Pevnosť - sieťové porty 1582 a 1028

DeletedUser

Hosť
idem bojovat o pevnost a vyhodi my server stihnem akurat spravit dat sa na stranu utocnikov a potom sa my dalej neda nic robit!?!?!pomozte:pif paf
 

DeletedUser

Hosť
Je potrebné, aby si problém opísal trochu podrobnejšie. Pod "vyhodi my server" a "potom sa my dalej neda nic robit" sa môže skrývať viacero príčin... :)
 

DeletedUser

Hosť
Je potrebné, aby si problém opísal trochu podrobnejšie. Pod "vyhodi my server" a "potom sa my dalej neda nic robit" sa môže skrývať viacero príčin... :)

Nebolo možné nadviazať spojenie so serverom. Skontrolujte, či sieťové porty 1582 a 1028 nie sú blokované smerovačom (router), alebo firewallom. Ak nie sú u Vás blokované, kontaktujte prosím Vášho poskytovateľa internetu pre odblokovanie portov uvedených vyššie, problém je pravdepodobne na ich strane. toto mi napise
:huh1:
 

DeletedUser2881

Hosť
Nebolo možné nadviazať spojenie so serverom. Skontrolujte, či sieťové porty 1582 a 1028 nie sú blokované smerovačom (router), alebo firewallom. Ak nie sú u Vás blokované, kontaktujte prosím Vášho poskytovateľa internetu pre odblokovanie portov uvedených vyššie, problém je pravdepodobne na ich strane. toto mi napise
:huh1:

Jáj tak toto robí aj mne ale viem ti poradiť vypni pevnosť to sú tie 3 xXX takze potom pusti znova boj a ak ti to bude robiť znova tak to iste rob alebo stlač F5..LOVU ZDAR! :Lovec
 

DeletedUser

Hosť
A ak by vyššie uvedené nezabralo, teda bol by to problém trvalého charakteru...

Na riešenie tohto problému budeš zrejme potrebovať pokročilejšie technické znalosti, prípadne niekoho, kto sa ti na to môže pozrieť. Návod na riešenie tam v podstate je... Treba vyskúšať, čo ti pripojenie k serveru pevností blokuje.

Pomôže nasledujúce:
Ako dlho ti to problém nerobilo (teda pevnosti išli) a kedy to začalo?
Inštaloval si nejaký nový antivírový software alebo firewall, keď tá chyba nastala?
Menil si poskytovateľa internetu? (resp. spôsob, akým sa na internet tvoj počítač pripája)
Máš u teba doma nejaký iný počítač, na ktorom pevnosti idú? Ak áno, je ten počítač pripojený na internet cez iného poskytovateľa/iným spôsobom?

A pokiaľ vieš, čo robíš, idú tie boje, ak dočasne vypneš firewall?
 

DeletedUser

Hosť
idem bojovat o pevnost a vyhodi my server stihnem akurat spravit dat sa na stranu utocnikov a potom sa my dalej neda nic robit!?!?!pomozte:pif paf

nemas tie porty blokovane ty ale poskytovatel tak sa obrat na neho s tou ziadostou aby ti ich odblokoval,aj mne to robilo:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Problém nemusí byť len v blokovaných portoch, ale aj v príliš dlhej odozve - ja napríklad u krstnej dokážem nadviazať spojenie cez dané porty cez telnet, ale boje o pevnosť mi tam nejdú..
 

DeletedUser

Hosť
U stareho poskytovatela internetoveho pripojenia som mala problem s tymi portami ak som mala otvoreny napr.skype, stacilo ze som bola prihlasena nemusela som chatovat. Tak som si ho vzdy pred bojom vypla, ale teraz odkedy je novy update neviem cim to je ale od tej doby mi boj o pevnost nikdy nenacitalo na prvykrat. Niekedy to ide az na treti. Aspon uz viem preco prve kolo trva az styri minuty :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
Sietové porty

Útok na pevnosť začal: Dnes o 20:00
Začína pripájanie k serveru ...
Nebolo možné nadviazať spojenie so serverom. Skontrolujte, či sieťové porty 1582 a 1028 nie sú blokované smerovačom (router), alebo firewallom. Ak nie sú u Vás blokované, kontaktujte prosím Vášho poskytovateľa internetu pre odblokovanie portov uvedených vyššie, problém je pravdepodobne na ich strane.



Skontrolujte, či sieťové porty 1582 a 1028 nie sú blokované smerovačom (router), alebo firewallom. mislím že toto pls nemohol bymi niekto napísat ktoré programy by mohli používat porty 1582 a 1028???
 
Hore