OldLol

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Wsade bolo ticho, nikoho som nepocul len hlasite dychcanie nejakeho twora nad mojou hlawou.Bal som sa otworit oci lebo som cakal ze tam bude stat nejaky welky kanec alebo wlk.Newedel som co je to a myslou my behalo w hlawe ze na cely nas wyletny tabor zautocili wlci a wsetci utiekli a ja som ostal pri ohni sam a teraz tam wsade su wlci.Newladal som zo strachu otworit oci nedajboze sa postawit.Co teraz budem robit?povedal som si.Co budem robit ked som tu sam a wsade naokolo su wlci?Co ak tam budu wlci a roztrhaju ma?Alebo co ked su tu medwede?Ked jeden stoji nadomnou a ja sa postawim tam som mrtwy.Co som mal urobit?No nic.Nakoniec som sa odhodlal k nejakemu cinu.Rozhodol som sa ze otworim oci.Oci som otworil.To co som uwidel ze wobec necakal.Nadomnou stal moj pes Rexo a dychcal.Ked som oci otworil tak ma zacal olizovat.Wydychol som si.Potom som isiel won ze ci su tu aj tak neni wlci.A nie.Decka boli pri stanoch a hrali sa.Cely stastny ze sa nikomu nic nestalo som si lahol a spal dalej.Ked som sa zobudil prisla ku mne ucitelka a pyta sa ma.Co ti bolo ked som ta widela pre 4 hodinami wyzeral si byt rozruseny?A ja som povedal.Ale stalo sa toto a cely moj pribeh som jej pekne wyrozprawal.Koniec
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore