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslim ze pri bezvedomi by sa oplatilo zmenit % penazi ktore dostanes...Takto by som mohol posielat kalorka do hajan a cakat na vychadzkovu :D
 

DeletedUser

Hosť
Za mňa NIE.

Je to znevýhodňovanie hráčov, ktorí nie sú zameraní na duely. Stačí že prichádzajú o peniaze :D
 
Zober si, že by niekomu zmizla z batoha palica ... asi by ho trafil šľak :D
Hlasujem nie, peniaze stačia.
 

DeletedUser

Hosť
Killer teba musia vždy po rozume chodiť takéto bludy.Dôvodom prečo nie je taký istý ako aj raiderov, ked by niekto prišiel o palicu ktorá sa ťažko hľadá tak to by bolo naozaj na mozog prasknutie...!
 

DeletedUser

Hosť
Ten dovod som uviedol aj ja :D To by som dueloval snad len kalorka a cakal na listok 1 ci vychadzkovu :D
Ale ak ho poslem do prachu hodilo by sa viac casha
 

DeletedUser

Hosť
za mna tiez nie... dovody boli uz uvedene a ja s nimi suhlasim...
 

DeletedUser

Hosť
asi by som mal teraz riadne plný inventár, keby to bolo :D
...totálne blbosť :D
 

DeletedUser

Hosť
No nič :D .. a Hrbacnik či jaka guta .. čo tu trepeš o tom že mi STÁLE chodia po rozume nejaké blbosti ??
 

DeletedUser

Hosť
Zasa ja by som sa nemohol stazovat,vzdy plny inventar veci na predatie :D
A keby ti odpadol hernandov mec??? :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore