Poker - ponechať

  • Zakladateľ témy DeletedUser5958
  • Vytvorené

Chcem aby poker ostal v hre!

  • ANO

    Hlasy: 18 56,3%
  • NIE

    Hlasy: 8 25,0%
  • JE MI TO JEDNO

    Hlasy: 6 18,8%

  • Celkový počet hlasujúcich
    32
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5958

Hosť
Ahojte

zo zmien po update, som sa dozvedela, že poker sa ruší a už nebude možné ho hrať... nuž je to smutné :(

pretože som sa tešila na poker za skutočné herné peniaze doteraz bol/je v štádiu testovania a zrazu sa dozvedám že už bol dotestovaný.:Oo censored

takže môj návrh je aby poker ostal v hre a za herné peniaze!
:slovensko:for4
 

DeletedUser7779

Hosť
Jednoznačne áno, viem že nebol veľmi navštevovaný ale keby sme ho nejako vylepšili, aby hráči po celom SK Weste ho začali viackrát hrať, tak to už by som bral.
 

DeletedUser

Hosť
Poker je pekná hra no medzi hráčmi sa neuchytil. Mne osobne sa spracovanie pokru nepáčilo.
 

DeletedUser3241

Hosť
JJ to spracovanie bolo dost pre mna nepohodlne ...nie
 

DeletedUser

Hosť
no ved pre tych čo to nevedia hrať tak by sa s tym ich systomom nič nenaučili lebo ten ich system je taky čudny pre mna viem to hrať ale aj tak sa my to nejak nepačilo
 

DeletedUser3950

Hosť
Je pravda, že nebol veľmi populárny, ale ak by sa hralo o herné $, bolo by to niečo iné...
 

DeletedUser

Hosť
Ja chcem aby na The Weste je poker.Ja tiez som sa na to tesil.Som tom celkom dobrí tak by som chcel aby ten poker bol !
 

DeletedUser

Hosť
Ja chcem aby na The Weste je poker.Ja tiez som sa na to tesil.Som tom celkom dobrí tak by som chcel aby ten poker bol !

otazka si maďar lebo tak pišeš :D:D a ten poker zrušili kvoli dvovodu že ho nik nehral ale ak by sa hralo o herne peniaze tak to by bolo o niečom inom a ovela viac by sa to hralo ved tiež na manevre nikto nechodi čo ma z toho nič tak preto chodi len na boje o pevnosť tam dostava odmeny D:D
 

DeletedUser7779

Hosť
Máš pravdu Roman, a na tie manévre naozaj skoro nikto nechodí? Manévre sú dobré keď sa chceš pripraviť na boj.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore