Poker

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mohli by ste zase obnoviť poker ako to chvíľu bolo ale hralo by sa zo skutočnými dolármi. Budú miestnosti s rôznym počtom dolárov na vstup. Trošku by to TW oživilo.
 

DeletedUser9056

Hosť
Už to raz v hre bolo a neosvedčilo sa to. Innogames to v pláne nemá, dať to do hry (platí to aj pre ostatné takéto minihry).
 

DeletedUser9056

Hosť
Keď sa to neosvedčilo prvý krát, prečo by sa to teraz malo? Pokiaľ mám byť úprimný, tak teraz by ho hralo ešte menej hráčov (menej hráčov v hre - menej hráčov pri pokrovom stole).
 

DeletedUser

Hosť
ja neviem, núti ma to skúsiť ale keď sa nedá tak sa nedá, nevadí
 

DeletedUser9056

Hosť
minihra nie je tombola ani žiaden event, alebo sa nepodaj chystá niečo iné? :)
 

DeletedUser3950

Hosť
Aby som sa vyjadril k téme, tak IMHO je hlavný dôvod toho, že hráči poker nehrali ten, že im do bolo na dve veci. Nedalo sa hrať o herné $(či sa zle pamätám?) a preto to nemalo gule. Ak by tam ale bola šanca zarobiť, možno by to hráčov nakoplo a motivovalo...ale toto je len jedna z ďalších vecí, ktoré INNO pre svoju obmedzenosť nevidí...
 

DeletedUser3602

Hosť
ja by som navrhoval aby sa hralo o skutočne doláre a v meste by sa mohla zaviesť aj nová budova a to kasíno....alebo druhý salon
 

DeletedUser9056

Hosť
ja by som navrhoval aby sa hralo o skutočne doláre a v meste by sa mohla zaviesť aj nová budova a to kasíno....alebo druhý salon

Už sa neraz povedalo, že poker ani podobné minihry sa v blízkej dobe do hry pridávať nebudú, takže to už netreba rozoberať.

Na mojom mieste, by som už túto tému definitívne uzavrel. :)
 

DeletedUser9352

Hosť
aj tak si myslim že ten poker bol o ničom. veď som to hral iba raz :( a nebavilo ma to. normalne ma však poker baví a je snim kopa srandy... :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore