Pokec Privítali by ste v novom roku nový svet?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Nový svet v roku 2016?


  • Celkový počet hlasujúcich
    71

DeletedUser11114

Hosť
NIE. Pokiaľ sa nezabezpečí prílev nových hráčov, tak nový svet nemá význam. Reklama určite westu chýba. Mali by skôr rozmýšľať nad tým, ako dotiahnuť hráčov a zároveň si ,,poistiť" súčasných hráčov. Úlohy sú fajn, ale sú zdĺhavé a popri tom treba v hre niečo, čo zapĺňa čas.

Teraz sú to pevnosti, duely a dobrodružstvá.
K duelom sa nemôžem vyjadrovať, pretože som ich naposledy hrala pred 5 rokmi.

Pevnosti: by si však pozornosť zaslúžili a v tejto oblasti môžu hráčov prilákať. Avšak museli by sa začať držať príslovia ,,Kto chce, hľadá spôsoby, kto nie, hľadá dôvody". Napadá ma kopu možností, ako zmeniť boje. Neviem čo z toho by bolo realizovateľné, ale minimálne by si z nápadov hráčov vedeli vybrať. Na úvod by mali siahnuť po starom dobrom odmeňovaní v podobe truhlíc, takže tým navrhujem začať.

Dobrodružstvá: Nuda, nuda a ešte raz nuda, sľubovalo sa viacej máp, sľuboval sa boj s medveďom, tak kde to viazne? A hrozne slabo padajú tie truhlice.

Ešte pár slov k novým setom. Som z nich už unavená. Nebavia ma. Nesledujem ich. Len keď mi niekto povie, toto je super na boj, zožeň si to, tak si zoženiem...ale neskutočne ma unavuje, že je milión oblečenia a zbraní...keby vylepšili hru, tak by mohli zarábať aj inak. Takto inno vytlačí aj tých posledných skalných a môžu uzavrieť westovú kapitolu...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10983

Hosť
west poznám a prerušovane hrám asi 5 rokov. pamätám si ešte boje pre bohatých, 99lvl max a dvojhodinové práce za 24 energie. najhorší ťah čo spravili vývojári bol, keď sa zaviedli do hry dlhopisy ako odmena za boje namiesto truhlíc. vtedy ako tanka, ma to absolútne odradilo od ďalšieho hrania. ako tank ktorý má väčšinu bodov ak nie všetky narvané v zdraví nemôžem robiť vela prác, duelovať tiež nie zaujímajú ma len pevnosti a keď mi zoberú to prečo takto hrám (truhlice) tak sa nemôžme čudovať že ako hráč odídem.

ako prilákať hráčov do hry? vráťte naspäť za odmenu k pevnostiam truhlice (upd sa môžu kludne nechať) a k dobrodružstvám častejší drop truhlíc. možno sa to niekomu môže zdať smiešne že kvoli truhlicám by ludia prestávali hrať, no verím že je to tak. ludia chcú mať tú šancu vyhrať niečo, čo najčastejšie a čo najviac. je to ako s kinder vajíčkami :Na púšti
 

DeletedUser11114

Hosť
Deadlifter má úplnú pravdu. Aj dospeláci majú v sebe kus dieťaťa a kto nerád otvára truhlice? Každý je zvedavý čo tam bude a či tam nebude niečo vzácne. Presne ako s kinderkom, prirovnal si to výborne :) Dlhopisy tento moment prekvapenia neprinášajú a nie sú pre mňa lákadlom.
 

DeletedUser

Hosť
A hlavne je tá odmena HNEĎ :) To je fakt asi to najpodstatnejšie v dnešnom uponáhlanom svete...preto existuje predaj na splátky a rôzne podobné veci, lebo dnes nikto na nič nechce dlho čakať... ani v hre...

Nie že človek šetrí a šetrí UPD a potom mu je aj ľúto kúpiť truhlicu, v ktorej je väčšinou nejaká strašná blbosť :D
 

DeletedUser10978

Hosť
Skôr by som premiestnil hráčov zo svetov a pokúsil sa to zhromaždiť na 1. Tak by sa ten svet stal veľmi atraktívny
 

DeletedUser5584

Hosť
Podľa mňa je zbytočné vytvárať nový svet. West už skrátka nie je taký populárny ako kedysi. Úplne noví hráči ho už takmer nezačínajú hrať, všetko to tu držia 'starí veteráni'. Za mňa teda NIE.
 
Ja som za možnosť NIE. Dôvod asi nikomu netreba hovoriť :) Sú tu 2 aktívne svety a aj tie nefungujú podľa očakávaní hráčov. Nový svet by neoživil hru ale skôr by zahubil ostatné svety.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja som takisto za nie. Všetkých 6 momentálne existujúcich svetov nie sú zaplnené takým množstvom hráčov, aké by najideálnejšie. Nemyslím si, že by nový svet priniesol svieži nádych do SK The Westu, práve naopak, neaktivita by bola podobná ako na iných svetoch.
 

DeletedUser9056

Hosť
Ja by som privítal v novom roku tak akurát starý svet... :DD
 

DeletedUser11114

Hosť
Keby nám starý svet dali aspoň ako speed, alebo len na rok, také spomienkové :) Verím, že by tak zarobili, že by otvorili aj normálny potom.
 

DeletedUser5876

Hosť
Ja som tiež za nový svet a spojenie starších svetov do jedného určite by to pomohlo starším svetom a nájdu sa hráči ktorý by radi šli na nový svet. A keby ešte nebol ako obyčajný ale ako ten čo bol len pre úspechy tak by sa asi tiež mnohí potešili.
 
Hore