Podvadzanie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Ahojte, pri citani beta fora som narazil na zaujimave vlakno https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/autoclickers-what-do-do.4369/ ktore zalozil nas verny hrac Zorro.

Pre tych co nerozumiete po anglicky tak tam hrac Zorro pekne nakusol do problemov autoclickerov, avsak po urcitom case ho tam ludia nebrali seriozne a preto sa rozhodol podstupit drasticky a mucenicky krok kde sa rozhodol si stiahnut na vlastne riziko nejaky script/bota. Ak by to zmazal tak tu prikladam screen:

Jeho anglicky komentar znie:

1673989644576.png

Pre tych co nevedia po anglicky preklad je tu:
1673989541835.png


Kedze hram aj na ceskom serveri tak som si rozklikol jeho profil a vsimol som si ze nehra a nehybe sa po mape (v statistikach som si pozrel jeho prace, akcie) na kazdom svete a nic. Cize z tohto usudzujem ze mozno myslel SK Svet Juarez kde momentalne hra a pomylil sa vo vyjadrovani. Preto sa vas chcem spytat nevsimli ste si u neho nieco podozrive - tym myslim to ze je 24/7 online na salone, alebo ci furt mu bezia prace alebo neviem co- ci nedal nejako vela lvl za poslednu dobu ked za 6 rokov nedal ani 150 . Lebo ak ano je dost mozne ze si pomylil server a myslel SK.

Mozno sa pytate preco to pisem sem a nepisem ticket supportu, pisem to sem pretoze niesom si v tom isty a na bete sa to otvorene riesi v tom vlakne na fore a mozno budete mat viac informacii predtym nez by som zatazoval Cronyho ticketom.

Dakujem
 
Naposledy upravené :
Nedocital som to cele ale je super ze venujes drahoceny cas mnou. Ale kazdopadne len upresnim veci, dakujem za odkaz a reklamu. Postol som tento problem na betu a vysledok je ze to tak zaujalo inno vyvovajarov ze chceli odo mna video kde su dokazy. kde som na ceskom weste hral dva dni s klikerom bez zachytenia. Kazdopadne bisop a jeho prispevky ich nezaujali a preto mu dali ban a musi robit teraz nonstop multaky. Pekny den
 
Naposledy upravené :
Nedocital som to cele ale je super ze venujes drahoceny cas mnou. Ale kazdopadne len upresnim veci, dakujem za odkaz a reklamu. Postol som tento problem na betu a vysledok je ze to tak zaujalo inno vyvovajarov ze chceli odo mna video kde su dokazy. kde som na ceskom weste hral dva dni s klikerom bez zachytenia. Kazdopadne bisop a jeho prispevky ich nezaujali a preto mu dali ban a musi robit teraz nonstop multaky. Pekny den
nemam tam ban volam sa tam rovnako mozes si to overit a aj kedy som zalozil ucet
 
Dovolím si nesúhlasiť a postaviť sa na odpor voči zablokovaniu hráča Zorro. Aktivita fóra by totiž klesla približne o 70% a ja osobne by som stratil dôvod sem chodiť.

Ďakujem za pochopenie a zváženie aj opačného pohľadu na vec.

S pozdravom

Mallory
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore