Prehľad užitočných scriptov pre T-W

Deleted User - 185438

Hosť
Otvorenie salónu vlastného mesta
Kód:
javascript:SaloonWindow.open(Character.homeTown.town_id);void(0)
Autor: Innogames (tento script som vytiahol z kódu hry)
 

Deleted User - 185438

Hosť
Najlepšie veci na duel

Male_duel.gif
Female_duel.gif



Duelant zameraný na strieľanie - útok

Kód:
javascript:"(c) Blood Killer";var skills={dodge:2,aim:1,shot:2,appearance:1};if(Bag){if(Bag.loaded==true){try{Wear.open();}finally{Bag.searchBest(skills,null,true);};};};void(0)


Duelant zameraný na strieľanie - obrana

Kód:
javascript:"(c) Blood Killer";var skills={dodge:2,aim:1,shot:2,tactic:1};if(Bag){if(Bag.loaded==true){try{Wear.open();}finally{Bag.searchBest(skills,null,true);};};};void(0)


Duelant zameraný na chladné zbrane
Kód:
javascript:"(c) Blood Killer";var skills={reflex:2,aim:1,punch:2,tough:1};if(Bag){if(Bag.loaded==true){try{Wear.open();}finally{Bag.searchBest(skills,null,true);};};};void(0)


Najväčšie zdravie
Kód:
javascript:"(c) Blood Killer";var skills={health:5};if(Bag){if(Bag.loaded==true){try{Wear.open();}finally{Bag.searchBest(skills,null,true);};};};void(0)



Scripty využívajú vstavané hľadanie v inventári,
takže sa pri niektorých prípadoch môže stať že vám uprednostní zbraň ktorá pridáva na duel viac schopností pred zbraňou ktorá dáva najväčšie poškodenie.
Pripravujem script TW 2.0 Pro v ktorom bude tento problém vyriešený...
 

DeletedUser

Hosť
Len jeden detail. Dalo by sa to spraviť tak, aby to vybralo zbraň s najväčším priemerným dmg miesto toho, aby to bola vybraná zbraň so schopnosťami?

A u chladného duelanta mi to vybralo dokonca strelnú zbraň, zberateľský kolt, asi kvôli reflexom a to mám zlatý tomahawk v inventári.

Ak sa to doladí, bude to fajn. :)
 

Deleted User - 185438

Hosť
Len jeden detail. Dalo by sa to spraviť tak, aby to vybralo zbraň s najväčším priemerným dmg miesto toho, aby to bola vybraná zbraň so schopnosťami?

A u chladného duelanta mi to vybralo dokonca strelnú zbraň, zberateľský kolt, asi kvôli reflexom a to mám zlatý tomahawk v inventári.

Ak sa to doladí, bude to fajn. :)
Teraz to určite prerábať nebudem, je to iba taký mini script, ktorý som narýchlo napísal popri písaní TW2Pro - tam to bude vyberať správne, možno keď ten kalkulátor celý dokončím tak tieto malé skriptíky prerobím... :)
 

DeletedUser

Hosť
Však jasné, byť tebou, tak na takéto veci kašlem a sústredím sa len na ten tvoj megaprojekt. :)
 

Deleted User - 185438

Hosť
Najlepšie veci na boj o pevnosť

flag_south.png
flag_north.png



Útok
Kód:
javascript:"(c) Blood Killer";var skills={endurence:4,dodge:4,aim:8,leadership:1,health:16};if(Bag){if(Bag.loaded==true){try{Wear.open();}finally{Bag.searchBest(skills,null,true);};};};void(0)


Obrana
Kód:
javascript:"(c) Blood Killer";var skills={hide:8,dodge:4,aim:10,leadership:1,health:20};if(Bag){if(Bag.loaded==true){try{Wear.open();}finally{Bag.searchBest(skills,null,true);};};};void(0)


Vzorce nie sú úplne stopercentné, ešte ich musím trochu doladiť...
 

Deleted User - 185438

Hosť
Najlepšie veci na stavbu budovy

build.png


Kód:
javascript:"(c) Blood Killer";var skills={build:3,repair:1,leadership:1};if(Bag){if(Bag.loaded==true){try{Wear.open();}finally{Bag.searchBest(skills,null,true);};};};void(0)
 

DeletedUser

Hosť
Na požiadavok hráča The-Iceman z bety:

[Script pre herné udalosti] - Naspäť odosielateľovi

UserScript:
http://petee.tw-db.info/uploads/event-return-to-sender.user.js

Ako bookmarklet:
Kód:
javascript: jQuery.getScript('http://petee.tw-db.info/uploads/event-return-to-sender.user.js'); void(0)

Ako inštalovať bookmarklety?
[SPOIL]Z prvého príspevku tejto témy

Scripty je možné uložiť i ako záložku, čím ich spustíte jedným kliknutím.
Kliknite pravým tlačítkom myši do oblasti, kde váš prehliadač zobrazuje záložky (nemusí fungovať všade).
Vyberte Nová záložka (Firefox) alebo Pridať stránku (Chrome)
Do poľa s názvom môžte zadať váš stručný názov pre script, do poľa s adresou je nutné vložiť celý kód scriptu.
Script spustíte kliknutím na záložku, keď máte na aktívnej karte/okne The West.[/SPOIL]

Nápad je jednoduchý: keď otvoríte oznámenie, že vám boli poslané kvetiny od kamaráta, tlačítko Ďalšie oznámenie im odošle kvetiny naspäť a zmaže oznámenie. Pokiaľ im kvetiny ešte poslať nemôžete, funguje ako pôvodne.
Inými slovami, ak to tak chcete, môžete ľahko posielať kvetiny iba tým, čo posielajú vám.

F9ge323.png
 
Hore