Predajne truhlice (setov) z eventov

Zdravim :)

Chcel by som len navrhnut aby truhlice (setov) z eventov ako je teraz oktoberfest boli predatelne a ak by sa dalo aj truhlice z postarsich eventov ... hracom by sa tento navrh urcite pacil ;)


Kludne sa vyjadrite kto ma potrebu alebo chut :)
 
Návrh sa týka len truhlíc s celými setmi? (napr. teraz Kapitánova truhlica, Mimoriadna Októberfestová truhlica.....)
Len by som bol rád, ak by Jim objasnil, ktoré presne truhlice má na mysli.

Osobne by som ale uvítal, keby bolo možné predať všetky truhlice. Ako tie čo obsahujú nejakú časť zo setov(prípadne celé sety), tak aj Neuveriteľnú truhlicu.

A takisto aj balíček prvej pomoci by mohol byť predajný. Keďže už je predajná truhlica na energiu, tak by mohla byť predajná aj truhlica na HP.
 
Návrh sa týka len truhlíc s celými setmi? (napr. teraz Kapitánova truhlica, Mimoriadna Októberfestová truhlica.....)
Len by som bol rád, ak by Jim objasnil, ktoré presne truhlice má na mysli.

Osobne by som ale uvítal, keby bolo možné predať všetky truhlice. Ako tie čo obsahujú nejakú časť zo setov(prípadne celé sety), tak aj Neuveriteľnú truhlicu.

A takisto aj balíček prvej pomoci by mohol byť predajný. Keďže už je predajná truhlica na energiu, tak by mohla byť predajná aj truhlica na HP.

Ano myslel som tie s celymi setmi ale neni zly ani napad na zpredajnenie vsetkych truhlic
 

Deleted User - 4

Hosť
Takýto nápad som už v minulosti preposielal, resp. aj podobné žiadosti o možnosť nákupu súprav z herných udalostí a to aj tých, ktoré sa nedajú získať inak, ako len účasťou v tej udalosti, InnoGames to nemá v pláne, pretože sa obávajú, že potom by hráči tie udalosti nehrali a vždy by si len počkali na nejakú predajnú akciu. Takže žiaľ, zamietnuté, z udalostí ostane len možnosť získania vecí cez Vianočný výpredaj.
 
@Linteo
Ak môžem byť tak smelý, akou inou možnosťou sa dá získať Nezvyčajná Októberfestová truhlica, Vzácna Októberfestová Truhlica, (tretia truhlica, ktorá v tombole ani nie je, ale v oznámení je :D https://prnt.sc/una89z ) a truhlice s celými setmi ako Kapitánova truhlica.... a tak ďalej, ak teda chápem dobre, že sa v Inne obávajú, že by hráči nehrali tieto eventy? Vždy som myslel, že takéto truhlice s určitými setmi padajú len cez príslušný event.

V prípade celých truhlíc, ktoré padajú aj na Vianoce, ich aj tak treba otvárať a po kuse nahadzovať na trh. Čiže ak by chceli zamedziť predaju týchto setov mimo konkrétnych akcií, spredajnili by sety len na určitú dobu od eventu, čo ale nerobia, teda to nedáva zmysel.

V prípade truhlíc s jednou časťou zo staršieho setu, alebo celým setom(ktorý je medzi tombolami už celý rok v obehu-teda už bol aj na Vianoce, keďže pred Vianocami sa aj spúšťajú nové svety) môže padnúť odpad vhodný pre deda, alebo poklad(ak náhodou nejaký set vydrží byť relevantný dlhšie ako rok, ale priznajme si, to sa moc často nestáva), čo nie každý chce riskovať, ale niekto chce len jednu časť z jedného setu a môže takto skúšať šťastie sám. A tu mi uchádza zmysel, prečo to nie je predajné(aj keď v minulosti bolo). Buď predám konkrétny predmet, alebo truhlicu "s prekvapením".

Aby som to zhrnul. Ak je nemožné aby sa predávali takéto truhlice na trhu, tak navrhujem aby tie sety neboli predajné vôbec, prípadne len na určitú dobu od eventu, alebo len cez event :D
 
Hore