Prehodenie zbrane

Chcete preradiť tomahawk do strelných zbraní?

  • Áno

    Hlasy: 33 33,7%
  • Nie (odvôvodním v príspevku :))

    Hlasy: 65 66,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    98
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
no ktovie aké schopnosti by bolo treba,ak si pozorne prečítate dielo Vianoce od Karla Maya tak tam sa pri jednom vrhačskom súboji s tomahawkami pekne opíše ako sa dobre hádže tomahawk,je to hotová veda a to ešte nedokázal to presne opísať .... takže to už nechajme tak... je to aj ručná zbraň a tak je to aj v hre a tak to aj zostane :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
isto? ja niesom odborník ale mám za sebou prečítaných veľa mayoviek a to niesu nejaké druhotriedne knihy! A tam sa s tomahawkami pekne nablízko rozsekávali lebky a tupou stranou sa lebky drvili.... Ja si myslí že tomahawk je čisto univerzálna zbraň... :howgh:

May nikdy nebol na divokom zapade,to co pisal len pocul a vies aka je ludova tvorivost.
 

DeletedUser3950

Hosť
Ja by som to prehodil...pokiaľ viem, tomahawky sa vrhali...tým, čo tu písali, že na jeho hodenie treba silu by som odpovedal asi takto:tomahawky boli pomerne malé a na ich vrhnutie nebolo treba až toľko sily...a tým, čo protestovali, lebo by si museli prehadzovať schopnosti do strieľania by som odpovedal:tak si kúpte inú ručnú zbraň...
 

DeletedUser

Hosť
Luk je v the-weste puška a to mi stačí nechcem aby ešte aj bol tomahawk pištol alebo iná strelná zbraň.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore