Par napadov

mam tu zopar napadov co by aspon trosku zkvalitnili hru a niesu nejak narocne na aplikovanie.

1. Cirkus- chcelo by to novsi system tocenia. nieco ako na klasickych tombolach. ked za 25 upd dostavam predmety z druheho kosa. momentalne iba blazon toci v cirkuse za upd. Taktiez novsie odmeny by to chcelo. ved su tam veci co su dva roky stare a nikto ich nechce. Uvital by som tam napriklad tie nove 8hod posilnenia. tie su cool podla mna a taktiez na nove prace. Lebo kosak, lopata . krompac su cloveku na levely 140 asi na dve veci.

2. Moderne brnenie. U remeselnikov mame dost veci co zlepsuju poskodenie v boji ale nic co by davalo odolnost. Moderne brnenie je dost narocne na suroviny a v porovnani so zapadniarom ma velmi male pouzitie. navrhoval by som aby malo 5x pouzitie 4 bonus na obranu a 25 odolnost. potom by to bolo zaujimave posilnenie.

3. Rebricek miest. pride mi dost hlupe aby miesto v rebricku urcovalo len aky je level kostola. Ano su tam aj ine kriteria ale tie maju velmi maly vplyv. Stavebne body v meste by som z rebricka vyhodil a hodnotil by som viac kvalitu hracov a pocet pevnosti. body uspechov hracov atd. lebo dnes je aj realita ze na prvej priecke je mesto s jednym clenom. nedzrkadluje to kvalitu mesta

4.Suprava na rychlost. ked uz nas obstastnuje inno na kazdej akcii novymi supravami nebola by odveci na dalsej akcii nejaka suprava na speed. alebo konkretne kusy oblecnia co davaju % na rychlost ako bola pistalka. Indianska je uz tu dost dlho

5.Super tazka uloha. Mohli by vytvorit nejaku super tazku ulohu kde treba zapojit aj hlavu a ktora by bola obmenena pre kazdeho hraca. mohla by vyuzivat aj zapojenie viac hracov na splnenie casti ulohy. Mohlo by tam byt hladanie nejakeho miesta na mape ktore by nebolo oznacene a na konci by bola nejaka super odmena nie len 500xp. niekde som cital ze uvazovali o novsej zlatej puske tak trebars to. Hlavne nech je to dlhsie a tazsie ako je momentalne na zlatu pusku. lebo naco su tie ulohy ked este ani nezacnu a uz je riesenie na wiki. po levely 130 je totu uz nuda. Treba nas niecim zabavit :DD

6.Boje o pevnost. S tymto by uz vazne mohli nieco urobit. Aspon zmenit grafiku. v tejto podobe je to uz skoro 6 rokov a system sa tiez nezmenil. system nahody. Dost ma zaujal system dobrodruzstiev a to konkretne rozmanitost funkcii v jednom kole. liecenie. atd. mozno nieco z toho by sa dalo aplikovat na boje. ked sa nehybem mozem strielat dvakrat alebo liecit alebo len sa hybat a liecit. prinutilo by to hracov a timy viac rozmyslat a vysledok by nemusel byt vzdy len o HP. A sposobena skoda v zavislosti od vzdialenosti. To by bolo tiez super. Aspon by sa ludia viac na boji snazili a neboli by kempery co strielaju cez celu mapu z vezicky. prinutilo by to ludi ist viac blizsie k superovi.
 
Hore