Problém s úlohami zlatý kolt a zlatá šabľa.

Plnil som úlohu v časti legendárny zlatý kolt. Konečne sa mi podarilo zduelovať 30 baditov do bezvedomia a už tri dni sa mi táto úloha zobrazuje stále ako nedokončená. Písal som na support, nedostal som dodnes žiadnu odpoveď. Úloha o legendárnej zlatej šabli sa mi ani nezobrazuje. Máte s tým niekto rovnaké problémy ?
 
Mne išli úlohy obe splniť v poriadku ako aj falošný kolt tak aj šabľa. A nestalo sa to že si úlohu nechtiac zrušil a potom znova prijal ? Tým by sa to resetovalo a musel by si znova duelovať 30 banditov znova. Ale skús ešte počkať na podporu. Ale keď vidíš že sa ti neozývajú skús ešte raz zduelovať 30tich :)
 
Nerušil som úlohu, len of cca 25 úrovne som nevedel zduelovať nikoho na KO musel som čakať dokiaľ mi klesne duelová úroveň na banditov. Hlásil som to v piatok na obed, nedostal som žiadnu odpoveď, počítam že vez výkend nepracujú. Snáď sa do konca roka odpovede dočkám. Urgujem to denne.
 
Dobrý deň. Dnes uplynulo ďalších 24 hodín a opäť som urgoval problém. Odpoveď som doteraz nedostal. Prosím aj p. Lintea, správcu, o pomoc s týmto problémom.
 
Hore