otazka na lintea, kludne sa vyjadrite aj ostatni

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Takze ako kazdy co tu trochu aktivne hra viete ze linteo nema problem pridat nugetove veci dodatocne, pridal ich minimalne piatim ludom co viem len ja... otazka je preco to teraz mne zamietol ? Preco nie je rovnaky meter na vsetkych hracov ? Bud to pridam kazdemu alebo nikomu nie ? Dalsi hrac mi povedal ze jemu povedal ze prida veci iba raz, no niekomu ich pridal aj viac krat a mne ani raz, takze vyjadrite sa
 
Mozna proto, ze hrajes s multiuctama a okradas ostatni hrace.
A neprijde ti trapne tu vypisovat jako male decko, kteremu mamka nechce koupit hracku?
nepride ti trapne vypisovat tu nieco mimo temu ako nejake decko rozplakane ? daj mi dokaz ze mi tie zbrane dano pozical a daj mi dokaz ze mam multiucet alebo tichucko cehun
 

DeletedUser6337

Hosť
Chtel si vyjadreni ostatnich. A jen jsem ti odpovedel na otazku

Dukaz, ze mas multiucet je tvoje perma na Iowe.
Zbrane:
https://prnt.sc/oz99pv
https://prnt.sc/qjms6d


A jeste ti doporucuju naucit se zaklady anglictiny. Ale je druh piva.
za prve to ze mam ban na iowe neznamena ze mam multiucet niekde inde :D za druhe na tych screenoch nikde nevidim "poziciam ti tie zbrane" a prepac ty si sa nikdy nepomylil vo vete :D
 
Sak nas teda zasväť do toho ako sa tie zbrane od Dana dostali k tebe ak niesu poziciane, tých ktorí nevedia, vrátane mna, to urcite bude zaujimat ked uz doslo k takejto debate
 

DeletedUser11700

Hosť
Nedal ti to určite kvôli tomu, že si zlodej :) A to že ukáž mi dôkaz.. fakt? :D Si jak 5 ročné decko, spamätaj sa :) Zaujíma ma, či by si to povedal niekomu v reali, keby si ho ojekabátil.

Daj si dokopy život prosím ťa.
 
Sak nas teda zasväť do toho ako sa tie zbrane od Dana dostali k tebe ak niesu poziciane, tých ktorí nevedia, vrátane mna, to urcite bude zaujimat ked uz doslo k takejto debate
este pred zaciatkom toho eventu pisal ze jemu tie zbrane netreba, ked ich vyhral tak mi ich dal, mal som ich rok a teraz zacal plakat ze mi ich len pozical :D to iste spravil s rickom ked mu dal veci na fremonte a ked sa zacali hadat tak ich pytal naspat
 
Nedal ti to určite kvôli tomu, že si zlodej :) A to že ukáž mi dôkaz.. fakt? :D Si jak 5 ročné decko, spamätaj sa :) Zaujíma ma, či by si to povedal niekomu v reali, keby si ho ojekabátil.

Daj si dokopy život prosím ťa.
5 rocne decko utoci na niekoho bez overenych faktov :D dano povedal ze mi ich pozical tak kazdy mu uverime :D aj ked pravda je niekde uplne inde, zivot si daj dokopy ty ked tu potrebujes na niekoho vyskakovat cez internet :)
 
Podvodník, klamár a ZLODEJ, neskutočný multak
 
nic kaslem na to, linteo sa tu aj tak nevyjadri a ani sa nikto nevyjadril k veci, mozes to zamknut linteo :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore