Prehodenie zbrane

Chcete preradiť tomahawk do strelných zbraní?

  • Áno

    Hlasy: 33 33,7%
  • Nie (odvôvodním v príspevku :))

    Hlasy: 65 66,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    98
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
áno to máš pravdu ale toto bolo celé založené na tom že v skutočnosti tomahawky indiáni používali na vrhanie.... a v the weste majú aj iný borci zbrane nablízko :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Mno, podľa môjho názoru si myslím, že by to malo zostať chladnou zbraňou, a nie strelnou, tie Westernovky už tomu naznačujú..(ale je to môj čiste osobný názor:))
 

DeletedUser3327

Hosť
podla mna nie:(
suhlasim s ostatnymi aj keby ju preradili narusila by sa rovnovaha medzy strelnymi a rucnymi zbranami


inak tomahawk je indianska sekera a mohly by ju preradit skorsie do indianskej supravy:indian:indian;);)
 

DeletedUser

Hosť
inak tomahawk je indianska sekera a mohly by ju preradit skorsie do indianskej supravy:indian:indian;);)

Presne súhlasím toto nás mudrlantov čo tu točíme o tom že či je to chladná a či je to na diaľku a pritom je to oboje nenapadne :D hihihi .. a naši skvelý (nemyslím to ironicky) tvorcovia hry to tak dali tak to tak aj bude! howg! :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
to je hlupost... kazda secna zbran sa da po niekom hodim...

1. Najprv si prečítaj čo píšeš
2. nie každá sečná zbraň je určená na hádzanie a tomahawk ňou je!
3. neni to hlúposť lebo tomahawky sa používali ako vrhacie zbrane.... chcel by som vidieť ako by si mal 5 kavaleristických šablí a jednu po druhej by si ich hádzal.. :ehmehm:
 

DeletedUser3327

Hosť
mna by skor zaujimalo ako by to robil s drevorubacskymi sekerami:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Lenže keď chceš hodiť tomahawk musíš byť silný a presný.:) Nie len presný.
 

DeletedUser

Hosť
boze tato temu uz nic neviriesi sry daredwil ale mas 58 hlasov nie a menej ano takze to neprejde...:eezmurk:

btw dal som nie lebo ja mam tomahowk a nechce sa mi prehadzovat silu uderu na strielanie :D
 

DeletedUser

Hosť
ja viem ale ked tro neprejde tu tak si nemusi davat namahu a nemusi to posielat na drueh fora... tam to neprejde urcite...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore