Prehodenie zbrane

Chcete preradiť tomahawk do strelných zbraní?

  • Áno

    Hlasy: 33 33,7%
  • Nie (odvôvodním v príspevku :))

    Hlasy: 65 66,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    98
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser177

Hosť
A čo žieravina? Keď je strelná tak prečo nemusíš mať 8 fľašiek?
 

DeletedUser

Hosť
Ja ti vysvetlím prečo je Tomahawk ako ručná!

Povedz, čo potrebuješ na to aby si ho hodil ? Predsa silu v rukách


Čo potrebuješ na používanie revolvera ? Zručnosť, a sila v rukách ti tam je nanič

Takže preto je to rozdelené na ručné a strelné. Ak máš slabú silu v rukách, tak čo chceš hádzať ?
 

DeletedUser

Hosť
Ja ti vysvetlím prečo je Tomahawk ako ručná!

Povedz, čo potrebuješ na to aby si ho hodil ? Predsa silu v rukách


Čo potrebuješ na používanie revolvera ? Zručnosť, a sila v rukách ti tam je nanič

Takže preto je to rozdelené na ručné a strelné. Ak máš slabú silu v rukách, tak čo chceš hádzať ?

zaujimavy postreh... :) to by ma nenapadlo :)
 

DeletedUser

Hosť
Myslim si ze tato tema je hodna zamknutia lebo tento pvp system je strasne cudny....Kazdy kto vie aspon trosku strielat by urobil zo secaka reseto kym by k nemu dobehol...
 

DeletedUser177

Hosť
Ja ti vysvetlím prečo je Tomahawk ako ručná!

Povedz, čo potrebuješ na to aby si ho hodil ? Predsa silu v rukách


Čo potrebuješ na používanie revolvera ? Zručnosť, a sila v rukách ti tam je nanič

Takže preto je to rozdelené na ručné a strelné. Ak máš slabú silu v rukách, tak čo chceš hádzať ?

Silu v rukách si môžeš strčiť vieš kam, ak nevieš ako sa to hádže, alebo ako máš niekoho trafiť.
 

DeletedUser

Hosť
tak mi povedz ako chces hazdat tomahawk ked nemas silu ani napr. na rubanie stromov
 

DeletedUser

Hosť
S tomahawkmi sa nesekalo :p
Ked sa malo s tomahawkom sekat uz bolo pre nasho cerveneho priatela neskoro.Tomahawk bol na to ze si ho hodil do chrbta prebil si nim chrbticu,prepichol pluca a srdce...

isto? ja niesom odborník ale mám za sebou prečítaných veľa mayoviek a to niesu nejaké druhotriedne knihy! A tam sa s tomahawkami pekne nablízko rozsekávali lebky a tupou stranou sa lebky drvili.... Ja si myslí že tomahawk je čisto univerzálna zbraň... :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
isto? ja niesom odborník ale mám za sebou prečítaných veľa mayoviek a to niesu nejaké druhotriedne knihy! A tam sa s tomahawkami pekne nablízko rozsekávali lebky a tupou stranou sa lebky drvili.... Ja si myslí že tomahawk je čisto univerzálna zbraň... :howgh:

Áno, zozadu sa to dá v pohode, ale kým k niekomu dobehneš s tomahawkom tak máš v sebe pár nábojov...

P.S-Inak mayovky sú dobré knihy, to máš pravdu:):howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Áno, zozadu sa to dá v pohode, ale kým k niekomu dobehneš s tomahawkom tak máš v sebe pár nábojov...

P.S-Inak mayovky sú dobré knihy, to máš pravdu:):howgh:

ale oni to mysleli tak že keď vystrielali náboje tak sa na seba vrhli nožmi a tomahawkami.. alebo proste mohla nastať situácia keď sa mlátia aj nablízku...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore