Presun postavy

  • Zakladateľ témy DeletedUser1141
  • Vytvorené

Chceli by ste mať možnosť presunu postavy z Fremontu na Delaware ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    35
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1141

Hosť
Zdravím, mám dotaz ohľadom presunu postavy medzi svetmi. Kedy alebo kto posudzuje, že sa povolí presun postavy na iný svet ? Len tak ma to zaujíma lebo napríklad Fremont celkom slušne zakapáva a z momentálne asi 800 hráčov je aktívnych tak 50, ak som to neprehnal...
 
Primátor... Skús založiť novú tému kde navrhneš migráciu z fremontu zrejme na dela. Napíš nejaké plusy a daj tam anketu aby hráči mohli hlasovať. Možno to inno povolí.

Mňa by zaujímalo kedy má INNO v pláne zatvoriť nadobro svety Arizona, Buffalo, California... Lebo bolo minulý rok písané že sa to uskutoční koncom minulého roka alebo začiatkom tohto. No už je marec a stále nič tak sa pýtam. :)
 

DeletedUser11385

Hosť
Tiež by ma zaujímalo ako sa k aktivite na Fremonte stavia INNO. Od vzniku sveta Geronimo ide aktivita prudko dole. Boje už u nás žiadne nie sú. (viď. na obrázku) Predpokladám, že z tohoto dôvodu by veľa hráčov migráciu uvítalo.
 

Prílohy

  • Bez názvu.jpg
    Bez názvu.jpg
    117,5 KB · Zobrazenia: 15

Deleted User - 4

Hosť
Mňa by zaujímalo kedy má INNO v pláne zatvoriť nadobro svety Arizona, Buffalo, California... Lebo bolo minulý rok písané že sa to uskutoční koncom minulého roka alebo začiatkom tohto. No už je marec a stále nič tak sa pýtam. :)

Dozviete sa už čoskoro.
 

DeletedUser1141

Hosť
Určite by hráči mali záujem o aktívnejší svet o tom nepochybujem a či založím anketu alebo nie tak to je nepodstatné... Tá anketa len ukáže tých (preháňam) 50 aktívnych hráčov, ktorý by uvítali presun :)
 

DeletedUser11459

Hosť
chcete aktívny svte ale v sekunde ked sa spustí nový svet tak sa hrniete tam ako supy, nieje lepšie radšej ignorovať spušťanie nových svetov a ostať hrať aktívne na jednom? :D stále je to ten istý scenár...týždeň je nový svet aktívny a potom to ide z kopca
 

DeletedUser1141

Hosť
Nech sa páči anketa pridaná... Otváram teda verejné hlasovanie.
 

DeletedUser11459

Hosť
jednoznačne dávam NIE ...ostante si tam kde ste, mali ste rozmýšlať skor a vobec sa neregistrovať na nový svet
 

DeletedUser11385

Hosť
jednoznačne dávam NIE ...ostante si tam kde ste, mali ste rozmýšlať skor a vobec sa neregistrovať na nový svet

Tí, čo chcú presun sú práve tí, ktorí sa neregistrovali na nový svet a chcú primárne hrať za postavu ktorá je momentálne na Fremonte.
 

DeletedUser11459

Hosť
nový svet ktorý ani neviem ako sa volá, Fremont, El paso je uplne to isté, ten istý scenár všade, akurát s tým rozdielom že je to stále rýchlejšie, paso vydržalo živé prekvapivo dost dlho
 

DeletedUser10989

Hosť
Som za migráciu na Delaware. Nie každý pozná túto hru od začiatku, tak je logické, že nie každý je na starších svetoch, lebo je zbytočné zabíjať čas vytváraním novej postavy na starších svetoch, kde by nemohol veľa dosiahnuť, ale radšej si založí účet na novom svete, kde sa môže rýchlejšie vypracovať medzi najlepších. Samozrejme, že keď spustia nový svet, tak sa tam dosť hráčov príde minimálne pozrieť, z čoho potom trpia staršie svety s výnimkou Delaware, lebo sa aktivita presunie na novší svet, ale takisto tam prídu aj noví hráči.
A kvôli novým hráčom na novších svetoch by mala byť umožnená migrácia. Hráči na neaktívnych svetoch stratia rýchlo motiváciu pokračovať v hre, lebo nemôžu ani poriadne duelovať, ani boje niesú normálne, stavanie, zbieranie suriek a klikanie prác omrzí tiež po čase. Logicky potom sú 3 možnosti ako môžu pokračovať: 1. vykašlú sa na hru, lebo ich prestane baviť, 2. prejdú na novší svet, alebo svet inej jazykovej verzie 3. migrácia na aktívny svet, ktorý je v prípade slovenského westu iba Delaware.
Hráči z Delaware tiež nebudú mať škodu z migrácie, zvýši sa počet duelantov, bojovníkov o pevnosti, zberačov suriek, vyšší počet predmetov z hernej akcie...

Čo sa týka hráčov, ktorí hrajú jeden svet do momentu než spustia nový svet, tak pochybujem, že takí hráči by vôbec premigrovali. No kvôli takým sa téma migrácie nerieši, rieši sa kvôli tým, čo majú záujem pokračovať v hre. V aktívnej hre, ktorú na svojom hlavnom svete žial nemajú, a nevidím dôvod prečo by im mala byť táto možnosť odopretá.

Mám účet na Delaware (migrant z El Pasa), kde ma nebaví pracovník, tak tam nehrám, účet na Geronime, kde sa lognem iba z dlhej chvíle, a účet na Fremonte, ktorý je môj hlavný. Ak by bola možnosť migrácie z Fremontu na Delaware, tak by som ju rozhodne využil a spolu so mnou asi aj tie zbytky aktívnych hráčov, čo nehrajú na Delaware, alebo tam majú slabšie postavy ako na Fremonte.
 

DeletedUser11511

Hosť
Hawkins ty si nejaký zamindrákovaný, toto je topic o stále aktívnych hráčoch Fremontu, ty sa staraj o svoje :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore