Predmety v cirkuse

DeletedUser7428

Hosť
Zdravím, navrhujem zmeniť niektoré predmety v cirkuse ako napríklad Cirkusová súprava alebo tie posilnenia ako +20 PB na nejakú prácu...
Dôvod?
Myslím si že sú zbytočné. Napríklad kto kontroluje keď ide robiť nejakú prácu či náhodou nemá posilňovacie hodinky, ja osobne nie, keď už mi fakt chýbajú PB tak si dám nejaký ten návod a hentie posilnenia mi len zavadzajú v inventári.
A cirkusová súprava tak isto, keďže existuje napr. Rolfe alebo Mayská, osobne som nikdy nevyužil Cirkusovú súpravu. Myslím si že by bol cirkus sám o sebe zaujímavejší keby sa tieto veci zmenili. Možno je to ale len môj názor, ale každopádne predkladám tento návrh a chcel by som si prečítať aj vyjadrenia aj iných :)
 
Úplne s tebou súhlasím, tie predmety na PB sú úplne nanič, to pozerá v inventári možno niekto do levelu 30 max. Cirkusová súprava - to nikdy nevyužijem. Chcelo by to pomeniť tie veci.
 

Deleted User - 4

Hosť
Vývojári majú po dobrodružstvách v pláne upraviť aj cirkus. Malo by sa pravdepodobne jednať o nové predmety, súpravy či posilnenia.
Bude to však určite nejaký čas trvať...
 
Hore