Opakovatelne ulohy (prepracovane)

co s opakovatelnymi ulohami

  • docasne zrusit maximalnu uroven

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    14
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tato anketa je hlavne pre tych, ktori radi robia ulohy, ziskavaju ocenenia a nemaju radi ak im niekde nieco chyba :--).
Vieme o co ide - vela z nas vdaka vyssiemu lvl nestihlo spravit vsetky opakovatelne ulohy.

Je viacej moznosti ako by sa to dalo napravit:

1. natrvalo zrusit maximalnu uroven na opakovatelnu ulohu, tym padom by uz vsetky tie ulohy ostali do vyssich lvlov (ale zase to moze byt vela uloh pre vysoke lvl a aj by sa asi rychlo zbierali na ocenenie)

2. Zrusit maximum vynimocne akciovo aspon na dva mesiace aby kazdy dostal sancu si porobit to co nema.

3. Nechat horny limit ale dat sancu po prekroceni limitu splnit si vynechanu ulohu aspon raz, tym padom by nebolo vela uloh, ani by nezavadzali a boli by sme radi ze nam pri ulohe svieti zelena.

4. iny navr, prosim potom napisat

Viem ze je aj vela hracov co nie su na ulohy ale na duely a pod, dajte nam sancu, a PROSIM budme konstruktivni a drzme sa temy, ziadne frflanie a stazovanie sa PLS lebo inac censored :pif paf :D

dakujem :)
 

DeletedUser

Hosť
5. možnosť: nastaviť všetko všetkým na splnené. dať každému všetky úspechy a neobmedzené suroviny, energiu, xp etc... a už si budeme len kecať na chate, hm? to sa mi zdá fajn
 

DeletedUser

Hosť
5. možnosť: nastaviť všetko všetkým na splnené. dať každému všetky úspechy a neobmedzené suroviny, energiu, xp etc... a už si budeme len kecať na chate, hm? to sa mi zdá fajn

toto je sarkasticke trollovanie a nie konstruktivny navrh :grrr:

O com pises? ja nechcem ani jedno z toho co tu vypisujes. nevravim ze chcem vsetky ocenenia bez prace, ja si to chcem vsetko krvopotne zasluzit, a spravit. Lenze nebolo fer ze sme zo zaciatku ani nevedeli ze tie opakovacky su len do urciteho lvl a VELA VYSOKYCH LVL TO ANI NEMOHLO SPRAVIT. Urcite by sa dalo najst riesenie co by uspokojilo vacsinu. A preto je tu tato anketa.
 

DeletedUser3241

Hosť
pokial viem tak to vysvietenie je iba na twdb a to nieje oficialna stranka INNO games takze tento navrh nema opodstatnenie ... preto som dal iny navrh/nie
 

DeletedUser6273

Hosť
Áno BE4S7, na wiky nieje napísaná horná hranica lvl, ako na tebou menovanej stránke :(

Keďže tie nesplené úlohy vadia aj mne, hlasoval som za možnosť 4 :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Som aby sa zrušila max. úroveň, dobrý nápad, takže Vám dávam šancu. :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore