Počty produktov 20,10,5 kusov, prečo?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser162

Hosť
Ešte donedávna som si myslela, že sa učím rýchlo, no ale už o sebe začínam pochybovať. Prepracovala som sa už na 12 úroveň, ale ešte stále neviem, k čomu mi pri produktoch slúži informácia : hromada: 20 kusov.
 

DeletedUser

Hosť
Je to maximálné množstvo v jednom políčku. Napríklad môžeš mať v jednom políčku 20 stejkov.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser162

Hosť
Je to maximalni mnozstvi v jendom policku. Napriklad muzes mit v jednom policku 20 steaku

Ale obcas to dela chyby, staci si ten preedmet vzit na sebe (do policka pro produkty) a dat zpet do batohu.

Pote se to jiz v poradku do dohromady

Takže keď budem donemoty mlieť múku a budem jej mať už 20, tak potom keby som namlela aj dvadsiatuprvú, tak sa mi už do batoha nezmestí, napriek tomu, že batoh je "nekonečný", alebo sa mi iba začne kopiť v novom políčku?

Pýtam sa len preto, lebo som veľmi zvedavá a ak nedostanem nejakú relevantnú odpoveď budem nútená to vyskúšať, čo sa mi zas veľmi nechce, ale zvedavosť je silnejšia.
 

DeletedUser

Hosť
Nie, budes mat dalsiu skupinku po 20 kusov ;) Skusal som to na CZ s vlajockami, mal som 3 skupinky po 20 kusov, potom som to predal.... :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore