Otázky pre InnoGames

Téma v 'Otázky' založená od Linteo, 27. Jún 2019.

Zdieľať túto stránku

1. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    451
    Chcete dať nejakú otázku priamo InnoGames?

Nech sa páči, napíšte a ja ju prepošlem :)

2. Párek

Párek

Pridal(a) sa:
    24. Feb 2015
    Obdržané páči sa:
    0
    či nechcú zaviesť tie veci zbytočne z obchodov dáko do denných zadaní alebo tak aby to bolo nejak využiteľné aspoň :D

3. Uncle Jim

Uncle Jim

Pridal(a) sa:
    1. Sep 2017
    Obdržané páči sa:
    23
    Mna by zaujimalo ci sa tam planuje zmena Veteran shopu, popripade aspon odpadlikovho oblecenia... aby bol zas dovod hrat dobrodruzstva

4. Bagar

Bagar

Pridal(a) sa:
    16. Aug 2018
    Obdržané páči sa:
    0
    Či plánujú zvýhodniť aj Deff hráčov (tanky) na Bojoch. Doteraz majú výhody iba Duelanti a Boje idú dole vodou... Ked dali dôstojnika unie do shopu, skončili boje po 25 kolach, ziadne úhyby, neda so to seriózne hrať...

Naposledy upravené : 28. Jún 2019
  5. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    451
    Myslíš tým tie veci, čo sa dajú zakúpiť od krajčíra, zbrojára a tak?

6. Párek

Párek

Pridal(a) sa:
    24. Feb 2015
    Obdržané páči sa:
    0
    jo presne tak

7. lolo81

lolo81

Pridal(a) sa:
    22. Jan 2011
    Obdržané páči sa:
    5
    Ja by som bol za akcie ohľadom setov za nuggety. Ako bol teraz kuchár a pod. Poprípade sety dokupovať, vylepšovať a mohli by k tomu dat občas akciu na nugg, tie %. A spokojné by boli obe strany. Na nemeckom Weste, welt 1, bývajú často akcie na nugg.

8. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    451
  9. dakolo

dakolo

Pridal(a) sa:
    11. Jún 2016
    Obdržané páči sa:
    12
    Kedy aktualizujú a vyvážia bonusy pre postavy, aby bola hra hratelná ?

Prečo je veteránsky obchod znova o ničom?

Prečo sú sady z Union pacific shopu stále o ničom ?

Kedže súpravy dávajú oveľa viac schopností, prečo sa neaktualizujú aj posilnenia ktoré dávajú schopnosti napr Lekvár atd. ?

Na čo mám v remesle Poľný kuchár recept na Kaktusový džus ak nemá využitie ?

Prečo predmet Kukuričná guľka nebol tiež aktualizovaný, kde schopnosť vytrvalosť by mohla byť prehodená už na skrývanie ?... keďže to posilnenie sa používa na boje a po novom (už je tomu pár rokov) bola vytrvalosť vymenená skrývaním.

10. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    451
    Všetky otázky boli preposlané (tak, ako ste ich napísali).
    Ak mi na ne niekedy príde odpoveď, napíšem :)

dakolo sa to páči.
  11. Hammersvk

Hammersvk

Pridal(a) sa:
    29. Mar 2015
    Obdržané páči sa:
    45
    Pár otázok, na ktoré úprimne ani nečakám odpoveď, ale možno ich bude vedieť zodpovedať niekto iný

Prečo na zmeny, ktoré navrhli hráči, a nemajú v pláne ich zaviesť, neodpovedajú z akého dôvodu boli tieto návrhy zamietnuté? (myslím, že o viacero podobných a zbytočných návrhov by museli v InnoGames čítať menej, ak by hráči vedeli z akého dôvodu bol ten predchádzajúci zamietnutý)

Z akého dôvodu zvýhodnili na bojoch až moc rolu dmgerov, pričom rola tankov sa doteraz nejak výrazne nezmenila?(full vodcovstvo dmger má neskutočne zvýšený dmg, pričom úhyby, HP, ani odolnosť tankov sa priveľmi nezmenila, skôr len ostatné tanky triafajú za menej, prípadne menej často....ale možno sa Livingstone ukáže ako príjemná zmena pre tankov)

Ako sa rozhodli v prípade oznámených diskusií o zmenách bonusov postáv, ktoré boli oznámené v decembrovej epizóde InnogamesTV z roku 2017? (zamietnuté pravdepodobne, ale dosť by ma zaujímalo, prečo je dobrodruh asi najviac znevýhodnená trieda skoro vo všetkých aspektoch hry, minimálne v tých multiplayerových je jednoznačne celkovo najviac znevýhodnená trieda, a neplánuje sa s tým nič robiť? ani pridanie varovania pre nových hráčov, že postava dobrodruha nemá žiadnu výhodu v dueloch ani na bojoch-darmo zapne po 2 ranách bonus neviditeľnosti, keď prvé zásahy dostane cez 1k, v prípade kritického zásahu aj viac pomaly 3k, a po 2-3 kolách sa môže stiahnuť aby neupadol do bezvedomia- ale hej, aj tak vydrží viac kôl ako bežný vojak, alebo pracovník na hrote- toto ale nový hráč nevie)

Poznámka pre Lintea: to v zátvorkách nemusíš posielať, to som si len zanadával, čo ma priviedlo k tým otázkam :D

whinethou a dakolo sa to páči.
  12. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    451
    Na odpovede si budete musieť ešte trochu počkať, práve je čas dovoleniek :sombrero:

13. Párek

Párek

Pridal(a) sa:
    24. Feb 2015
    Obdržané páči sa:
    0
    a tie dovolenky budu asi ako dlho mať :D

14. Go-ya-thle

Go-ya-thle

Pridal(a) sa:
    10. Nov 2010
    Obdržané páči sa:
    17
    od januara do decembra...každy rok

Screman sa to páči.
  15. whinethou

whinethou

Pridal(a) sa:
    6. Júl 2015
    Obdržané páči sa:
    1
    zdravim ako to je z upd za chvilku uz dosiahnem 3000 upd kde sa i budu ukladat potom bolo by fajn do shopu zaviest obalku z 1000 upd ktoru si tam hrac zakupi za upd z uctu a tak si bude dalej setrit a prehadzovat vo forme obalok dalo by sa to alebo nedavat limit pre upd abo ho navysit

Párek sa to páči.