Pripomenutie zabudnutých vecí??

Zdravím všetkých,

chcel by som sa spýtať INNA či náhodou nezabudlo na série úloh kde sa majú dať získať nasledujúce predmety:

achievements_27.png
[item=50536000] - Sansula
achievements_22.png
[item=50531000] - Medaila americkej armády
achievement_5.png
[item=50515000] - Veľmi stará kabelka

keďže robím úspechy tak toto mi tam chýba a chcel by som to spraviť a nie len ja ale aj viacero hráčov. Ale všimol som si že na bete to už viacero hráčov ma splnené takmer rok. Len nejak tu na normálnych svetoch už dlhšiu dobu je ticho ohľadom týchto vecí. Tak preto sa chcem spýtať či na to nezabudli. Ak áno tak im to pripomeňte prosím Vás :)

Ďalej by som sa chcel spýtať kedy sa budú dať získať nasledujúce predmety:

gonden_sabre_2018.png
[item=51005000] - Lesklá zlatá šabľa
golden_gun_2018.png
[item=51006000] - Leskla zlatá puška

čakal som že splním prvú sériu na kolt tak mi ukáže novú na šabľu alebo pušku ale nič. Tak by som rád vedel kedy máme očakávať úlohy na tieto dva predmety. Ak máte nejaké info tak Vás oň poprosím.

A posledná vec... Už viac krát spomínané 2 úspechy... Jedná sa o tieto úspechy:

Jeden svet - jedná láska
Zobraziť prílohu 1211 (Obrázok úspechu)
Všade samé chryzantémy!
Zobraziť prílohu 1212 (Obrázok úspechu)

sú to 2 úspechy z kategórie Udalosti ktoré sú už dlhšiu dobu chybou. A tak ako ja tak isto aj viacero hráčov by uvítalo už opravenie tejto chyby keďže aj tieto 2 úspechy nám kazia štatistiku úspechov. Tak aj k tomuto sa chcem spýtať či máte nejaké info ohľadom opravy... Či vlastne nejaká oprava bude alebo to už bude na večné časy chybou.

Tak odo mňa to je už všetko. Vďaka vopred za všetky poskytnuté informácie.
 
Naposledy upravené :

Deleted User - 4

Hosť
Všetko bolo preposlané ďalej. Či sa s tým ale niečo bude robiť, už zaručiť neviem.
 
A spomenul som si ešte na jednú vec ktorá tiež už bola dávnejšie spomenutá. Jedná sa o teamoch na dobrodružstvách. Chcel by som sa spýtať či o tomto náhodou nemáte nejaké info. Lebo tiež neviem či tomu už nie je viac ako rok ako to je na bete a tu nejako nič. A tiež by to privítalo viacero hráčov si myslím. :) Za každé info alebo preposlanie ďalej Ďakujem.
 

DeletedUser6745

Hosť
A spomenul som si ešte na jednú vec ktorá tiež už bola dávnejšie spomenutá. Jedná sa o teamoch na dobrodružstvách. Chcel by som sa spýtať či o tomto náhodou nemáte nejaké info. Lebo tiež neviem či tomu už nie je viac ako rok ako to je na bete a tu nejako nič. A tiež by to privítalo viacero hráčov si myslím. :) Za každé info alebo preposlanie ďalej Ďakujem.
Bolo to avizované vo verzii 2.64, takže rok to ešte nie je. Ale aj mňa by veľmi zaujímalo či sa táto funkcionalita plánuje presunúť z Bety na normálne svety alebo je táto "novinka" stále v štádiu testovania?
 
Hore