Pacifická železnica

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5958

Hosť
Ahojte všetci

Neviem či toto už niekoho nenapadlo ale už na to myslím dlhší čas a nejako mi to nejde z hlavy von preto dám to radšej do písomnej podoby a možno ma to prestane mátať :p

ide o toto:
Dlhopisy pacifickej železnice už máme ale kde je železnica???
- máme tu prácu stavať železničnú stanicu, pokladať koľajnice, stavať mosty, prepadávanie vlakov a iné... ale žiaden vlak?!?
- máme tu úlohy s tématikou železnice... ale žiadnu železnicu?!?
- máme mestá divokého západu ale v meste žiadnu vlakovú stanicu...
- máme kone, bizóny, kojotov, orlov, korytnačky, ťavy... ale žiaden vlak
- máme lístky na vlak ale čo s nimi?
- máme serverový čas ale čo tak cestovný poriadok?
- máme toho strašne veľa čo by sa dalo spojiť zo železnicou ale prečo tu deda nie je?

tak začnem pekne po poriadku podľa tých bodov čo som už spomínala vyššie:

- skromne uvažujem o tom, že by v každom meste mohla pribudnúť nová budova a to železničná stanica (dala by sa využiť budova vedľa banky, ktorá je tam zatiaľ len pre okrásu)
- dala by sa vybudovať až keď mesto splní určité podmienky: napríklad:
1. počet obyvateľov 45 a viac
2. hlavné budovy mesta na najvyššej úrovni (radnica, banka, hotel, trh)
3. ... iné podmienky (napríklad mestá by mohli medzi sebou súťažiť cez ktoré mestá bude viesť železnica a cez ktoré nie)

- železničná trať: hlavný cieľ celého serveru,sveta by bolo postaviť železničnú trať a spojiť východ zo západom tak ako to bolo v minulosti na divokom západe. Snahou každej aliancie by bolo znášať suroviny, potrebné na jej výstavbu, pracovať na prácach tak aby sa koľajnice postupne posúvali po mape od východu smerom na západ. (teraz ma napadlo že je tu priestor na nové práce v duchu prepadávania vlakov, ktoré by mali za následok spomalenie výstavby železnice v nepriateľskej aliancii)
- Aliancia, ktorá prvá spojí východ zo západom by získala odmenu napríklad pacifické dlhopisy, alebo nejakú inú hernú výhodu/odmenu.

- po výstavbe kompletnej železnice by sa táto stavba dala využiť na cestovanie. Dajme tomu že každú hodinu by šiel vlak z východu na západ a opačne zo západu na východ, rýchlosťou raketovej korytnačky pričom hráč si dopredu zvolí cieľovú stanicu kde chce vystúpiť. Cestovný poriadok sa samozrejme môže meniť podľa potreby. počas výstavby železnice môžu alebo nemusia premávať vlaky.. mohli by len po tú vzdialenosť kde je už železnica postavená.

- lístky na vlak by sa dali získať pri práci stavať železničnú stanicu alebo v shop-e za UPD alebo zlaté nugety. (princíp skrátenia cesty na polovicu funguje aj teraz za 5zlatých nugetov)

- je tu priestor na ozvláštnenie stavbárskej triedy a zatraktívnenia tejto triedy kde by mohli stavbári využiť svoje schopnosti pri stavbe železnice (nové práce a nové úlohy pre túto triedu)
- je tu priestor pre vojakov a duelantov na ochranu stavbárov (nové práce ale aj úlohy pre tieto triedy)
- je tu priestor pre dobrodruhov na preskúmavanie územia, cez ktoré povedie železnica. (nové práce ale aj úlohy pre túto triedu)

- tento nápad by sa dal využiť aj v updatoch, ktoré k nám ešte len majú prísť napríklad pri "dungeonoch" skupinovej spolupráci na buď prepadnutie vlaku alebo jeho ochrany. (niečo na ten štýl, že boj o pevnosť by sa volal boj o železnicu) možno aj súčasťou nejakej úlohy. dajme tomu že pri úlohe "mierotvorca" je úloha na ktorej splnení sa musia podieľať viacerí hráči. modrí budú obraňovať vlak a červený ho budú dobíjať. vlak sa každé kolo posunie v pred a dobyvatelia ho musia dobiť skôr než prejde určitý úsek. poprípade v boji sa môžu objaviť aj NPC hráči či už miesto obrany alebo útoku...tak aby to bolo pre každého rovnaké a spravodlivé na splnenie úlohy.

toľko k tomuto ak ma ešte niečo napadne tak to sem dopíšem.

Kedže tento nápad tu už bol pred niekoľkými rokmi tak si autorské práva za neho pripísať nemôžem ;) čo ma štve... ale, keďže tento návrh vtedy neprešiel je tu malá šanca na jeho znovuzrodenie a trebalo by to znovu poslať vývojárom hry na oprášenie.. kto vie, či tentoraz niekoho z vývojárov tento nápad nezaujme ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser8849

Hosť
mne sa to paci. sam som nieco podobne navrhoval ale nerozpísal som to. ale bolo by fajn keby utok na stavenisko bol formou mini hry ako je napr boj o pevnost. normálne sa po prihlasujete do útoku alebo obrany pocka sa 5 alebo 10 minut rezba moze zacat.
 

DeletedUser

Hosť
konečne by malo zmysel to, čo si spomenul hneď v úvode
mne sa tento návrh veľmi páči a som zaň všetkými dvadsiatimi...
 

DeletedUser5708

Hosť
Zasa to moje otrepané - už to tu bolo (asi 15 krát). Návrh sa predostrel priamo pred INNO, no to to (pokiaľ viem) zamietlo.. No vtedy tam neboli dlhopisy.. :ahaok:
 

DeletedUser6016

Hosť
Chýba ti anketa :) neboj ja by som dal áno .

Bolo to už viackrát, najlepšie od Peteeho (na de fóre, s grafikou, ... ) a neprešlo.

Ale stále som dal ano a aj dám.

Za mňa ANO.
 

DeletedUser

Hosť
jedného času som to písal aj ja, ono to asi napadne každého len tých vývojárov nie a nie :DD
Riva to rozpísala pekne, palec hore
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore