Prehľad užitočných scriptov pre T-W

Deleted User - 185438

Hosť
JavaScript Toolbar v1.4 beta

JavaScript Toolbar je open source rozšírenie pre prehliadače Mozilla Firefox 6.0+ a Google Chrome 13+.
V tomto rozšírení môžte jednoducho a pohodlne spúšťať JavaScript cez protokol javascript:, ktorý bol v prehliadači Mozilla Firefox odstránený z adresového riadku a v prehliadači Google Chrome bolo skomplikované jeho zadávanie do adresového riadku (z dôvodu ochrany pred útočnými scriptami), to isté platí aj o protokole data:, ktorý tiež možno spúštať cez JavaScript Toolbar. Okrem toho, JavaScript Toolbar obsahuje aj Cookies Manager (kompletný nástroj na správu Cookies na konkrétnej otvorenej stránke), HTML Viewer (nástroj na zobrazenie zdrojového kódu na konkrétnej otvorenej stránke), nástroj na zobrazenie HTTP záhlavia na konkrétnej otvorenej stránke a ešte pár menších funkcií.

Môže to veľmi pomôcť hráčom Westu, ktorý používajú scripty, takto nemusia do adresového riadku v Chrome dopisovať vždy názov protokolu, alebo sa vo Firefoxe babrať s konzolov...

JavaScript Toolbar zobrazíte stlačením klávesy F2.

Prezentačné video: http://www.youtube.com/watch?v=IUlsqwU10wI

Oficiálna stránka & download: http://javascript-toolbar.tk/

Autor: ja (Blood Killer) - na oficiálnej stránke je uvedené moje pravé meno: Jaroslav Jursa

 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 185438

Hosť
The-West Map debugger v1.0

Iste sa vám viacerým stalo to, že po prihlásení do nejakého sveta The-West načítalo hru, ale mapa ostala "celá zelená" (info o tomto probléme tu, vyskytuje sa to hlavne u hráčov s pomalým pripojením na internet). Tento script kontroluje stav mapy každé 3 sekundy, ak mapa nie je kompletná automaticky ju aktualizuje.

Autor: Blood Killer

Download: http://userscripts.org/scripts/show/119810

 

Deleted User - 185438

Hosť
The-West Info+


Script vypočíta a zobrazí celkový počet peňazí na účte (banka + tie čo máte pri sebe), vypočíta a zobrazí počet skúseností chýbajúcich do ďalšieho levelu.

[SPOIL]
moneyz.png


exp.png
[/SPOIL]
Download: http://userscripts.org/scripts/show/119891

Autor: Blood Killer

 

Deleted User - 185438

Hosť
The-West Poznámkový blok

Chcete si niečo dôležité v hre zapísať? Tak tu je pre Vás môj script, ktorý pridá v hre do ľavého menu tlačítko, ktoré otvorí v hre okno s poznámkovým blokom.
Kompatibilné s prehliadačom Mozilla Firefox.

notepadr.png


Download: http://userscripts.org/scripts/show/120385

Autor: Blood Killer
 

Deleted User - 185438

Hosť
The-West Otvárač oznámenia

Jedná sa o aktualizáciu tohoto scriptu http://forum.the-west.sk/showpost.php?p=246478&postcount=24 na nový systém oznámení.
Tento script zobrazí oznámenie z daného sveta podľa vloženého BB kódu oznámenia.

reportopen.png


Kód:
javascript:function show_report(){var bbcode = (document.getElementById("report_code").value.split("[report=")[1]).split("]")[0];parent.ReportWindow.open(bbcode.substr(0, (bbcode.length-10)), bbcode.substr((bbcode.length-10), 10));};wman.open("report_open").setTitle("Otvoriť oznámenie").appendToContentPane("<center><b>Zadajte BB kód oznámenia:</b><br><span class='tw2gui_textfield_wrapper'><span class='tw2gui_textfield_label'></span><span class='tw2gui_textfield'><span><input type='text' id='report_code'></span></span></span><br><a onclick='show_report()'><div class='tw2gui_button'><div class='tw2gui_button_right_cap'></div><div class='tw2gui_button_left_cap'></div><div class='tw2gui_button_middle_bg'></div><div class='textart_title' style='width: 100px; height: 19px; font: bold 10pt Arial;'>Otvoriť</div></div></a><br><br><font size=1>Copyright (c) 2011 Blood Killer</font></center>");document.getElementsByClassName("tw2gui_window tw2gui_win2 tw2gui_window_notabs report_open")[0].style.display = "none";setTimeout(function(){document.getElementsByClassName("tw2gui_window tw2gui_win2 tw2gui_window_notabs report_open")[0].style.display = "block";document.getElementsByClassName("tw2gui_window tw2gui_win2 tw2gui_window_notabs report_open")[0].style.height = "200px";document.getElementsByClassName("tw2gui_window tw2gui_win2 tw2gui_window_notabs report_open")[0].style.width = "260px";(window_minimize = (document.getElementsByClassName("tw2gui_window tw2gui_win2 tw2gui_window_notabs report_open")[0]).getElementsByClassName("tw2gui_window_buttons_minimize")[0]).parentNode.removeChild(window_minimize);(document.getElementsByClassName("tw2gui_window tw2gui_win2 tw2gui_window_notabs report_open")[0]).getElementsByClassName("tw2gui_window_buttons_reload")[0].onclick = function(){document.getElementById("report_code").value = "";};}, 450);void(0);
Čoskoro urobím tento script aj ako automatický userscript pre GreaseMonkey, aby nebolo nutné pokaždé script spúšťať ručne...

Autor: Blood Killer
 

DeletedUser4172

Hosť
The-West tw2gui Window Creator

Popis: No, povedzme, že ak by ste fakt chceli vytvoriť nejaký script a potrebovali v ňom mať okno v štýle The West, určite by vás skôr potešil menší objem, použitie nového designu a to, že nemusíte uvádzať nejakého iného autora... Preto prispejem i ja :)
Autor: InnoGames, príklad použitia zostavil Petee

Kód:
var myId = 'test';
var myTabName = 'Moja testovacia karta';
var myHTML = '<div style="text-align:center">Wassuuuuup?</div>';

wman.open(myId).addTab(myTabName)
.appendToContentPane(jQuery('<div id="'+myId+'_tab1">'+myHTML+"</div>"));
Použitie: Do tých troch premenných definujte svoje vlastné hodnoty podľa toho, načo to potrebujete. Už len spustiť.
myId - unikátny jednoslovný identifikátor vášho okna, hráč ho nevidí. Dajte tam hocičo, čo by tam nenapadlo dať vývojárov, nesmie sa to navzájom rušiť s hrou.
myTabName - názov 1. karty, ten hráč vidí
myHTML - HTML markup obsahu okna. Aj bežný text je platným HTML markupom.​
Jak to vyzerá:
[SPOIL]
image6an.jpg
[/SPOIL]
Nech vás ani nenapadne písať tam, že s tým dačo mám ja, všetky nástroje na vytvorenie nového okna vytvorilo InnoGames.
Nástroj používa i pripravovaná nová verzia TW-DB Importu.

čau, hele mně nejde ten scrip s tímhle udělat... udělej mi prosím náčrt co zadám nahoru do vyhledávače a spustí se mi tahle karta...
 

DeletedUser

Hosť
Je to kompletné, záleží len od toho, ako ten script spúšťaš. Kedysi dávno by si to vo všetkých prehliadačoch mohol pustiť tak, že ten kód zlúčiš to jedného riadku (to všetky prehliadače ale urobia za teba), obalíš ho reťazcami javascript: zpredu a void(0) zozadu (to druhé väčšinou netreba) a vložíš to do adresového riadku prehliadača. Takže nejak takto:
Kód:
javascript:
var myId = 'test';
var myTabName = 'Moja testovacia karta';
var myHTML = '<div style="text-align:center">Wassuuuuup?</div>';

wman.open(myId).addTab(myTabName)
.appendToContentPane(jQuery('<div id="'+myId+'_tab1">'+myHTML+"</div>"));
void(0)
Dnes sa táto metóda bez obtiažností na väčšine prehliadačov použiť nedá. Pre púšťanie v Chrome odporúčam stlačiť Ctrl+Shift+J, pre Firefox Ctrl+Shift+K, v oboch prípadoch to vložiť do otvorenej konzoly a stlačiť Enter. V IE treba pred kód ručne dopísať javascript:, ostatné prehliadače by ešte možno mohli podporovať aj púšťanie v adresnom riadku, ale môže sa to rýchlo zmeniť.
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte,chcel by som sa spytat ci neviete o nejakom sripte na posielanie telegramov len vybratym ludom
,ze by som si vybral napr.50 ludi a len im poslal telegram,a samozrejme by som ich mal aj ulozenych do buducnosti...

a este nainstaloval som si script na pisanie vo farbe,
isiel mi bezchybne,ale asi po nainstalovani novsej verzie mozilly som ho uz nemal,instaloval som ho zase a stale nic,poradite???
Ďakujem
 

DeletedUser

Hosť
ak chceš posielať častejšie istej skupine ľudí tak si proste kdesi ulož texťák v tvare:
nick1; nick2; nick3; nickn...
A vlastne to nemusí byť texťák, keďže budú už aj v clothcalc poznámky priamo v hre.
Ale presne taký script ako ty opisuješ si nemyslím, že existuje.
 

DeletedUser

Hosť
tw-db clothcalc

no aj som si myslel len my ten script iba niekedy zapne aj ked ho stale mam zaškrtnuty som skušal aj všetky po jednom vypnut (daval som f5 takže to nebolo tym že nebola aktulizovana stranka)a zapnuť ale aj tak som nedosiel nato aky je to a este sa my stava že sa da vybrať len v jednej miestnosti ta farba an nie vo všetkych
 

DeletedUser9056

Hosť
Aktualizácia fungujúcich scriptov

Všetky scripty, čo fungujú (kľudne môžte pridávať ďalšie do príspevkov, následne ich dám do tohto príspevku ). :)

  • Script na zobrazenie akéhokoľvek oznámenia z daného sveta
  • clothcalc
  • Otvárač oznámení
    [SPOIL]
    javascript:function show_report(){var bbcode = (document.getElementById("report_code").value.split("[report=")[1]).split("]")[0];parent.ReportWindow.open(bbcode.substr(0, (bbcode.length-10)), bbcode.substr((bbcode.length-10), 10));};wman.open("report_open").setTitle("Otvoriť oznámenie").appendToContentPane("<center><b>Zadajte BB kód oznámenia:</b><br><span class='tw2gui_textfield_wrapper'><span class='tw2gui_textfield_label'></span><span class='tw2gui_textfield'><span><input type='text' id='report_code'></span></span></span><br><a onclick='show_report()'><div class='tw2gui_button'><div class='tw2gui_button_right_cap'></div><div class='tw2gui_button_left_cap'></div><div class='tw2gui_button_middle_bg'></div><div class='textart_title' style='width: 100px; height: 19px; font: bold 10pt Arial;'>Otvoriť</div></div></a><br><br><font size=1>Copyright (c) 2011 Blood Killer</font></center>");document.getElementsByClassName("tw2gui_window tw2gui_win2 tw2gui_window_notabs report_open")[0].style.display = "none";setTimeout(function(){document.getElementsByClassName("tw2gui_window tw2gui_win2 tw2gui_window_notabs report_open")[0].style.display = "block";document.getElementsByClassName("tw2gui_window tw2gui_win2 tw2gui_window_notabs report_open")[0].style.height = "200px";document.getElementsByClassName("tw2gui_window tw2gui_win2 tw2gui_window_notabs report_open")[0].style.width = "260px";(window_minimize = (document.getElementsByClassName("tw2gui_window tw2gui_win2 tw2gui_window_notabs report_open")[0]).getElementsByClassName("tw2gui_window_buttons_minimize")[0]).parentNode.removeChild(window_minimize);(document.getElementsByClassName("tw2gui_window tw2gui_win2 tw2gui_window_notabs report_open")[0]).getElementsByClassName("tw2gui_window_buttons_reload")[0].onclick = function(){document.getElementById("report_code").value = "";};}, 450);void(0);
    [/SPOIL]
  • Westcalc
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ten od tw-db má aj meno a nie je to (už) len kalkulátor oblečenia :p
 
Hore