Povolené multiúčty, prečo???

Som za zákaz obchodovania alebo nie? A dôvod dopíšte poprosím v komentári.


  • Celkový počet hlasujúcich
    34
Píšeš tu Zorrko o tom že je to nefér pre tých čo nugetia a že nemajú čas tu sedieť 24/7 aby si mohli klikať účty na 3 svetoch a potom to meniť ale zaujímavé je že máš čas každý jeden deň riešiť totálne kraviny radšej ten čas investuj do toho aby si si pomenil veci :p a neviem sa ani vyjadriť k tým možnostiam hlasovania to už hovorí za všetko.

Ešte že vravíš že je to to isté ako keď máš mulťak ale vezmi si že s mulťákom si nazbieraš čo chceš vyklikáš zadarmo tombolu aby si mal viac veci a potom si to len prehodíš na hlavný účet ale ak hráš na inom svete a chceš to pomeniť musíš niekoho nájsť a pomeniť to s tým že ty na tom svete prídeš o tie veci ale získaš ich na druhom a tým pádom si neni len ty obohatený ale aj ten dotyčný hráč s ktorým si to menil takže ja fakt neviem čo teba štve :D ale ja viem že to robíš len napriek aby si ostatným znepríjemnil hru.
Viem ze bobby47 mas velku potrebu komentovat :sibko: vsetko co navrhnem a pises nonstop len spamy:pff: ale tentoraz urobim vynimku a posledny krat sa k tebe vyjadrim. Vdaka nam co platime hru namiesto vasich x obchodovacich uctov tuto hru hras, cize si to konecne uvedom a prestan pisat vykriky do tym. Cele je to o tom ze ste chamtivi a namiesto vacsieho kupovania nugiet mate 5 uctov na obchody, hlavne na delawere. To je aj dovov preco najviac kricite. Dovody su dva: Ste chamtivi a nechcete plno podporit hru ale parazituje na nedostatku v systeme. Tymto si vycerpal moj cas na dalsie tvoje reakcie.:napusti:
 
Neviem asi je na čase aby sa pri registrácii robili aj nejaké menšie IQ testy pretože toto čo tu píšeš Zorro sú čisté bludy, ktoré sa tu riešili párkrát, predovšetkým hráčmi, ktorí chceli iných poškodiť. Ja tiež hrám na 3 svetoch a z každého jedného presúvam peniaze ako sa mi zachce. To že sa to tebe nepáči je tvoj osobný problém. Zjavne máš potrebu silou-mocou zaujať ako sa len dá, to konštatujem len podľa toho čo píšeš sem ale aj na salónoch. Inno viackrát avizovalo aj na zahraničných serveroch že s týmto nič robiť nebudú a že im to je v skratke povedané jedno.... Preto považujem za zbytočné to aj riešiť.
 
Dosť by ma zaujímalo či to funguje takto aj inde alebo len tu, že miesto nugetovania je lepšie zakladať účet na každom svete. Napríklad na EN Kansase som niečo podobné nevidel vôbec, nehrávam tam nejak aktívne, skôr pasívne ale v živote som tam nevidel v chate , že by sa spamovalo že vymenia "to tam" za "to tam" ... Keď už tie nugety k niečomu majú byť, tak by to malo byť na to že to nejak pocítiš, že máš lepšie veci atď. a nie že chlapec, čo sa nudí lebo do školy nechodí tak ma vytvorené tri účty a presúva si veci a koniec koncov má toho vyše ako ten čo sem dáva peniaze a podporuje hru , z ktorého koniec koncov úžitkuje aj ten čo traduje veci , ehm pardon teda prepiera peniaze a veci. Na čo podporovať hru potom keď môžem na každom svete založiť účet nechám tam kludne 10 level na každom a prihlasim sa vždy , keď bude tombola, aby som prepral veci a peniaze. A nehovorte že to není pranie peňazí a vecí, lebo je to tak. To že ty nemáš multiúčet napr. na Dela ale založíš ďalší účet na Jua aby si vytradoval veci je koniec koncov mulťáčenie lebo len si vymeníš rolu s tým, ktorým práve meníš peniaze a obohacuješ sa na tom.
Je to proste jednoduché:
účet1 (dela) > účet2 (jua)
účet2 (jua) > účet1 (dela)
Koniec koncov máš ako keby multiúčet :)

je koniec koncov ojeklamenie systému, teda prepranie peňazí a vecí.
Príklad z reálneho života na tej istej báze:
1. Peniaze z trestnej činnosti si pošleš do stávkovej kancelárie.
2. Na niečo stavíš napríklad aj s 1,01 kurzom.
3. Vyhráš.
4. Pošleš si ich na účet v banke.
5. Peniaze sú zlegalizované.
Takto nejako to bolo v údajnej kauze TIPOS ak si pamätáte, s ktorou prišli viaceré denníky na Slovensku. A vy tu robíte toto isté robíte vlastne niečo nelegálne ale robíte to obkľukami aby ste nedostali bany. :)

Problém je keď si niekto ako Zorro otvorí "ústa" a vy sa cítite dotknutí, vy si to ani neuvedomujete ale takto keď to budeme robiť všetci tak táto hra môže pískať koniec :) . Vám len vyhovuje že to otvoril Zorro a môžete si do neho kopnúť aj tu :) ale on ukázal prstom na problém, ktorý vlastne koniec koncov znevýhodňuje poctivo hrajúcich, platiacich hráčov, ktorí podporujú túto hru. Uvedomte si, že vďaka "nuggeťákom" túto hru ešte hráte lebo všetko , čo je "free-to-play" tak není tak celkom zdarma a tvorcovia tiež nežijú zo vzduchu a žijú z komunity , ktorá ich podporí.

Môžete si tu tvrdiť čo chcete a obhajovať sa akokoľvek no aj tak vieme všetci, že pravdu má Zorro.
Vidím to na mnoho hráčoch, ktorí si nekúpia čo i len jeden nuget, že majú pomaly lepšie veci ako ja čo som do tej hry treskol už X eur :) a nie nezávidím im, ale tu ide o princíp, ktorý vy "traderi" nepochopíte, lebo sa bojíte , že by sa vám kleplo po prstoch a boli by ste maličký potom :).
 
Dosť by ma zaujímalo či to funguje takto aj inde alebo len tu, že miesto nugetovania je lepšie zakladať účet na každom svete. Napríklad na EN Kansase som niečo podobné nevidel vôbec, nehrávam tam nejak aktívne, skôr pasívne ale v živote som tam nevidel v chate , že by sa spamovalo že vymenia "to tam" za "to tam" ... Keď už tie nugety k niečomu majú byť, tak by to malo byť na to že to nejak pocítiš, že máš lepšie veci atď. a nie že chlapec, čo sa nudí lebo do školy nechodí tak ma vytvorené tri účty a presúva si veci a koniec koncov má toho vyše ako ten čo sem dáva peniaze a podporuje hru , z ktorého koniec koncov úžitkuje aj ten čo traduje veci , ehm pardon teda prepiera peniaze a veci. Na čo podporovať hru potom keď môžem na každom svete založiť účet nechám tam kludne 10 level na každom a prihlasim sa vždy , keď bude tombola, aby som prepral veci a peniaze. A nehovorte že to není pranie peňazí a vecí, lebo je to tak. To že ty nemáš multiúčet napr. na Dela ale založíš ďalší účet na Jua aby si vytradoval veci je koniec koncov mulťáčenie lebo len si vymeníš rolu s tým, ktorým práve meníš peniaze a obohacuješ sa na tom.
Je to proste jednoduché:
účet1 (dela) > účet2 (jua)
účet2 (jua) > účet1 (dela)
Koniec koncov máš ako keby multiúčet :)

je koniec koncov ojeklamenie systému, teda prepranie peňazí a vecí.
Príklad z reálneho života na tej istej báze:
1. Peniaze z trestnej činnosti si pošleš do stávkovej kancelárie.
2. Na niečo stavíš napríklad aj s 1,01 kurzom.
3. Vyhráš.
4. Pošleš si ich na účet v banke.
5. Peniaze sú zlegalizované.
Takto nejako to bolo v údajnej kauze TIPOS ak si pamätáte, s ktorou prišli viaceré denníky na Slovensku. A vy tu robíte toto isté robíte vlastne niečo nelegálne ale robíte to obkľukami aby ste nedostali bany. :)

Problém je keď si niekto ako Zorro otvorí "ústa" a vy sa cítite dotknutí, vy si to ani neuvedomujete ale takto keď to budeme robiť všetci tak táto hra môže pískať koniec :) . Vám len vyhovuje že to otvoril Zorro a môžete si do neho kopnúť aj tu :) ale on ukázal prstom na problém, ktorý vlastne koniec koncov znevýhodňuje poctivo hrajúcich, platiacich hráčov, ktorí podporujú túto hru. Uvedomte si, že vďaka "nuggeťákom" túto hru ešte hráte lebo všetko , čo je "free-to-play" tak není tak celkom zdarma a tvorcovia tiež nežijú zo vzduchu a žijú z komunity , ktorá ich podporí.

Môžete si tu tvrdiť čo chcete a obhajovať sa akokoľvek no aj tak vieme všetci, že pravdu má Zorro.
Vidím to na mnoho hráčoch, ktorí si nekúpia čo i len jeden nuget, že majú pomaly lepšie veci ako ja čo som do tej hry treskol už X eur :) a nie nezávidím im, ale tu ide o princíp, ktorý vy "traderi" nepochopíte, lebo sa bojíte , že by sa vám kleplo po prstoch a boli by ste maličký potom :).

Pískať koniec si môže táto hra vtedy keď tu stále budú pobehovať také individuá ako Je Magi Xeno Yeff magpeter atď. a robiť naschvály ostatným hráčom momentálne to je pri kopaní bojov. A naš Zorrko sa s radosťou pridá k takýmto hráčom len aby škodil iným a tvári sa ako keby on mohol všetko vedel všetko bol najlepší a vlastne sa tu povyšuje nad všetkých. Nevie čo si tým potrebuje dokazovať alebo aj tí ostatní ale ok mňa už fakt unavuje prísť sem a čítať a reagovať na také pi*oviny chcem hrať normálnu hru kde sa odreagujem ale tu musia prísť taký ****** a všetko úmyselne kaziť. Asi bude najlepšie to tu ukončiť a nehrať tu hru vôbec
 
je koniec koncov ojeklamenie systému, teda prepranie peňazí a vecí.
Príklad z reálneho života na tej istej báze:
1. Peniaze z trestnej činnosti si pošleš do stávkovej kancelárie.
2. Na niečo stavíš napríklad aj s 1,01 kurzom.
3. Vyhráš.
4. Pošleš si ich na účet v banke.
5. Peniaze sú zlegalizované.
Takto nejako to bolo v údajnej kauze TIPOS ak si pamätáte, s ktorou prišli viaceré denníky na Slovensku. A vy tu robíte toto isté robíte vlastne niečo nelegálne ale robíte to obkľukami aby ste nedostali bany. :)
Presne nieco taketo na porovnanie som hladal a nenapadlo ma. Vela veci je povolenych a nie su spravne. Opakujem priatelske duely boli tiez povolene resp neboli postihovane.. az na nas natlak boli zakazane..( na spamy a flame dalsich 2 ludi neodpovedam)
 
Dosť by ma zaujímalo či to funguje takto aj inde alebo len tu, že miesto nugetovania je lepšie zakladať účet na každom svete. Napríklad na EN Kansase som niečo podobné nevidel vôbec, nehrávam tam nejak aktívne, skôr pasívne ale v živote som tam nevidel v chate , že by sa spamovalo že vymenia "to tam" za "to tam" ... Keď už tie nugety k niečomu majú byť, tak by to malo byť na to že to nejak pocítiš, že máš lepšie veci atď. a nie že chlapec, čo sa nudí lebo do školy nechodí tak ma vytvorené tri účty a presúva si veci a koniec koncov má toho vyše ako ten čo sem dáva peniaze a podporuje hru , z ktorého koniec koncov úžitkuje aj ten čo traduje veci , ehm pardon teda prepiera peniaze a veci. Na čo podporovať hru potom keď môžem na každom svete založiť účet nechám tam kludne 10 level na každom a prihlasim sa vždy , keď bude tombola, aby som prepral veci a peniaze. A nehovorte že to není pranie peňazí a vecí, lebo je to tak. To že ty nemáš multiúčet napr. na Dela ale založíš ďalší účet na Jua aby si vytradoval veci je koniec koncov mulťáčenie lebo len si vymeníš rolu s tým, ktorým práve meníš peniaze a obohacuješ sa na tom.
Je to proste jednoduché:
účet1 (dela) > účet2 (jua)
účet2 (jua) > účet1 (dela)
Koniec koncov máš ako keby multiúčet :)

je koniec koncov ojeklamenie systému, teda prepranie peňazí a vecí.
Príklad z reálneho života na tej istej báze:
1. Peniaze z trestnej činnosti si pošleš do stávkovej kancelárie.
2. Na niečo stavíš napríklad aj s 1,01 kurzom.
3. Vyhráš.
4. Pošleš si ich na účet v banke.
5. Peniaze sú zlegalizované.
Takto nejako to bolo v údajnej kauze TIPOS ak si pamätáte, s ktorou prišli viaceré denníky na Slovensku. A vy tu robíte toto isté robíte vlastne niečo nelegálne ale robíte to obkľukami aby ste nedostali bany. :)

Problém je keď si niekto ako Zorro otvorí "ústa" a vy sa cítite dotknutí, vy si to ani neuvedomujete ale takto keď to budeme robiť všetci tak táto hra môže pískať koniec :) . Vám len vyhovuje že to otvoril Zorro a môžete si do neho kopnúť aj tu :) ale on ukázal prstom na problém, ktorý vlastne koniec koncov znevýhodňuje poctivo hrajúcich, platiacich hráčov, ktorí podporujú túto hru. Uvedomte si, že vďaka "nuggeťákom" túto hru ešte hráte lebo všetko , čo je "free-to-play" tak není tak celkom zdarma a tvorcovia tiež nežijú zo vzduchu a žijú z komunity , ktorá ich podporí.

Môžete si tu tvrdiť čo chcete a obhajovať sa akokoľvek no aj tak vieme všetci, že pravdu má Zorro.
Vidím to na mnoho hráčoch, ktorí si nekúpia čo i len jeden nuget, že majú pomaly lepšie veci ako ja čo som do tej hry treskol už X eur :) a nie nezávidím im, ale tu ide o princíp, ktorý vy "traderi" nepochopíte, lebo sa bojíte , že by sa vám kleplo po prstoch a boli by ste maličký potom :).
Neviem či si čítal aspoň jeden môj príspevok ale ak áno dopad na hru a na nové svety by si mal z nich pochopiť.
Do zorra som nekopal ani v jednom z mojich príspevkov len som ukázal iný pohľad na vec.
Hádať sa kto koľko do tejto hry dal nemá cenu vyjadrilo sa tu mnoho hráčov čo tu utopili už toľko že by mali aj byty Hornej Malikovej :D a vôbec im to nevadí. Ja nugetím keď chcem tiež, dovolím si tvrdiť svojho času dosť a necítim žiadnu neprávosť len preto že niekto si tie veci vymení. Surky si mením keď mám chuť a čas.
Keď sa to zakáže (voči tomu naozaj nič nemám, kľudne od zajtra) tak sa stane jednoduchá vec, že už existujúci meniči a ich kontakty so zberačmi budú prebiehať aj naďalej bez salónových vypisovačiek o výmenu. Týmto chcem len poukázať nato že sa to aj pri všetkej snahe nedá skontrolovať a hráčom dokázať, lebo si len poviem však ja som mu ich daroval a vec vybavená, i keď pravda bude úplne iná . To ako tomuto predísť sa v návrhu nespomína .
 
Keď sa to zakáže (voči tomu naozaj nič nemám, kľudne od zajtra) tak sa stane jednoduchá vec, že už existujúci meniči a ich kontakty so zberačmi budú prebiehať aj naďalej bez salónových vypisovačiek o výmenu. Týmto chcem len poukázať nato že sa to aj pri všetkej snahe nedá skontrolovať a hráčom dokázať, lebo si len poviem však ja som mu ich daroval a vec vybavená, i keď pravda bude úplne iná . To ako tomuto predísť sa v návrhu nespomína .

ako píše koza, ak sa to zakáže, tak tým absolútne neuškodia hráčom čo menia - budú meniť dalej pretože tá komunita je taká malá a každý pozná ľudí čo ti vymenia ako potrebuješ. Ak sa to zakáže bude trpieť každý nový svet, kde bude o určité percento menej hráčov, lebo niektorí hráči sa zľaknú. A ako bolo spomenuté, vela ludí chodí na nové svety len kvôli meneniu.

Stačí si pozrieť možnosti v ankete, rovnakú úroveň má celú táto téma/príspevky/nápad/argumenty
 
ako píše koza, ak sa to zakáže, tak tým absolútne neuškodia hráčom čo menia - budú meniť dalej pretože tá komunita je taká malá a každý pozná ľudí čo ti vymenia ako potrebuješ. Ak sa to zakáže bude trpieť každý nový svet, kde bude o určité percento menej hráčov, lebo niektorí hráči sa zľaknú. A ako bolo spomenuté, vela ludí chodí na nové svety len kvôli meneniu.

Stačí si pozrieť možnosti v ankete, rovnakú úroveň má celú táto téma/príspevky/nápad/argumenty
Cize tvoj argument je taky ze by si povolil aj podvadzanie len aby neklesli svety a potom na zaver pises ake su tu slabe argumenty. Nemal si inak aj ty ban za multiucet???
 
Cize tvoj argument je taky ze by si povolil aj podvadzanie len aby neklesli svety a potom na zaver pises ake su tu slabe argumenty. Nemal si inak aj ty ban za multiucet???

1. ono to nebol ani argument, skôr príspevok na fóre
2. nie je to podvádzanie podľa pravidiel hry. To že je to podvádzanie je tvoj subjektívny názor, ktorý ti neberiem
3. nenapísal som konkrétne že sú tu slabé argumenty, ale aspoň si si sám ohodnotil celý tento topic
4. mal. čo má spoločné moj ban s výmenou MEDZI svetmi?
 

Crony

Člen tímu
Poprosil by som všetkých diskutujúcich, resp. tých čo chcú niečo k téme povedať, aby sa vyjadrovali v rámci možností slušne, a bez urážok na adresu iných a ak je to možné k veci.

Ďakujem.

Keďže to nie je téma, ktorá by tu bola prvýkrát, momentálne platí aktuálna situácia. Pripomienky a komentáre posunieme tvorcom hry.
 
Dosť by ma zaujímalo či to funguje takto aj inde alebo len tu, že miesto nugetovania je lepšie zakladať účet na každom svete. Napríklad na EN Kansase som niečo podobné nevidel vôbec, nehrávam tam nejak aktívne, skôr pasívne ale v živote som tam nevidel v chate , že by sa spamovalo že vymenia "to tam" za "to tam" ... Keď už tie nugety k niečomu majú byť, tak by to malo byť na to že to nejak pocítiš, že máš lepšie veci atď. a nie že chlapec, čo sa nudí lebo do školy nechodí tak ma vytvorené tri účty a presúva si veci a koniec koncov má toho vyše ako ten čo sem dáva peniaze a podporuje hru , z ktorého koniec koncov úžitkuje aj ten čo traduje veci , ehm pardon teda prepiera peniaze a veci. Na čo podporovať hru potom keď môžem na každom svete založiť účet nechám tam kludne 10 level na každom a prihlasim sa vždy , keď bude tombola, aby som prepral veci a peniaze. A nehovorte že to není pranie peňazí a vecí, lebo je to tak. To že ty nemáš multiúčet napr. na Dela ale založíš ďalší účet na Jua aby si vytradoval veci je koniec koncov mulťáčenie lebo len si vymeníš rolu s tým, ktorým práve meníš peniaze a obohacuješ sa na tom.
Je to proste jednoduché:
účet1 (dela) > účet2 (jua)
účet2 (jua) > účet1 (dela)
Koniec koncov máš ako keby multiúčet :)

je koniec koncov ojeklamenie systému, teda prepranie peňazí a vecí.
Príklad z reálneho života na tej istej báze:
1. Peniaze z trestnej činnosti si pošleš do stávkovej kancelárie.
2. Na niečo stavíš napríklad aj s 1,01 kurzom.
3. Vyhráš.
4. Pošleš si ich na účet v banke.
5. Peniaze sú zlegalizované.
Takto nejako to bolo v údajnej kauze TIPOS ak si pamätáte, s ktorou prišli viaceré denníky na Slovensku. A vy tu robíte toto isté robíte vlastne niečo nelegálne ale robíte to obkľukami aby ste nedostali bany. :)

Problém je keď si niekto ako Zorro otvorí "ústa" a vy sa cítite dotknutí, vy si to ani neuvedomujete ale takto keď to budeme robiť všetci tak táto hra môže pískať koniec :) . Vám len vyhovuje že to otvoril Zorro a môžete si do neho kopnúť aj tu :) ale on ukázal prstom na problém, ktorý vlastne koniec koncov znevýhodňuje poctivo hrajúcich, platiacich hráčov, ktorí podporujú túto hru. Uvedomte si, že vďaka "nuggeťákom" túto hru ešte hráte lebo všetko , čo je "free-to-play" tak není tak celkom zdarma a tvorcovia tiež nežijú zo vzduchu a žijú z komunity , ktorá ich podporí.

Môžete si tu tvrdiť čo chcete a obhajovať sa akokoľvek no aj tak vieme všetci, že pravdu má Zorro.
Vidím to na mnoho hráčoch, ktorí si nekúpia čo i len jeden nuget, že majú pomaly lepšie veci ako ja čo som do tej hry treskol už X eur :) a nie nezávidím im, ale tu ide o princíp, ktorý vy "traderi" nepochopíte, lebo sa bojíte , že by sa vám kleplo po prstoch a boli by ste maličký potom :).
Wonder podľa tvojej logiky čo tu prednášaš by som ja ako "trader" mal mať všetky veci a prachov toľko že mám na 20 tombol dopredu, keďže mením od roku 2013.....
Zaujíma ťa či to tak funguje aj inde....Funguje to tak všade v každej jednej jazykovej verzii (okrem Nemecka tam si istý niesom, nehral som tam). Ak vytvoríš jeden účet na dela a druhý na iowe berie sa to ako 2 rozdielne účty (iný mail, iné meno) čiže relatívne každý hráč môže mať aj 4-5 účtov každý na inom svete. Druhá vec čo teba do toho či si ja zrobím jeden účet na dela druhý na texase a tretí na iowe ak je to v súlade s pravidlami hry.....
Presúvať peniaze aj tak nemôžem medzi tými účtami pretože je každý na inom svete, čo znamená že ak potrebujem prachy inde tak musím hľadať iného hráča na danom svete kde mi treba. Ako som písal už pred rokmi, toto rozvýja zdravú komunikáciu a obchod v tejto hre. (samozrejme je to len môj názor)

Ja nemám osobne nič proti nikomu, čiže si to neberte ani jeden čo tu hádžete hala-bala protiargumenty zle. A najlepšie by bolo asi keby sa táto téma uzavrela. Riešilo sa to už párkrát a nič sa s tým nikdy neurobilo, čiže je zrejmé že to tvorcom hry nijako neškodí, naopak asi pomáha.....

Na záver len dodám že je tu hromada iných dôležitejších vecí z ktorými Inno dlhé roky nič nerobí, ako napríklad postava dobrodruha, tie by trebalo riešiť a nie tieto doslova nepodstatné veci....
 
Hore