Presunutý čas boja

DeletedUser7428

Hosť
Nie som na nikoho strane, ale tiež som sa nikde v pravidlách nedočítal, že boje musia prebiehať vo vyhradenom čase a ak bude inokedy tak ho admin presunie, opravte ma ak sa mýlim (boje ma moc nezaujímajú :D ). A to že tam nikto nepríde, a čo, veď ju kopnite na druhý deň v normálnom čase a môžete si ju prehadzovať ako zemiak, keď sa chcú hrať nech sa hrajú nie? :D
 

DeletedUser11372

Hosť
Nemozes kopať pevnosť 24h od posledného boja, ktorý sa na nej konal ;)
 
Takže ako odpoveď na to, že podpora posunula podľa mňa nevhodný čas z 4:40 na 19:59 sa mesto, všetci vieme aké, rozhodlo kopnúť ďalších 10 bojov,
Čiže si užijeme krásnych 11 bojov :)
 

DeletedUser7444

Hosť
Pokiaľ viem, tak žiaden zákon SR nezakazuje pľuť na ľudí.
Ale to neznamená, že je v poriadku niečo také robiť. :)
Toľko k logike "čo nie je zakázané, je povolené".

Každopádne okej, zahrám sa na diablovho advokáta: zásah podpory, a teda presunutie boja zo 4:40 na 20:00 nebol nutný, možno to mali nechať tak, predsa len išlo iba o jeden boj, na ktorom by v konečnom dôsledku aj tak bolo online do 10 ľudí.

Avšak lavína ktorá sa spustila (11 bojov za 2 dni kopnutých od dvoch hráčov), svedčí o tom, že to títo hráči robia zámerne, a nie kvôli tomu, že im večerné boje nevyhovujú.
A opäť, žiadne pravidlo to nezakazuje, ale nesprávať sa ako kretén - to je niečo, na čo (dúfam) nepotrebujeme pravidlá. :)
 
Linteo narazilo se tady na problém, povede to ke změně pravidel, nebo ne? Ostatní je vedlejší. Esper a jeho banda jsou pitomci, kteří mají víc ega než rozumu, s tím nic nenaděláme. Ale změnit pravidla, aby se v budoucnu toto nestalo, by myslím bylo na místě. Jaký je tvůj názor na změnu pravidel? Ať už to navyšování ceny kopání bojů, nebo třeba omezením bojů na den?
 

Deleted User - 4

Hosť
West hrajú ľudia s rôznymi názormi a ja dokážem pochopiť taký názor, ak niekoho nezaujímajú boje o pevnosti a je mu jedno, kto ich koľko vyvolá alebo o akom čase, (aj keď teda nerozumiem, prečo sa k tomu potom vyjadruje, keď ho teda nezaujímajú), veď moje účty tuto sú len testovacie, či určené na správu, takže ani mňa sa nijako nedotkne a nepoškodí, keď niekto niekde vyhlási aj 15 bojov o pevnosti (to len tak na okraj).

Nie je mi to však jedno kvôli hráčom, ktorí majú menšiu toleranciu voči stresu, ktorým toto vadí a ktorých je väčšina. Stresu, ktorý im niekto spôsobuje tým, že sa im nejakou formou snaží zámerne poškodiť ich zábavu (čím sa nemá problém verejne pochváliť a smiať sa na tom, že svet má v pláne zničiť a keď bude nový, tak aj ten a kto sa chce takto "baviť", nech sa pridá do jeho mesta) a spôsobiť tak ich koniec.

Ľudia totižto nehrajú túto hru (alebo si aspoň myslím, že veľká väčšina ľudí) preto, aby sa tu stále nervovali nad niečím, ale chcú sa zahrať, zrelaxovať a oddýchnuť si. Neprídu z práce alebo zo školy, aby sa tu museli stále hádať o nezmysloch, nechať sa niekým urážať, či sa nejako stresovať nad tým, že zase niekto robí naschvály, že vyhlási x bojov za sebou, aby si nemohli oni vyvolať boj, či ich vyhlasuje v časoch, ktoré nemajú žiadny zmysel. Hráčov to rozčuľuje, vadí im to, čo dávajú najavo a ak to k tomu dospeje, odchádzajú z hry a to sa deje aj v tomto prípade zámernom poškodzovaní bojov. Je fakt, že aj z takéhoto dôvodu, napr. vo svete Delaware reálne hráči skončili a prestali hrať túto hru. Asi nemusím ani písať podrobnosti, či prezývku dotyčného, väčšina bude presne vedieť, o čom píšem. Kopec skvelých hráčov a hráčiek skončilo kvôli takýmto toxickým hráčom, doslova boli vyštvaní, na takéto veci nemá každý nervy.

Ani tomu hráčovi, ktorému to nevadí, čo sa deje, by to preto nemalo byť až tak jedno, alebo ak stále je, nech sa potom aspoň velice nečuduje a nekuká zakaždým ako puk, prečo je na salóne stále menej hráčov, prečo má menej protivníkov na duelovanie, prečo je menej hráčov, s ktorými sa dá obchodovať na trhu, alebo prečo sa menej a menej hráčov zúčastní boja o pevnosť, atď. Aj kvôli nedávnej sabotáži slovenského tímu na ms v bojoch o pevnosti skončili nejakí hráči, lebo boli tým veľmi znechutení a možno aj kvôli dnešku nejakí skončia, veď už aj na chate v Iowe písali hráči, že to zvažujú, ak to bude pokračovať. Takže preto také obmedzenia a preto presunutie boja (mimochodom namiesto zrušenia, ktoré tiež mohlo byť) a keď to bude pokračovať, tak pribudnú ďalšie, pretože to skutočne poškodzuje našu hernú komunitu a my sa určite nebudeme len tak na to pozerať.

Preto by som chcel poslednýkrát apelovať na tých hráčov, ktorí sa takto chcú "zabávať", aby s tým už prestali. V opačnom prípade to povedie len k jedinému možnému výsledku.
 
Linteo krásne si to napísal a vo všetkom súhlasim. A chcem povedať že sa to nedeje len čo sa tyka bojov o pevnosť ale aj ostatnych veci čo sa hry tyka kde tito hrači zamerne poškodzuju a snažia sa silou mocou znechutiť hru ostatnym. A presne ako pišeš potom sa tu ti normalni len nervuju a nadavaju (ako ja častokrat čo vedie k zabanovaniu alebo bodikom :D) a načo to je dobre ? Šak ok keď je dotyčny primitivny **** tak nemusi to tu ukazovať nas to nezaujima že maš problem s hlavou to choď k lekarovi nie na west.


PS: asi ďalši hrači do partie https://prnt.sc/rnhapx
 

DeletedUser11708

Hosť
Ako som na salone zistil, boj bol presunuty koli awesomii, vec bola preriešená, boje boli kopnute len na protest, čiže nemienim dalej spamovať bojmi.
 

Deleted User - 4

Hosť
Mňa by celkom zaujímalo, prečo, keď došlo k ospravedlneniu od dotyčného hráča, ktorý si uznal aj svoju chybu na verejnom chate, čím som to hodil za hlavu a považoval túto celú absurditu za uzavretú, naďalej niekto pokračuje v osobných útokoch a ohováraní na beta fóre. Ale v poriadku, zariadim sa podľa toho.

Len pripomeniem pravidlá:

Témy a príspevky vytvorené za účelom vyvolania nejakého osobného konfliktu s členom TW Tímu, témy založené na vytvorenie alebo prehĺbenie herných problémov, budú vymazané a ich autor potrestaný. Vo veľmi výnimočných prípadoch, obzvlášť pri hrubých urážkach, môže tento trest zasiahnuť aj do hry.
 
Ja nechcem rýpať, ani nič podobné, ani znova vyvolávať oheň, ale nebolo povedané že 6hod pred Awe sa nesmie?
Kopnutý boj na sobotu 16:22...
Kašli to pes, skončí sa rovnako ako ostatné predtým ale ....
 
Hore