Predávanie zbytočných vecí obchodníkovi

  • Zakladateľ témy DeletedUser9009
  • Vytvorené

DeletedUser9009

Hosť
Prečo sa nemôžu predávať niektoré veci obchodníkovi? Nikde som na toto nenašiel odpoveď, tak ma len zaujíma, či to trápi aj niekoho iného než mňa. Tie veci mi tam len zavadzajú a pomohlo by to nielen hráčom (v prehľadnosti a poriadku), ale aj serveru TW (odľahčenie), lebo by si mohlo pamätať menej vecí.

Jedná sa o itemy ako Dobrodruhova vesta, kúpeľný župan, ubľabotaná rybka, osobný kolt, osobný tomahawk, krompáč starého hacketta, revoler, náramok priateľstva a celá bavorská súprava + súprava dňa nezávisloti ...
Iní hráči majú toho možno viac nepotrebného ako ja...

Keby sa to dalo buď predať, alebo aspoň sa toho len zbaviť, bolo by to fajn.
Neviem, aký máte názor ostatní?
 

DeletedUser8849

Hosť
ak predavaš predmety kde je napísane ˝nepredajné˝ tak tie ti nepojdu predať ani keď spravis stojku nad zachodom
 

DeletedUser

Hosť
mne to v invente neprekáža..veď máš clothcals,takže mne tani invent prehrabávať netreba....mať vaše problémy....
 

DeletedUser

Hosť
Tak, ono by nebolo odveci keby INNO pridalo nejakú kategóriu "zbytočnosti" do inventu. Mohol by si tam dať každý čo chce a veci v tej kategórii by sa nezobrazovali pri hľadaní a ani clothcalc by s nimi nepočítal. Ale to je príliš praktická vec a navyše sa z nej nesypú žiadne nuggety, takže toho sa nedožijeme :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Tak, ono by nebolo odveci keby INNO pridalo nejakú kategóriu "zbytočnosti" do inventu. Mohol by si tam dať každý čo chce a veci v tej kategórii by sa nezobrazovali pri hľadaní a ani clothcalc by s nimi nepočítal. Ale to je príliš praktická vec a navyše sa z nej nesypú žiadne nuggety, takže toho sa nedožijeme :)

Veď neviete urobiť niečo takéto vy v clothcalc-u? :) Nie, že by som to osobne nejako potreboval, no viem o pár hráčoch, ktorí by sa potešili, keby bola takáto možnosť.
 

DeletedUser9009

Hosť
Veď neviete urobiť niečo takéto vy v clothcalc-u? :) Nie, že by som to osobne nejako potreboval, no viem o pár hráčoch, ktorí by sa potešili, keby bola takáto možnosť.

napríklad ja :) ... čo už, ale niekto tu správne poznamenal - nie sú z toho asi tie nugety
 

DeletedUser6273

Hosť
ak máš problém s vecami čo neidú predať, daj ich do nevystavanej pevnosti a máš pokoj :D
 

DeletedUser

Hosť
Napad ocenujem. Aj ja by som mal rad z kazdej veci len jeden kus. :)
A otazka dva. :) Uloha Hermandov mec sa da splnit kolko krat?
 

DeletedUser9887

Hosť
šak to môžeš predať niekde v meste napríklad u krajčíra :)
 

DeletedUser6273

Hosť
Hm, už som tu asi dlhšie nebol a nejako sa to tu pomenilo :(

Môže mi prosím niekto vysvetliť predaj vecí v meste u krajčíra ? Rád by som si to vyskúšal.
 

DeletedUser5708

Hosť
Nie, je to blud. :) Ak sa niečo nedá predať u cestujúceho obchodníka, nepredáš to ani nikde inde. :)
 
Hore