Páči sa vám nový názov sveta?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Páči sa vám nový názov?


  • Celkový počet hlasujúcich
    57
  • Anketa je uzavretá .
Premenovanie sveta 1 na Texas sa mi páči. Znie to tak familiárnejšie. Už sme na Texase taká jedna veľká Texas rodinka :)

PS:Niektorí hráči nebudú chápať,kde je tá abecedná postupnosť :D
 

DeletedUser

Hosť
len tak z ničoho nič, myslim že anketa mala byť pred premenovaním,... dúfam že nezamýšlate zmenit normalny svet nenápadne na platené premiové svety... :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
ak to nie je príprava na nenápadnú zmenu na nuggetový svet tak jasné, prečo nie :)
 

Deleted User - 4

Hosť
zmenu na nuggetový svet

Jééj, to je dobrý nápad, že ma to nenapadlo, no tak to idem hneď nastaviť! :--)

[SPOIL]Len srandujem :)
Jedná sa naozaj iba o zmenu názvu, mal som proste už dlhšie tento nápad, že by sa svet 1 mohol u nás premenovať a bolo mi vyhovené. Ale ak tu budete ešte hráči písať o nuggetoch alebo čo, tak to Innogames navrhnem :p :happy1:
[/SPOIL]
 

DeletedUser3733

Hosť
Jednoznačne som proti plnému nugetovému systému (aj napriek tomu že nugety používam) a názov sa mi páči, konečne niekde sme :)
Ale zmenu som si všimol až tu na fóre :D
 

DeletedUser5708

Hosť
Určite áno! :) Ale chcelo by to inú vlajku, ja by som skôr uprednostnil vlajku Únie :)
 

DeletedUser3382

Hosť
Pre mna to je, bol aj bude moj svet 1 :D a tiez si myslim ze anketa mala byt najprv.
 

DeletedUser7779

Hosť
No celkom ujde názov, je to lepšie, lebo predtým Svet 1 nemal žiadny názov, takže je to také lepšie s novým názvom. :)
 

DeletedUser

Hosť
dobre že nebola anketa lebo keby je tak by sa nazov sveta nikdy nezmenil lebo vždy by niekto chcel aby sa dal aj jeho nazov do ankety alebo niečo ine a by sa to dahalo aj pol roka a potom by Lintea prešly nervy a nechal by to tak
 

DeletedUser298

Hosť
No možno by to dopadlo ako s nemenovaným mostom a bol by to svet Chucka Norrisa :--)
 

DeletedUser

Hosť
no možno by niekto navrhol že Luník IX a to taky nazov by nikdy nikto nemal iba slovesko by mali prvvenstvo kedže su tu aj taky čo by za taky *ebilny nazov hlasovyly
 

DeletedUser4179

Hosť
Pokiaľ mám v hre hráčov s ktorými si rozumiem (aj keď z nich ubúda) a v hre sa odreagujem od starostí v reále, tak nech sa menuje akokoľvek.
Texas je dobrý, poctivý názov pre hru o divokom západe. :pif paf
 
Hore