Páčili sa Vám dražby a súťaž o Rudolfa?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Páčili sa Vám dražby a Rudolf?


  • Celkový počet hlasujúcich
    38
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4701

Hosť
Sutaz bola super velmi sa mi pacila. No ocenil by som nieco podobne castejsie napriklad kazdeho stvrt roka...
Priklad su to take veci ktore ziska malokto a ma na to aj malu sancu aby to ziskal. Mylim ze pre vyvojarov a spravcov SK westu nieje taky problem hodit do hry jeden predmet i tak su to veci ktore este nikto na svetoch nema... rozhodne by som cez leto dal napriklad sutaz o opasok kazdej krajny na kazdom svete to by bola zaujimava drazba, predsa kazdy ma svoj oblubeny stat do ktoreho by sa pozrel alebo ktory sa mu paci.
Buduci rok by som tatktiez velmi rad uvital tuto istu novorocnu drazbu na novy rok (ak prezijeme konec sveta :D )
A dalej hocikedy cez rok by bola fajn sutaz napriklad o : zamrznuty revolver, krajac vianocky, skalp, tanecna sukienka,boxer, yungov klobuk, geronimovu satku,hracie kocky, harmonika alebo sloniu pusku.

Bol to velmi dobry napad preto chvalim tvorcu!
 

DeletedUser

Hosť
sloniu netreba, tú mám :D

ale fakt, sú to väčšinou také predmety, čo hru nijak neovlyvňujú...len tie dražby sťahujú zo svetov aspoň trošku peňazí a to furt inno chcelo....a hlavne sa hráči zabavia :)

edit: pre toho kto mi dal do repky, že som ju ukradla, tak bola kúpená normálne cez trh myslím od hráča Santee, skús sa opýtať :) ak nájdeš jedného človeka na Arizone, ktorého som okradla, tak sa ti tu hlboko ospravedlním....ale o to asi nejde, keďže si taký odvážny, že sa ani nedokážeš do reputácie podpísať :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore