Pokec o nájdených predmetoch

DeletedUser

Hosť
nechápem ako zohnať niečo z tej súpravy, ešte som nič nenašiel ... vôbec ... nieje v tom nejaký trik ?
 

DeletedUser

Hosť
nj, nieje tam niečo aj o PB ? lebo ja mám dosť vysoké :) ináč som požičal kámošovy 30 tácov, dal mu 1 kus hliny a on mi je teraz dlžný iba 25 tácov, lebo sme sa dohodli že mi dá vankúš, nočník a nočnú košeľu :ň takže mám 3 kusy :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
trik je v tom, že si kukneš daný predmet, akú má hodnotu a podľa toho pracuješ :)
keď chceš napr. papuče, čo sú za 2000/1000 tak asi nebudeš hľadať zlato :)
...teda zvolíš napr. vykrádanie hrobov, prepravu s dosť PB....

ja som takto hľadal macka a našiel som ho :)
stačí rozmýšľať a keď nonstop robíš práce, kde ho máš šancu nájsť, tak je to len otázka času a šťastia :)
 

DeletedUser

Hosť
trik je v tom, že si kukneš daný predmet, akú má hodnotu a podľa toho pracuješ :)
keď chceš napr. papuče, čo sú za 2000/1000 tak asi nebudeš hľadať zlato :)
...teda zvolíš napr. vykrádanie hrobov, prepravu s dosť PB....

ja som takto hľadal macka a našiel som ho :)
stačí rozmýšľať a keď nonstop robíš práce, kde ho máš šancu nájsť, tak je to len otázka času a šťastia :)

ok, hneď sa do toho pustím :) čiže koľko stojí macko ? :D :D
 

DeletedUser

Hosť
1300/2600 :)
bez premka : dostavníky, lovec odmien, vykrádanie hrobov, pri dosť pb : vyjednávanie o mieri, preprava munície

s premkom môžeš mať aj menej pb :)

chce to skúšať

PS: ja som našiel pri žoldierovi na sk1, na sk2 pri dostavníkoch (obe bez premka)
 

DeletedUser

Hosť
ok, ja mám cenu nad iba pri Preprave munície a vykrádaní hrobov ale mám tam malú motiváciu takže idem hľadať iné časti :D :D
 

DeletedUser

Hosť
uff neradím ale zbytočne ísť do malej motivácie... predmety v rozsahu hodnoty od 1500 do 3500 je strašne veľa ... šanca na nájdenie medvedíka máš okolo 0,2% ... možno aj menej... radšej zarábaj.. poprípade skúšaj také práce.. ak nenájdeš, tak si kúpiš:)
 

DeletedUser3416

Hosť
viete ako to ja robím keď mám prácu napr. pašovať a mám tam cenu 835-2634 tak čakám kým ho nájdem keď ho nájdem potom budem dávať schopnosti aby som mal väčšie $ :D
 

DeletedUser3241

Hosť
1300/2600 :)
bez premka : dostavníky, lovec odmien, vykrádanie hrobov, pri dosť pb : vyjednávanie o mieri, preprava munície

s premkom môžeš mať aj menej pb :)

chce to skúšať

PS: ja som našiel pri žoldierovi na sk1, na sk2 pri dostavníkoch (obe bez premka)

skorej pri lovcovi nie ??
 

DeletedUser

Hosť
Ťažko povedať, nezameriaval som sa na jeho nájdenie, mal som šťastie.
 
Hore