Otázky pre InnoGames

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser11237

Hosť
zdravim ako to je z upd za chvilku uz dosiahnem 3000 upd kde sa i budu ukladat potom bolo by fajn do shopu zaviest obalku z 1000 upd ktoru si tam hrac zakupi za upd z uctu a tak si bude dalej setrit a prehadzovat vo forme obalok dalo by sa to alebo nedavat limit pre upd abo ho navysit
ak by sa to dalo robiť neobmedzene, dalo by sa to zneužiť a hráči by si ľahko nafarmili úspech
 

Deleted User - 4

Hosť
Zatiaľ nič nového. Inak vaše otázky sú ozaj dobré, sám som zvedavý na odpovede :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Tu sú odpovede:

Otázka od hráča Párek

či nechcú zaviesť tie veci zbytočne z obchodov dáko do denných zadaní
Uvažujeme o tom, ale nie je to také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Vyžaduje si to veľa času od vývojárov, prípravu dokumentácie atď.

Otázka od hráča Uncle Jim
ci sa tam planuje zmena Veteran shopu, popripade aspon odpadlikovho oblecenia
Áno, máme v pláne nejaké zmeny.


Otázka od hráča Bagar
Či plánujú zvýhodniť aj Deff hráčov (tanky) na Bojoch
Áno, máme v pláne pridať aj súpravy pre tankov, taktiež súprava na boje o pevnosti zo Dňa nezávislosti je pekná na balancovanie súpravy Dôstojníka Únie.

Otázka od hráča lolo81
Ja by som bol za akcie ohľadom setov za nuggety.Na nemeckom Weste, welt 1, bývajú často akcie na nugg.
Predajné akcie máme v pláne ponúkať aj naďalej. Všetky jazykové verzie ich majú rovnaké, nie sú rozdiely medzi nemeckým a slovenským serverom.

Otázka od hráča dakolo
Kedy aktualizujú a vyvážia bonusy pre postavy?
Máme v pláne pozrieť sa na bonusy pre triedy postáv.

Otázka od hráča dakolo
Prečo je veteránsky obchod znova o ničom?
Konkrétne?

Otázka od hráča dakolo
Prečo sú sady z Union pacific shopu stále o ničom?
Konkrétne?

Otázka od hráča dakolo
Prečo sa neaktualizujú aj posilnenia ktoré dávajú schopnosti napr Lekvár atd.?
Pozrieme sa na to a možno to upravíme.


Otázka od hráča dakolo

Na čo mám v remesle Poľný kuchár recept na Kaktusový džus ak nemá využitie?
Môže mať využitie v budúcnosti.

Otázka od hráča dakolo
Prečo predmet Kukuričná guľka nebol tiež aktualizovaný?
Pozrieme sa na to a možno to upravíme.

Otázka od hráča Hammersvk
Prečo na zmeny, ktoré navrhli hráči, a nemajú v pláne ich zaviesť, neodpovedajú z akého dôvodu boli tieto návrhy zamietnuté?
Nápady od hráčov z našich herných komunít do hry zavádzame. Nemáme v pláne zverejňovať dôvody alebo roadmap.

Otázka od hráča Hammersvk
Z akého dôvodu zvýhodnili na bojoch až moc rolu dmgerov, pričom rola tankov sa doteraz nejak výrazne nezmenila?
Už zodpovedané, máme v pláne v budúcnosti pridať súpravy aj pre tankov.

Otázka od hráča Hammersvk
Ako sa rozhodli v prípade oznámených diskusií o zmenách bonusov postáv, ktoré boli oznámené v decembrovej epizóde InnogamesTV z roku 2017?
Musíme si to pozrieť, ale ako sme už odpovedali vyššie, máme v pláne pozrieť sa na bonusy pre triedy postáv. Tento rok to asi nebude, zatiaľ zbierame nápady od hráčov.

Otázka od hráča whinethou
bolo by fajn do shopu zaviest obalku z 1000 upd
Máme v pláne nejaké zmeny v obchode Union Pacific, ale to je zatiaľ všetko, čo vám k tomu môžeme povedať.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore