Pročistění fóra od starých témat

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím,

tak mě napadlo, že byste mohli pročistit fórum od starých a nepotřebných témat (resp. přesunout do Archivu)

Myslím, že by to vylo lepší a přehlednější potom.

Děkuji,

Cinex.
 

DeletedUser7779

Hosť
Veď máme tu "Archív", len tam sú uzavreté svety. A vlastne mi už vlastne archívy máme, otázky majú, nápady a návrhy majú, súťaže majú tiež archív ukončených súťaží a aj chyby majú. Na Henryho salóne nie je archív asi preto (hádam) lebo, v salóne sa hlavne diskutuje a aj keď je to už pomerne stará téma, stále sa o tej istej veci môže rozprávať. Takže mi tu v podstate máme archívy, čiže podľa mňa netreba nič meniť.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ale kde myslíš presunúť? A podľa mňa je dobré že v chybách je archív. Napríklad keby nejaký hráč chcel oznámiť nejakú chybu, tak ako prvé si pozrie, či to tu už niekto neoznámil, aby zbytočne nepísal daľšiu tému. Aj na toto sú dobré archívy.
 

DeletedUser9056

Hosť
Celé toto o čom sa tu bavíte, je zbytočná vec. Zmazanie tém je blbosť, lebo hráči sa budú potom 10x pýtať to isté, 10x oznamovať rovnakú vec... Staré témy, moderátori presúvajú do archívov (teda, mali by), čiže toto sa robí (snáď).

Túto tému môžte uzavrieť, je to zbytočnosť. :howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
No veď toto som teraz písal, tak načo to tu píšeš? Ja som písal že by bolo dobré tu ich ponechať, aby hráči nepísali tie isté témy.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore