Osud sa s tebou nepekne zahráva...

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7428

Hosť
Akože ako dlho to eśte Inno plánuje neopraviť? :D už jeden a pol roka čo som dal kambek do westu mi tu vyhadzuje toto hnusné okno a čo ja mám robiť? čakať? hmm... každopádne mohli by to skúsiť opraviť
 

DeletedUser6745

Hosť
Nie som si 2x istý či je to chyba. Skôr by som povedal, že je to urobené naschvál ako akási poistka.
 
Akože ako dlho to eśte Inno plánuje neopraviť? :D už jeden a pol roka čo som dal kambek do westu mi tu vyhadzuje toto hnusné okno a čo ja mám robiť? čakať? hmm... každopádne mohli by to skúsiť opraviť

Kedy sa ti táto hláška zobrazuje? Ak, ty, resp. hra robí príliš veľa dotazov na server môže sa ti táto hláška zobraziť, preto by bolo dobré povedať kedy ju vidíš.
 

DeletedUser6745

Hosť
Napríklad ja som ju videl vtedy keď posielam praclíky veľa hráčom za sebou alebo vtedy keď napríklad na black friday vykupujem truhlice zo shopu (veľakrát za sebou) tak mi to potom hodí alebo keď ich potom všetky otváram.
 

DeletedUser7428

Hosť
Stáva sa to pri vykonávaní veľa akcií naraz, napr. kupovanie na trhu alebo to čo xenino spomínal... Ale tak aspoň by to mohli trošku inakšie poriešiť nie tak že 10 minút nemôžem hrať :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore