Pokročilejšie Obchodovanie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6488

Hosť
Ahoj. Viem že to tu už X krát bolo a neviem či aj takto :) Určite niektorí budete vedieť odkiaľ som bral inšpiráciu ;)

Takže toto je môj amatérsky obrázok ako by to vyzeralo..

http://prntscr.com/1i7rt6
LH686AR.png


V ľavom hornom rohu by bol váš inventár ktorý by sa dal lištou posunúť samozrejme dole a bol by rozdelený ako inventár (Nohavice, Duelové zbrane...) a Keď by ste klikli na nejaký predmet/produkt tak by sa presunul do pravého horného rohu kde by to videl hráč "na opačnej strane" Ale on by to videl v pravo dole a tak isto ako vy aj hráč na opačnej môže vysunúť nejaké veci , On by to videl v pravo hore a vy v pravo dole. V ľavo dole by bol chat kde by ste sa mohli súkrome rozprávať čo by ste chceli atď. Keď by ste už boli rozhodnutý že to chcete vymeniť obaja by ste museli zaškrtnúť že súhlasíte a keď by to už zaškrtnuté na oboch stranách zozelenelo by dole tlačítko "Vymeniť" znovu obaja musíte kliknúť na to tlačítko a vtedy by prebehla výmena (veci by hneď boli presunuté do inventára) :)

Počas výmeny musia byť hráči na tom istom mieste a ked by s toho miesta niekto "ušiel" tak by sa výmena proste zrušila a nič by sa nezmenilo.
 

DeletedUser

Hosť
pekné, ale nemčúri o tom nechcú ani počuť, z toho nemajú zisky, radšej nechajú shop, a cez pol obrazovku dajú nugget aby si si ich hned kúpil, utratil v shope, a následne pokupoval dalšie nuggety :)
 

DeletedUser

Hosť
daj do toho prémiového trhu vstupné 100 nuggiet na hodinu a hneď ich to bude zaujímať :)
 

DeletedUser6016

Hosť
Steam trade? :D


ZA

LH686AR.png


A na steame :D
[SPOIL]
8rc0.png

7tgnloQ.png

5smb.png

[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4623

Hosť
pretože to treba dať na beta forum. Ešte to nie je hotové nato aby sa to dalo tam prezentovať. Ale aj tak oni zo SVK nebudú nikoho počúvať. Sú tam arogantní s prepáčením psi ktorí všetko odmietajú a pod. A tým nemyslím modov a ani adminov
 

DeletedUser5708

Hosť
pretože to treba dať na beta forum.

To nieje dôvod, prečo by to nemalo uspieť.

Ešte to nie je hotové nato aby sa to dalo tam prezentovať.

Málo nápadov je "dosť hotových" na prezentovanie. Oni si to aj tak zmenia, takže stačí podstrčiť nápad. Nápad je to dobrý, ale bol tu veľa krát, a to je dôvod, prečo si ja myslím, že neuspeje. Preto, lebo to INNO videlo už xy krát, a už xy krát to zamietlo.
 

DeletedUser

Hosť
najlepšie by bolo zavedenie jednoduchého políčka kde zadáš meno hráča, ktorému niečo predávaš :/ a vyhľadávač na ponuky s tvojím menom, jednoducho ked ti niekto niečo dal na trh, dáš vyhľadávať ponuky s tvojím menom a nemusíš preklikávať celý trh :) a tým by skončilo "kradnutie" :) jednoduché, a veľmi účinné :p ale inno to zrejme hned zatrhne ako kopu iných velice dobrý nápadov :D ale aspoň sa môžeme zamyslieť nad možnosťami, ktoré nám nie sú dopriate :/
 

DeletedUser4623

Hosť
To nieje dôvod, prečo by to nemalo uspieť.


otázka: prečo si práve toto vystrihol z kontexu? prečo si tam nedal celý dôvod o beta fore? samozrejme to že to treba dať na beta forum nie je dôvod prečo by to nemalo uspieť. Ten dôvod je to čo som písal potom
 

DeletedUser5708

Hosť
Ja som potom pokračoval. Nevyjadroval som sa len k tej "arogancii", ako si to nazval.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore