Prestup z sk5 na sk1 - pomoc

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1850

Hosť
Pravedpodobne si si pomýlil tlačítko, ak nechceš aby sa ti postava vymazala klikni na tlačítko "Zrušiť príkaz..." :ociza:
 

DeletedUser

Hosť
Pravedpodobne si si pomýlil tlačítko, ak nechceš aby sa ti postava vymazala klikni na tlačítko "Zrušiť príkaz..." :ociza:



nepomylil na sk1 som zmazal char saman* a nechtiac tam prebehol s charom NAJSAMFASA[Sk5] ,takze som tam vytvoril char NAJSAMFASA [sk1]1level.Poradili mi ho zrusi ten level 1 som zrusil a uz ubehlo 5 dni a skusam sa prihlasti[prechod sk5 [NAJS...] na sk1 a stale nic

som na sk1 dal zrusit prikaz [zmazania uctu] prihlasil sa a saman* level 1 dal zom zmazat ucet,potom som skusil NAJSAMFASA tiez level 1 dal som zrusit,5 dni pockam skusim znovu pejst z charom NAJSAMFASA[SK5] na SK1 inac uz neviem ,ale v hre uz niekto pisal tusim,ze mal tiez problem podobny
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1850

Hosť
aha.
na tretie prečítanie som pochopil že máš asi tri účty, to je celé.
 

DeletedUser

Hosť
zle si cital
sk1 saman*--zrusil som koli prechodu z sk5
sk5 NAJSAMFASA

a na sk1 som omylom prebehol sk 5 co je na tom nelogicke boze
1. napisem nick NAJSAMFASA a nezvolim sk5 a kliknem sk1 a je to
pri7svetoch sa clovek uklikne lachko ked hram

sk1,sk5,sk ariz,sk buff,cz ariz-buff-color

a sk1 som zrusil saman* level 119
a ako som ho zrusil som prebehol ,cim vznikol na sk1 NAJSAMFASA
.Cele je to divne ked som dal zrusit prikaz zrusenia uctu saman* a prihlasil som sa ako potom je mozne ,ze som nemal level 119 ,ale uz level 1

uvidim za 5 dni saman* aj NAJSAMFASA na sk 1 level 1 som zrusil ,dufam,ze uz prechod pojde,ci?
 

DeletedUser3733

Hosť
No nazdar.
To čo si tam pošachoval saman*
Čakám na teba a teba nikde, dúfam že si to dáš do poriadku.
 

DeletedUser

Hosť
zle si cital
sk1 saman*--zrusil som koli prechodu z sk5
sk5 NAJSAMFASA

a na sk1 som omylom prebehol sk 5 co je na tom nelogicke boze
1. napisem nick NAJSAMFASA a nezvolim sk5 a kliknem sk1 a je to
pri7svetoch sa clovek uklikne lachko ked hram

sk1,sk5,sk ariz,sk buff,cz ariz-buff-color

a sk1 som zrusil saman* level 119
a ako som ho zrusil som prebehol ,cim vznikol na sk1 NAJSAMFASA
.Cele je to divne ked som dal zrusit prikaz zrusenia uctu saman* a prihlasil som sa ako potom je mozne ,ze som nemal level 119 ,ale uz level 1

uvidim za 5 dni saman* aj NAJSAMFASA na sk 1 level 1 som zrusil ,dufam,ze uz prechod pojde,ci?


na sk1 som zrusil saman* a omylny NAJSAMFASA level 1 a do cca 22/00 sa malo vcera zrusit ,dnes som chcel s sk5 prejst z uctom NAJSAMFASA[sk5] a zase vytvorilo NAJSAMFASA level 1 pls radu ,uz 10dni to riesim a nic
 

Deleted User - 4

Hosť
na sk1 som zrusil saman* a omylny NAJSAMFASA level 1 a do cca 22/00 sa malo vcera zrusit ,dnes som chcel s sk5 prejst z uctom NAJSAMFASA[sk5] a zase vytvorilo NAJSAMFASA level 1 pls radu ,uz 10dni to riesim a nic

Takže ak tomu rozumiem dobre, už si zrušil na tom svete účet, ktorý si tam mal, ktorý sa volal saman* a len si tam omylom založil nový, resp. postavu NAJSAMFASA.

Musíš vo svete 1 teraz zrušiť ten "NAJSAMFASA level 1", potom si tam môžeš presunúť svoju postavu NAJSAMFASA zo sveta 5.
Budeš musieť počkať zhruba 5 dní (ten čas tam nie je presne uvedený) a potom si tam tú postavu presuň, nezakladaj si v tom svete novú postavu, ak tam chceš presunúť postavu z iného sveta.
 

DeletedUser

Hosť
Takže ak tomu rozumiem dobre, už si zrušil na tom svete účet, ktorý si tam mal, ktorý sa volal saman* a len si tam omylom založil nový, resp. postavu NAJSAMFASA.

Musíš vo svete 1 teraz zrušiť ten "NAJSAMFASA level 1", potom si tam môžeš presunúť svoju postavu NAJSAMFASA zo sveta 5.
Budeš musieť počkať zhruba 5 dní (ten čas tam nie je presne uvedený) a potom si tam tú postavu presuň, nezakladaj si v tom svete novú postavu, ak tam chceš presunúť postavu z iného sveta.


lineto cakal som do vcera cca 22/00 tak nejako tam bolo pisane zrusenie charu apred chvilou som sa tam regol a znovu level 1
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore