Preposielanie Peňazí medzi mestami

  • Zakladateľ témy DeletedUser198
  • Vytvorené

páči sa ti tento návrh


  • Celkový počet hlasujúcich
    38
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser198

Hosť
ahojte dostal som skvelý nápad. Určite už mnohí z Vás zažili to,že ak chcete pomôcť svojmu druhému mestu resp.akadémií tím,že tam chcete uložiť peniaze,musíte najprv vystúpiť zo svojho prvého mesta a tak vstúpiť do druhého,čo je,ale veľmi zdĺhavý proces.
-tak ma napadlo či by sa to nedalo nejako takto zariadiť:
V banke by ste mali možnosť kliknúť na ikonku "pre-posielanie",ktorá by vzápätí vyhodila nové ajax okno v ktorom by ste zadali názov mesta a čiastku,ktorú chcete preposlať.Navrhujem,aby zakladateľ mesta mal možnosť preposlať doláre aj z mestskej kasy.
-V tom danom ajax okne by ste mali prehľad prijatých a odoslaných dolárov...asi niečo takéto:

58lfr.png


Ak sa aj Vám nechce zbytočne prestupovať z mesta do mesta a čakať zdĺhavé hodiny,tak hlasujte za áno.
 

DeletedUser

Hosť
celkom dobre, ale v spomínanom klamani hracov inych hracov typu: Daj ma na zakladatela a dam do kasy 10 000$ a pod... dal by ho na zakladatela vsetkych by vyhodil a pri najlepsom si preposlal $ do jeho mesta. Dalej vyderenia typu posli nam peniaze lebo ta (vas) budeme stale duelovat. Tiez by bolo znevyhodnenie vystavby pevnosti pretoze na mesto potrebujes peniaze ktore by sa dali preposlat a na pevnost produkty ktore by sa nedali. Moze sa stat aj taka vec, ze aby sa mesto dostalo co najvyssie hrac (hraci) budu mat multiucty, zalozia ine mesto a budu si preposielat do "cieleneho" mesta... tolko mojich par vyhrad :)
 

DeletedUser

Hosť
celkom dobre, ale v spomínanom klamani hracov inych hracov typu: Daj ma na zakladatela a dam do kasy 10 000$ a pod... dal by ho na zakladatela vsetkych by vyhodil a pri najlepsom si preposlal $ do jeho mesta. Dalej vyderenia typu posli nam peniaze lebo ta (vas) budeme stale duelovat. Tiez by bolo znevyhodnenie vystavby pevnosti pretoze na mesto potrebujes peniaze ktore by sa dali preposlat a na pevnost produkty ktore by sa nedali. Moze sa stat aj taka vec, ze aby sa mesto dostalo co najvyssie hrac (hraci) budu mat multiucty, zalozia ine mesto a budu si preposielat do "cieleneho" mesta... tolko mojich par vyhrad :)

s tymto presne suhlasim, ale napad je dobry...
 

DeletedUser

Hosť
Dal som NIE, práve kvôli tomu, čo povedal Lypur. Naozaj by sa to dalo zneužívať... ;)
 

DeletedUser421

Hosť
málokedy by to bolo využívané a keď raz aj pojdeš zaniesť prachy nič sa nestane, dosť náročné je to na to, že využívané až tak nie
 

DeletedUser

Hosť
páči sa mi to, ba veľmi, ale:

1.) Vyhrážanie a vydieranie zakladateľov silnejšími mestami duelmy
2.) Mulťáky by si prišli čiastočne na svoje
 

DeletedUser177

Hosť
To sú teda argumenty. Aj teraz môžem povedať nejakému zakladateľovi :

Keď nám nedáte 10000 do mesta tak vás všetkých pošleme do kómy.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore